Eesti uudised

Riigikogulane lammutas põlenud šašlõkibaari (14)

Siim Randla, 7. mai 2014 07:00
PÄRAST PÕLENGUT: Indrek Saar aitas šašlõkibaari tulekahju tagajärgi koristada. Foto: Andres Tohver
Riigikogu liige Indrek Saar aitas talgupäeval lammutada Viitna lähistel tuleroaks läinud šašlõkibaari katust ja koristada korruseid.

Laupäevasel talgupäeval oli registreeritud ka talgupäev "Teeme ära Arturile" − paar nädalat tagasi põles Rõmeda külas šašlõkibaar ja nüüd tuli ümberkaudsete külade rahvas kokku ja aitas põlengu tagajärgi koristada, kus ka Indrek Saar osales.

"Eemaldati põlenud katus ja koristati mõlemad korrused," ütles riigikogu sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsiooni aseesimees Indrek Saar Õhtulehele.

"Arturi šašlõkibaar on laiemalt tuntud maitsvate liharoogade poolest. Kohalikele on veelgi olulisem, et Armeenia päritolu pererahvast on saanud kuue tegutsemisaastaga täisväärtuslikud kogukonna liikmed.

Seda vastastikust lugupidamist oli laupäevasel talgupäeval tore näha ja tunda. Hoolimata väga tahmastest nägudest, oli ühisest ärategemisest rahulolu suur," rääkis Saar.

Tema fraktsioonikaaslane Tiit Tammsaar osales abikaasaga laupäeval RMK korraldatud metsaistutustalgutel Varbola kandis Vardi metskonnas.

Istutustalgutele eelnes ka kümme aastat tagasi istutatud noorendiku ülevaatus Pajakal, mis oli pühendatud Eesti astumisele Euroopa Liitu.

"Kõik oli hästi. Isegi metsameeste kurjem vaenlane − põder − ei olnud kuusetaimedele mingitki viga teinud, seega on metsameeste kartus hirmsast metsarüüstest osutunud ülereageerimiseks," rääkis Tammsaar.

Sellepärast ei olnud küll vaja jahiseadust muuta ja üle tuhande põdra juba möödunud hooajal rohkem küttida.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee