Eesti uudised

Poliitikud: võidupüha kontserdi kutsega meelitab Keskerakond vene valijaid (19)

LISA KOMMENTAAR

Alice. 10. mai 2014 09:24
Tere.Kes mida teab.Minu eakaaslased teavad seda,et venelane tegi demobilatsiooni kui 1941 a. kui sõda algas.Ära saadeti kõik noored elujõus ,ehk siis kõik mehed kes oleks oma Eestit kaitsnud laevaga SIBERISSE.Uraalidesse.Siverskojesse .......... Seal olid nad vangid,mitte sõdurid...kehvalt riides ja näljas tegid karmis pakases metsatöid kuni nõrkemiseni külmast ja näljast,kuni surid ja maeti auavaldusega (sõja püssipauk) ühishauda.Leivakoorukesed surija peatsist sai see kes veel elus jne.Kelle tervis vastu pidas see jõudis lõpuks ka päris lahingusse.Saate isegi aru mille eest need mehed siis võitlesid. Ja siis tuli VÕIT kes võitis ja mlline oli saak.miks okupatsioon.Tean millest räägin minu isa oli noor perekonnaisa kellelt võeti elu.
Jah, just! 8. mai 2014 14:49
Meie, oma mannapudrust tervisega ei saa iial teada, mis tunne oli olla lahinguväljal.
Just! 8. mai 2014 14:47
Las vanad sõjamehed tunnevad rõõmu oma võidust. Meie ealised ei peaks neid kritiseerima. Meil pole mingit võitu veel tähistada.
Mis vahet? 8. mai 2014 14:04
Lahinguid pidasid ju tavalised inimesed. Meie isad, emad, olenemata rahvusest. Kas arvate, mindi rõõmuga ja vabatahtlikult sõdima? Reinsalu pole püssi käeski hoidnud. Teab aga okupantidest. Sõda oli ja on suurte tõusikute pärusmaa, kus kannatajateks tegelikult väike inimene. Oli ta sakslane, venelane, eestlane või hiinlane, kangelased on just lahinguväljal viibinud sõdurid. Võitjad on need, kes sellest eluga välja tulid, mitte need, kes teise riigi alistasid. Okupatsioonist on nii palju küll möödas, et tänapäeva inimene peaks mõtlema, kuidas sõjast hoiduda, mitte sõdima. Laske neil, oma aja võitlejatel meenutada raskeid aegu, kust nad siiski eluga pääsesid. See ongi nende võit. Reinsalul pole mõtet siin kisa teha, tema õppigu tasakaalukust just vanadelt võitlejatelt. Õhutab ainult riidu rahva vahel.
Uno 8. mai 2014 13:18
Urmas Reinsalu ja Arto Aas, kas kogu Euroopas tehakse "õõvastavat venemeelset propagandast"???
Seda päeva tähistatakse ju kogu Euroopas, ainult, et Euroopas 8. mail ja Venemaal 9. mail.
Ka Ansip käis oma kaaskonnaga Aljošale lilli viimas, selles kaaskonnas olevat isegi Urmas Reinsalu olnud!!!
Andrei 8. mai 2014 13:11
Venelased vöiksid Savisaarega koos 9.maid tähistada Undisilmal! See nagu staab seal juba!
Rahustuseks kõigile 8. mai 2014 11:30
teatab Tallinna LV,et täna hommikul allkirjastas linnapea E.Savisaar määruse Mupole täitmiseks.Nimelt korjatakse kogu linnas 08. ja 09. mail kokku kõik nn. Georgi lindikesed ja viiakse D-terminali ajutisele hoiule.Kui keegi on kogemata lindi külge rippuma jäänud,siis kohapeal on väljaõppinud kiirabibrigaadid,kes jagavad validooli ning teevad eriti valjuhäälselt lärmavatele isikutele rahustava süsti.
aga... 8. mai 2014 10:42
Peab arvestama ka siin elavate venelastega. Võidupüha on olnud ja on neil suur tähtpäev. Austagem neid!

aga... 8. mai 2014 10:42
Peab arvestama ka siin elavate venelastega. Võidupüha on olnud ja on neil suur tähtpäev. Austagem neid!
praeguse seisuga 8. mai 2014 10:06
ja vaadates venemaa käitumist on nad okupandid nii omas riigis kui väljaspool. vaatasin filmi Hüvasti seltsimehed. nad okupeerisid pool euroopat sellel ajal ja teevad seda siiani .
Alar1 8. mai 2014 10:00
Venelaste hääled on niikuinii Savisaare omad. Võidupüha lausa venelastele peale surudes täidab Savisaar hoopis Putini käsku: Äratada üles kõik moskva-meelsed. Ka need, kes ei tahagi enam Venemaa rüppe tagasi. Putini tulek sõltub ju sellest, kui palju venelasi talle punalippudega vastu jooksevad. Seepärast Savisaar valmistabki pinda ette.
Kas olete tähele pannud, et peale viimast Moskvas käiku surub Savisaar juba täiesti avalikult peale Putini-meelset propagandat. Enam pole kahtlustki, kelle poolt Savisaar on! Ta lubas ka pühalikult ka Europarlamenti mõne venelase sisse suruda. Ilmselt on Venemaale ka Europarlamendis vajalikud mõned Putini käsilased.
aga küüditajate järglaseid saadavad 8. mai 2014 09:53
eestlased nüüd ise maalt välja - Brüsselisse ja Strasbourgi .
Kättemaks vast ?
Asju tuleb näha ikkagi nii,nagu nad olid ja on. 8. mai 2014 09:40
Mittekeegi ei saa vaidlustada võitu sõjas,ega ei tahagi.Kuid kui
jutt läheb Eesti okupeerimisele ja inimeste Siberisse küüditamisele,
on venkarid millegipärast kohe vakka.Kõik asjaolud on vägagi selged ja
pole mõtet niiväga targutada..Samuti ei peaks keskerakond kiikuma
ühe ja teise poole vahel,niimoodi valijate hääli püüdma.See on küll mage.
8. mai 2014 08:40
KUS SA OLED ALJOSA AUUUUUUUUUUUUUUUUU. KUS SA OLED ALJOŠA AUUUUUUUUUUUUU. KUS SA OLED ALJOŠA TULEME KÕIK SINU JUURDE KÜLLA JA JOOME SINUGA ENNAST TÄIS. JA MIS VEEL PESEME SIND VIINAGA PUHTAKS SEDA MEIL JU JÄTKUB. JELAGU SA JELAGU 9 MAI.