Eesti uudised

Päästeauto vahetus viletsama vastu ajas ametivennad tülli (30)

Küllike Rooväli, 3. mai 2014, 08:00
NOORED JA ILUSAD: Sellised nägid välja uued Barbarad, mis osteti päästjatele 2009. aastal.Foto: PEETER LANGOVITS/Postimees

"Kas peaksime suud kinni hoidma ja edasi sõitma? Mitte mingil juhul! Rotatsioon? Milleks?" Nii protestib Rapla päästja Eesti päästjate foorumis uuema päästeauto väljavahetamise vastu.

Rapla komando päästja Raigo postitus Eesti päästjate foorumisse pole siiski vaid emotsioon ? tema väitel halvendati Rapla päästevõimekust, kui komandost võeti ära hästi hoitud ja väiksema läbisõiduga Scania põhiauto.

Masina hodomeetrile oli ette tiksunud 30 000 kilomeetrit. Vastu saadi samasugune, aga kolm korda rohkem läbi sõitnud Scania, millel uue omaniku kinnitusel mitu viga.

Kena Barbara vastu saadi teiste vana

"Vahetame suurema koormusega komandode autod väiksema koormusega komandode autodega.

Läbi mõtlemata protsess, mis on halvendanud Rapla komando võimekust," kirjutab Raigo foorumis autode vahetusest, mis on välja kukkunud sama dramaatiline kui populaarne naistevahetus teleekraanil.

"22. aprillil viidi Barbara Raplast Pärnusse. Sealt toodi Pärnu 12 Raplasse. See auto ootab nüüd oma remonti," kirjeldab päästja.

Edasi lugemiseks:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee