Eesti uudised

Kolm maa-apteeki sulevad uksed, sama saatus ähvardab veel 18 maa-apteeki

Toimetas Kristin Aasma, 3. mai 2014, 15:52

24 KOMMENTAARI

e
EH/ 5. mai 2014, 11:27
brüsseli juute käsul- haiged wanainimesed, sandid, humaanselt häwitada!
m
4. mai 2014, 22:19
Maa elu suretatakse vägisi välja.Lihtsalt halb hakkab kui mõelda meie riigi valitsusele.Mida kuradit nad teevad ja kas neil pole üldse ajusid.Miks küll saavad igasugu jobud riigikokku molutama ja selle eest veel tuhandeid eurosid palka.Seakari.
r
Rahvas nõuab/ 4. mai 2014, 21:19
eutanaasia kõigile Eestis kättesaadavaks olenemata vanusest ja surmasüstid igasse kauplusesse,nii saab valitsus paremini rahvast abistada.
a
aa/ 4. mai 2014, 21:12
Kui asi nii edasi siis võiks proovida nn rändapteeke st nagu olid rändkauplused või kaubapussid bussidel oleks kindel ring paar korda nädalas kindals kohas ja kindlal ajal /kas-või suletud apteekide juures/ võtaksid retsepti tellimised ja tooksid ravimid kohale ikka parem kui mitte midagi
t
T/ 4. mai 2014, 20:25
Nüüd oleks paras aeg uuesti eutanaasia teema päevakorda võtta. Milleks siin enam piinelda.
t
Tiiu/ 4. mai 2014, 20:20
Aga ehk paneme kõik teenindavad asutused väljaspool Tallinnat kinni ja , mis siis saab. Huvitav kunas nad suurte haiglate ja meditsiini likviteerimiseni jõuavad.
t
Tiiu/ 4. mai 2014, 20:15
Kas valitsusel, siis maainimesest midagi. Kas pannakse nüüd ka apteek ratastele nagu pangabuss.
Asi läheb ikka päris hulluks. Huvitav, kes küll vanainimesele, kellel kedagi nooremat käepärast võtta ei ole saab netist midagi tellida. Sa ei tea siis pooltki mis ilmas toimub, ela oma arvutimaailmas eks paistab, mis siis saab, kui sina abi vajad ja kedagi ei ole. Seda mitte ainult apteekide osas vaid kõike puudutav ,mis kodust kaugel ja kättesaamatu.
s
sisalik/ 4. mai 2014, 18:33
mis kampaaniad ja asjad maale elama jne, mida ma seal siis kui seal pole mu lastel koolis käia, kus pole päästeameti üksuseid.. kus pole isegi enam apteeke? nende kõikide asjade ära kaotamine on minu silmis kuritegu..nii mõnedki poliitikud seal eesotsas peaksid peeglisse vaatama.

