Foto on illustratiivne.Foto: PantherMedia / Scanpix
Toimetas Geidi Raud 8. mai 2014 13:37
Täna möödub kaks kuud Malaisia reisilennuki kadumisest. Lennuki otsingud on kandunud India ookeani lõunaossa, kuid pole seni mingeid tulemusi andnud.

CNNi poolt korraldatud küsitluses uuriti ameeriklastelt, miks lennuk nende arvates radarilt kadus. Vastusevariantides võis näha näiteks ka, et lennuki röövisid terroristid, lennuki meeskond, tulnukad, ajarändurid või olendid teisest dimensioonist.

3% küsimusele vastanutest leidis, et suure tõenäosusega panid lennuki pihta UFOd, ajarändurid või teise dimensiooni esindajad, 26%, et lennuki kadumises on süüdi meeskond, 13% arvas, et lennuk jäi kadunuks kaaperdajate süül ja 23% olid kindlad, et lennuki kadumises on süüdi terroristid või mõne vaenuliku välisriigi valitsus.

Siiski leidis tervelt 79%, et tulnukad, ajarändurid ega teisest dimensioonist pärit olendid pole suure tõenäosusega lennuki kadumises süüdi ja 1% vastanutest arvas, et see ei saa päris kindlasti võimalik olla.

Lisaks selgus läbi viidud küsitluses, et 79% ameeriklastest ei usu, et kadunud lennuki pardal keegi ellu jäi. 69% leidis, et lennuki otsingud peaks jätkuma.

Malaisia riikliku lennufirma Malaysia Airlines Boeing 777 kadus radariekraanidelt 8. märtsi varahommikul veidi pärast starti. Kuala Lumpurist Pekingisse teel olnud lennuki pardal oli 239 inimest.

Samal teemal

Kommentaarid  (10)

djaval 9. mai 2014 11:56
Millegipärast jäänud valikutest välja võimalus, et mikihiired katsetasid/esitlesid teatavatele huvilistele oma uut sõjatehnikat. Sel teemal internetiavarustes hulgaliselt infot.
9. mai 2014 09:26
MA NÄGIN IKKE TULNUKAD IKKE TULNUKAD. NOOD SATTUSIT PERMUUTÄ KOLMNURKKA. JA TULNUKAT VIISI NÄID OOKEJAANI. KUI EI USU ÄRGE SIIS USKUGE. VANA NALI MIS
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS