Juhtkiri

Juhtkiri | Mille poolt hääletame eurovalimistel? (7)

LISA KOMMENTAAR

Tõeleid 17. mai 2014 09:48
Räägiks asjast ausalt. Tegelikult euroliidu saadik saaks valituks osutuna kindlustada omale rahapataka otsas istudes rikkainimese elu,samas Eesti rahvale ei ole sellest kasu mitte mingisugust.Euroliit ehk on ära hoidnud küll meil sõdu aga tema eksistents on suuresti absurdne ja rahvale kurnav.Kuna euroliidus siiski rahapuudust ei näi olevat siis PEAKS RAHA PAIGUTAMA SOTSIAALSETE PROBLEEMIDE LAHENDAMISELE,MITTE BETOONI nagu seda julmalt tehakse supersuli Siimu eestvedamisel. Olen kategooriliselt Rail Baltiku ja Tallin Tartuteetrassi pomböösete loodushävituslike hullumeelsete ehituste vastu.KELLEL ON KIIRE Brüsselist naise või armukese juurde,kasutage lennukeid,jõuate kiiremini ka veel. Meie LOODUSE-ELUKESKONNA SÄILITAMINE ON NII PÜHA ÜRITUS,et sellest ükski aus ja tark inimene loobuda ei saa. Juhuslikult nägin eile euroliidu kanditaatide debatti ja eriti ausalt,targalt ning selgelt väljenas ennast Sildnik.Selline inimene kui ta jõuab jääda iseendaks,peaks kuuluma riigikokku,valitsusse ja peaministriks.
T.Mets 11. mai 2014 00:20
Eurovalimistel me valime kellegi poolt, kuid samas mitte millegi poolt.
keda valida? 8. mai 2014 19:55
polegi kedagi valida, sest kõik kardavad sotsiaalhartat nagu vanakurat välku ja mõtlvad vaid oma rahakoti peale, siis tahavad veel, et ma neid kiidaks. Ei ole, pole olnud ega hakka ka orjameelseks, hirmutage palju tahate, kasvõi tunguusidega, kui nad üles leiate.
ma kohe kindlasti 8. mai 2014 10:21
EI vali inimest, kes alles nüüd lubab hakata korrupsiooni likvideerima kui valituks osutub, miks ta ei teinud seda siis, kui spiiker oli!? Ja Lauristin - puhaku ja nautigu pensionipõlve oma luksuskorteris TARTUS
Savisaar 8. mai 2014 01:41
No Savisaare ja ansipi nn punaminevik on ikke väga väga erinev, kui öö ja päev. Kui Ansip oli palgaline parteitöötaja, kelle juhtida olid toonased repressiivprganid ja kurikuulus on tegutsemine koerte ja ämmaga, siis Savisaar on ju olnud vaid toonase täitevvõimu poolel, rahvaśaadikute nõukogude täitevkomitees ja hiljem Plaanikomitees, kuid seal juba kui NL lammutaja.
Kodanik 7. mai 2014 22:31
Kogu aeg käib kiidulaul, valige mind-valige mind? Isegi siis kui amet ei võimalda Brüsselis tööd teha. See valige mind on rahva ära tüüdanud. Aitab, plats puhtaks ja siis puhtalt lehelt edasi. Selle arvelt võib kokku hoida: jätta alles 50 riigikogu saadikut, saata president iga päev riigikogu juhtima jne. Kui need kohalikud küsimused lahendatud, siis räägime Euroopast edasi ...
mille poolt ? Milline rumal küsimine 7. mai 2014 19:59
ikka selle poolt,et mõnel kommunistil oleks oma tasskud triiki täis.