p
4. mai 2014, 16:09
Pole kuulnud,et maal igas kodus internet on! Kui ikka vanake haige on ega jõua ka netist rohtu tellida,ei külasta ka sotstöötaja teda,üle jääb taevast abi loota,et kiiremini sinna jõuda.Kahju,et kõik on ÄRI ! Oi,oi,millises riigis me elame ja sureme!
t
to matsile/ 4. mai 2014, 13:01
sina vöid oma netiapteegiga persse minna. Igayhel ei ole netti.
t
tubli valitsus/ 4. mai 2014, 10:39
hambaid juba niigi pole kõigil võimalik ravida,kuna pole raha,viige aga apteegid ka rahvast võimalikult kaugele,et nad ei saaks ravimeid ka väga kergesti kätte,küllap nad pikapeale kärvavad.Noored lähevad eestist ära,vanemad inimesed surevad maha,kuna apteegid kaovad,aru ma ei saa,mida see nõme valitsus seal mäe otsas veel siis vahib,neid lolle pole ju siis ka enam vaja,ehkki kasu pole neist niigi,INIMVAENULIK VALITSUS-kärvake ise ka,lambakari.
g
G/ 4. mai 2014, 09:55
Kindlasti tuleks ka arstid lahti lasta, sest pole mõtet ebatervislikult elada ja haigeks jääda! Või apteegis vähemalt kumminaisi, alkoholi ja kanepit müüa, siis oleks sissetulekut. SEE OLI JU KOHE SELGE PEALE SEDA KUI MEIE HEA VALITSUS OTSUSTAS KOGU VASTUTUSE ANDA APTEEKRITELE ENDILE. See on ju selge, et paradiisist peab ruttu põrgusse jõudma. NSVL-s oli haridus kohustus, ravi tasuta .... ja kõik oli INIMLIK (peale mõne riigitõõtajate ja poliitikute eripära mis oli ja jääb alatiseks). Nüüd on vaja näkku naerdes ära võtta kõik kohustused endalt, keelata kõik inimlik suhtlemine ja teha elu nii raskeks ning debiilseks oma rahvale kui võimalik. See on alles algus! Ainult eestlase mässule õhutamiseks on vaja veel enamat.
õ
õige poliitika reform,irl ja sde/ 4. mai 2014, 09:51
hävitada rahvas juba kiirkorras ükskõik milliste meetmetega.
m
Meie valitsuse aegu pidevalt midagi lõhutakse, suletakse, naelutatakse aknaid-uksi kinni./ 4. mai 2014, 09:01
Keskerakonna valitsemise piirides aidatakse inimesi, ehitatakse uut ja on mida avada.
Jääb valida ainult Keskerakond ja Savisaar. Teised hävitavad Eesti.
p
Pole muret/ 3. mai 2014, 22:35
seda rohkem avatakse apteeke taevas, neile, kes sinna saavad.
a
Alarile/ 3. mai 2014, 21:20
jJa kui inimene on juba vana ja ei oska arvutit käsitseda? Või tal üldse polegi arvutit?

j
Joh/ 3. mai 2014, 20:30
Kapitalistlik tagajärg, raha peab teenima raha, mitte inimest. Kõik peab teenima kasumit, see mis ühiskonna süsteemis kasu ei tooda, tuleb hävitada nii samuti ka rahvas, kes ei suuda enda väärikuse eest seista, kuulub hävimisele.
1
11.august/ 3. mai 2014, 19:08
Sotsid peaks ikka kiiremini PEDERASTIA seadustama ja seda kõige kõrgemal(valitsuse) tasemel!!!
p
Proff/ 3. mai 2014, 18:53
Apteekide, päästeameti üksuste, koolide ja haiglate sulgemise eest vastutab Reformierakond. Sotsidega diili tehes andsid reformikad neile paarkümmend sooja ametnikutooli. Selle tasuks aitavad Sotsid läbi suruda inimvaenulikke seadusi.. Lubadused lükatakse kaugesse tulevikku ja unustatakse. Rahvavaenulikud pedeseadused aga surutakse kiiresti läbi võimukoridoride..
t
To Alar1/ 3. mai 2014, 18:26
Aa kui kohe paari tunniga vaja seda ravimit saada, tellivad siis ikka seda netist we?
a
arvaja/ 3. mai 2014, 17:57
Koolid kinni, postkontorid kinni, apteegid kinni ja nii ikka tasapisi lolli järjekindlusega edasi! Projektile "Maale elama" tuleb ju ära teha sest ainult Tallinn on elamiskõlbulik koht Eestimaa peal!
m
mats/ 3. mai 2014, 17:55
Ega iga maja juurde ei saa apteeki ehitada ja maal on lihtsam netist ravimid osta kui minna paarikümne kilomeetri kaugusel asuvasse apteeki. Tellitud ravimi toob kuller juba järgmine päev kohale ning transporditasu on ainult 1€, mis tõttu on netiapteek enamike maaelanike jaoks soodsamaks ja paremaks lahenduseks kui 1 päev nädalas avatud maa-apteek.
e
eesmärk juba ammu/ 3. mai 2014, 16:32
sellel valitsusel hävitada kiiremas korras maal vähemgi elu ja edaspidi ka riigis.
a
Alar1/ 3. mai 2014, 16:23
Inimesed saaksid ju ka internetist endale ravimeid tellida.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee