Eurovision

Koreograaf: Tanjat vedas alt tantsuseade, kahju meie tublist lauljast (110)

Martin Šmutov, 8. mai 2014, 14:49
Tanja AFP / Scanpix
Koreograaf ja endine balletitantsija Kalju Saareke kirjutas Õhtulehele, et tal on kahju Tanjast, sest palju loodeti tantsule, kuid just see vedas neiut alt.

Saarekese sõnul oleks ta mitme laulu puhul nii mõndagi korrigeerinud ja näiteks Monaco laulja tagant tolle „tritsutaja" üldse ära korjanud.

Edaspidi soovitaks Saareke sellisteks puhkudeks värvata või küsida juhatust mõnelt kogemustega koreograaf-lavastajalt.

Samal teemal

"Et saavutada rahvusvaheline tunnustus eurolaval, on vaja siiski oma ala meistri kätt ka tantsuseade puhul. Ja ma ei pea siinjuures silmas üldsegi ennast! Samuti mitte Märt Agu, vaid korraliku haridusega ja oskusega koreograafidest komisjoni," selgitas Saareke.

"Antud juhul on tegu lihtsalt korraldajate puuduliku arusaamaga kõrgest kunstist, sest tõstetega tants peab olema loogiline, siduv ja selle iga liigutus põhjendatud. Antud juhul oli ka seade selgelt alla keskmise!" hindas ta. "Ka Tanja kostüüm polnud lõpuni hästi läbimõeldud."

"Väga kahju, et nii sümpaatne ja tubli tüdruk nii olulisel esinemisel lihtsalt koreograafilise ebapädevuse tõttu talle väärilist tunnustust ei leidnud. Kahju meie tublist lauljast!"

110 KOMMENTAARI

o
11. mai 2014, 13:11
ommijatele on nüüd kõik halb, küll tants, küll laul - äkki ongi - aga Tanja poleks ju sinna läinud, kui Eest rahvas poleks teda sinna valinud sellesam...
(loe edasi)
k
kes tantsu 10. mai 2014, 22:38
seadjaks oli
Loe kõiki (110)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee