Kommentaar

Varro Vooglaid | Kooseluseadusest võidaks homoliikumine (14)

LISA KOMMENTAAR

Ohvitser 16. mai 2014 20:06
Lugedes neid kommentaare siis ütleks ka kõige olulisema,et need 101 pedelast peaks küll riigi toidult maha kantama,sest nende tegevus ei tekita muud kui kaost.
Ohvitser 16. mai 2014 20:06
Lugedes neid kommentaare siis ütleks ka kõige olulisema,et need 101 pedelast peaks küll riigi toidult maha kantama,sest nende tegevus ei tekita muud kui kaost.
anzipo 4. mai 2014 19:22
KAS SELLIST HOMO EESTIT TAHTSIMEGI... ERAKONNAD KES TOETAVAD HOMOSI PEAKS KINDLA EI SAAMA
Eesti Kirik, 23. aprill: 4. mai 2014 11:12
Urmas Viilma: "«Ühe kitsa huvigrupi tahtmise jõuga läbisurumine ei tee au ei huvigrupile endale ega seaduseandjatele. Kui nõnda toimitakse kitsalt mõne ettevõtte äri huvides, nimetatakse seda korruptsiooniks ja püütakse selliselt käituvad poliitikud avalikult hukka mõista ning vastutusele võtta. Keegi ei pea seda mingiks vähemuse õiguseks, mille eest seista.
Antud juhul on see teema muudetud peaaegu riiklikuks eriküsimuseks, mille lahendamine on võetud prioriteediks number üks. Mulle ei meeldi ka see, kuidas kampaania käigus on ümber käidud armastuse mõistega. Keegi ei ole kunagi seadnud kahtluse alla seda, et inimesed võivad üksteist armastada, hoolimata soost või mõnest muust eristavast tunnusest. Lõpuks armastame me oma lapsi ja vanemaid ning ka õdesid-vendi.
Öelda, et samasooliste isikute omavahelist armastust piirab mingi seaduse puudumine, on lihtsalt demagoogiline. See, mida selle seaduse läbisurumise kontekstis armastuseks on hakatud pidama, taandub kahjuks ainult teatud liiki füüsilisele armastusele ja naudingutele, mida nüüd asutakse seadusega põhjendama ja selle seaduse alusel hiljem õigustama ning propageerima.
Kas selleks, et õigustada teatud liiki kooseluvormi, peab eraldi seaduse vastu võtma? Minu hinnangul on see seadus avalikkuses väga nõrgalt motiveeritud ja seaduseks puudub vajadus, sest see ei luba ega reguleeri täiendavalt midagi, mis poleks juba praegu piisavalt reguleeritud. Pigem näitab kogu küsimuse kitsalt ühepoolne õigustamine ja jõuga pealesurumine ülejäänute suhtes lugupidamatust, milles pole armastuse ja hoolimise jälgegi.»
Eesti Kirikute Nõukogu on mitmel korral kooseluseaduse eelnõu kontseptsiooni kohta avaldanud arvamust, kus väljendatakse «oma mittetoetavat seisukohta mitteabieluliste kooseluvormide abielusarnase registreerimise ja reguleerimise suhtes». Kirikute nõukogu ei toeta samasooliste isikute kooselu riiklikku seadustamist, sest kooselu registreerimise võimaluse andmine hägustab abielu institutsiooni. Kirikujuhid on seisukohal, et «tuleks jääda traditsioonilise peremudeli juurde, mis kaitseb lapsi ning tagab nendele isa ja ema poolse hoole ja kasvatuse».
Mõttekaaslane 4. mai 2014 11:00
Hea on samas lehenumbris, selle väga aruka analüüsi kõrval, must-valgel, näha, missuguseid võtteid kasutavad kooseluseaduse läbisurujad: Maruste lihtsalt konstateerib, et see on hea ja õige ja kõik võidavad selles vastvõtmisest ja ta on kindel, et see võetakse vastu. Et rabelge, orjad, kuipalju tahate, meie teeme ikka oma tahtmist. Isegi ei vaevu süvenema ega selgitama. See on nii ilmselge ülbe ülesõitmine rahvast.
Ja too teine, Mets, loobib päheõpitud homodemagoogilisi terroripomme. Kiusamine, nõiajaht, lõkked, – mida tegelikult põletavad just geiaktivistid, Vooglaiu ja teiste terve mõistuse säilitanud inimeste tarvis.
Kes seda mängu läbi näha ei oska, peab küll VÄGA pime olema…
Lgp. Hr.Varro Vooglaid 3. mai 2014 22:26
Toetan 100%iliselt Teie sõnumit Eesti rahvale ning soovin Teile igati edu.
Austusega,
Erwin Pari
Tartu
Sõdur 3. mai 2014 16:55
Toetan et Eestis võiks veel alles jääda perekond, sest valest perversustest kubisevat ühiskonda ei ole enam mõtet kaitsta, see kuulub hävimisele.
Proff 3. mai 2014 11:52
Edu Teile. Olete Eesti Traditsioonilise Pere kaitsmiseks teinud ära suure töö. Kas Te olete ette valmistunud, et Reformivalitsus üritab Teid ellimineerida Kaposid, Juposid ja muid jõustruktuure kasutades? Eestis on hulgaliselt meelsusvange, kellele alles peale kinnipanemist süüdistust hakatakse välja mõtlema..

mees+naine+lapsed=perekond 2. mai 2014 21:24
Meie "rahvaesindajad" suruvad meile seda homo värki peale. Meie lastele juba räägitakse, et on norm kui lapsel on ema asemel teine isa. Itaalias toimuv homo propaganda näitas bioloogia tunnis kuidas toimub "normaalne" homode suguühe....
Need poliitikud, kes "demokraatlikult" meie ühiskonna ja rahva eest otsustavad valimistel hääli ei saa. No homosid on meie riigis mitte rohkem kui 200.
ÄKKI 2. mai 2014 20:22
PEAKS NEED LÕHESTAJAD ÜHISKONNAST ISOLEERIMA? ENAMUSEL ON SELGE ET SUUR ENAMUS ON SELLELE VASTU OLGU NAD USKLIKUD VÕI MITTEUSKLIKUD,KELLE HUVE NEED 101 NUUMLOOMA SEAL TOOMPEAL ESINDAVAD? ÄKKI SELLE JAMAGA SEOSES PEAKS MÕTLEMA ERAKONDADE KEELUSTAMISELE?