Repliik

Kadri Simson | Palgavaesus: teed tööd, aga ära ei ela (8)

LISA KOMMENTAAR

ahv 15. oktoober 2014 23:00
Asoh. Et tänapäeval nimetatakse siis orje palgavaesteks.
Juurika Jorss 9. mai 2014 22:54
Astmeline tulumaks on eelkõige mõeldud suure sissetulekuga inimeste survestamiseks- et mitte lihtsalt suurt osa sissetulekutest ära maksta, sunnitakse neid investeerima, mitte raha tuulde laskma. Praegu ju on ostetud massiliselt prahti eelkõige näitamisväärtuse, mitte tarbimisväärtuse järgi (luksusautod nagu Hummerid, Bentleyd, losse lõunamaale, jahte jne) . Praegu Soomes näiteks tuleb maksta 1000€ pealt tulumaksu 52€, meil 180€. Prahi ostmise asemel investeerimine annaks majandusse omajagu hoogu juurde.
ott 9. mai 2014 13:19
SIMSON-keskerakond on 100000-ndeid tuulde lasknud,ise hoidsid suuri summasid kabineti nurgas,millega oleks saanud kõik TALLINNA vased normaalsele elule aidata.olite EL vastane,mida KESIKUD BRÜSSELISSE kandideerivad.
Põhjus on lihtne . 8. mai 2014 07:30
Ärastalistega tehti rikkaks lurjusliku elu- ja mõttelaadiga isikud, kellel pole peale iseenda heaolu kellestki teisest sooja ega külma. Just see, et meil on valdavalt tööandjateks lurjused, ongi meie rahva õnnetuse, riigist põgenemise, vähese sündivuse ja üldise vaesuse põhjus nr. 1 . Ka riigifirmasid on pandud juhtima süüdimatud saama- ja laristamismehed. EE. näide annab meile selge pildi, kuidas kõik raha, mis kiratsevalt rahvalt välja pressitakse, topitakse endale tasku ja mis enam ei mahu " investeeritakse " mingitesse utoopilistesse tobeprojektidesse välismaale.
´to Vaid kahe mõttega laiahaardeline "mõtiskleja" kl. 00:29 7. mai 2014 12:33
Musta Kadri kirjutab astmelisest tulumaksust, las kirjutab. Need kõige "kartlikumad" on loomulikult selle vastu: Orjapõlve variserid ei muutu vabaduses iial tõerüütliks, mõtle millises kontekstis tahes!
Mõtiskleja kaks mõtet... 7. mai 2014 00:29
1) Kadri Simson, Jüri Ratas, Jana Tšernogorova, Mihhail Stalnuhhin, Enn Eesmaa, Edgar Bureshin...kas on mõtet arutada näiteks "NKVD politrukiga hammaste puhtuse küsimust"? Majandusküsimused on küll tähtsad, aga alustaks ikka sellest milliseid välispoliitilisi vaateid see seltskond esindab.
2) Astmeline tulumaks....? Maailma märksõnad on hetkel pigem Euroopa majandus- ja elumudeli hääbumine, Euroopa poliitiline stagneerumine, mitte-kristlike usundite pealetung, toidu ja puhta vee nappus, energia kallinemine (energiasõjad, sh. Venemaa gaasi teema) jne. Euroopa kontekstis
peaks proovima natuke laiemalt mõelda kui astmeline tulumaks.
Astmeline TULGU! 6. mai 2014 19:40
Muidugi ettevaatlikult, sest seda nn. koalitsiooni tuleb esialgu tasapisi harjutada ja "vahutajatele" tasapisi vedaldajat joota, muidu lämbuvad omas ja "ainuõiges" tões! Võidelge inimesed, ärgem laskem ennast võrrelda jupijumalatel.
Õige, Kadri. 6. mai 2014 19:07
Sellepärast ongi isegi siin Norras öelnud, et niikaua, kui astmelist tulumaksu Eestis ei ole, ei saa seal ka midagi paremaks muutuda. Ise oleme abikaasaga aastaid Norras olnud, aga ikka valinud Keskerakonda. See Ameerika mudel lihtsalt Eestis ei toimi, aga paljud ei taha seda tunnistada või lihtsalt ei näe. Pimekari kraaksub vaid teistele takka "Venelased, venelased!" Oma peaga ei mõelda, et tänu venelastele on püsti teie uhked korterid, kus te elate ja orjapalga eest tööl käite. Dumat nado, a ne prõgat. 20-ne aastaga on kõik allamäge läinud, kollased pole suutnud midagi ära teha. Me oleme noored inimesed, välismaale läksime puhtalt raha tõttu. Ikka valime ka edasi Keskerakonda. Selline mudel siin Norras ju töötab. :)