6
fotot

Üheks üsna uueks ning väga armsaks kohaks Tallinnas on Mimesis´se looduskosmeetika butiik Telliskivi poetänaval.
Valikus on kehahooldustooteid, juuksehooldus- ja ka näohooldustooteid . Varem võis leida ka mineraalkosmeetikat, kuid nüüdseks on selle asemel end mugavalt sisse sättinud Dr. Hauschka ilunurgake jumestustoodetega.
Sellega seoses on mul ka kõigile lugejatele üleskutse tulla uudistama laupäeval, 3ndal mail, Mimesis´esse. Olen ajavahemikul 12.00-15.00 kohal konsultatsioonideks ning annan nõu jumestus- ja nahahooldustoodete valimisel.
Mimesis sai alguse 2013 aasta sügisel loojate isiklikust huvist looduskosmeetika ja tervist toetavate eluviiside vastu. Mimesis´e seisukoht on, et Eesti looduskosmeetika väärib senisest palju rohkem tähelepanu. Teenimatult on väiksemad ja vähemtuntud looduskosmeetika brändid tagaplaanile jäänud ning tuntumad brändid üldsuse suurema tähelepanu pälvinud. Mimesis´e üheks eesmärgiks ongi anda võimalus vähem tuntud, aga usaldusväärsetele brändidele(nii Eestist kui ka välismaalt) tulla Eestis turule ja anda tarbijatele laiem valikuvabadus. Praegu küpsevad juba ka plaanid laieneda, et sihtgrupile veel lähemale jõuda.
Seoses nahahooldusega on mul ka üks põnev uudis! 23ndal aprillil osalesin fotosessioonil, kus oli pildistatavaks väga andekas postitantsija ja postitantsutreener Pia Pikkor (http://www.piapostitants.wordpress.com/). Tema juures saate postitantsu õppida nii kokkuleppeliselt eratunde võttes kui ka osaleda grupitreeningutel Reval Sport spordiklubis.
Galerii alt saab rohkem pilte näha ning veel suurem valik saab olema nähtaval Mikfelt MakeUp Facebook´i lehel üsna pea.
Fotograafiks oli jällegi Gerli Niilo, Gerli Photography´st (https://www.facebook.com/gerliphotography?fref=ts). Kuna meie koostöö väga hästi sujus tekkis idee pakkuda sellist suurepärast kogemust ja mälestusväärset tulemust kõigile huvilistele. Sellest kohe ka lähemalt!
Nahahooldus on postitantsijate jaoks üsnagi tähtis. Postitants on selline ala, mille puhul sinikatest hoidumine on suhteliselt võimatu, aga alati on abivahendeid, mis annavad leevendust ja aitavad kiiresti paraneda. Mimesis´est võib leida näiteks Green Nature aaloegeeli. Üleüldiseks heaolutunde saavutamiseks pärast trenni on hea kasutada Dr. Hauschka Kase-arnika kehaõli, mis lõdvestab pinges lihaseid, elavdab vereringet ning on soojendava toimega.
Nii palju siis nahahooldusest, aga kui tekib huvi õppida postitantsu ja lasta teha endast vägevad pildid, siis selleks on võimalus olemas.


Pildistamisele eelnevad põhjalikud postitantsu treeningud Pia´ga, harjutada saab vastavalt oma soovile ja valmisolekule ning kui piisavalt kindel tunne juba sees, saame organiseerida pildistamise.
Seniks aga konsulteerimisteni ja pildistamisteni!

Jaga artiklit

7 kommentaari

M
Maali  /   07:24, 5. mai 2014
Mu ökokosmeetika on see, et ei kasuta üldse midagi. Mätsi palju tahad, vanaks saad ikka!
B
balti jaama lihalett  /   23:42, 4. mai 2014
sealt saab kõike. esmalt väike hero laks, siis veits puudrit ninna ja lõpuks kana kaka peal kasvatatud öko hash otse gruusiast.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis