Maailm

GALERII: Punasel väljakul marssis tööpüha puhul 100 000 inimest

BNS, 1. mai 2014 19:54

12 KOMMENTAARI

M
@maksumaksja/ 4. mai 2014 09:50
Maga end kaineks, oled vist kah kommarite pühal end lolliks joonud. Zigulli hind võis ju 55 euri väärtuses olle, sinu palk oli aga 0.01 eurosendi väärtuses, miks sa kommari lõust seda ei maini? Unustasid mainida ka seda, et spekulandid said tegutseda ainult sellepärast et poe letid tühjad olid. Kutseharidus on praegigi tasuta, kõrgharidus peabki tasuline olema, kuna enamik kõrgharidusega tegelasi hakkab tulevikus nii kui nii maksumaksja turjal parasiteerima, siis las vähemalt oma diplomi saamise eest plekkivad nii et silme ees läheb mustaks. Korteri järjekord oli nii pikk, et nii mõnelegi inimeselelä'ks kasti ennem tarvis kui jõidis korteri ära oodata, ja "riigi kulul manalasse sängitamine" pani ikka korraliku põntsu rahakotile, kui sa just ise ei pidanud hauda kaevama ja kirstu valmistama, hauakivi ise välja taguma. Oli ka lastesõimedes ja lasteaedades järjekord. Laagrid oli tarvis selleks, et sinusugusel lollpeal ajusi pesta. Maaelu õitses aga söögi valik oli närune, nüüd on maaelu hääbunud, poes toiduvalik aga võtab silme ees kirjuks. Vähem mölise siin, muidu magad valimised maha ja seltsimees Burešin jääb sinu häälest ilma.;)
a
A.H./ 2. mai 2014 13:57
Kus kohas seal inimesi näha on? Kui punalipud üleval on, järelikult on tegemistpunafašistliku saastaga ja joodikutest proledega. P/S Viimaseid mitte ajada segamini korralike oskustöölistega ja oma ala meistritega.
m
makusmaksia/ 2. mai 2014 11:36
Olen sündinud 1962.Tasuta oli lastesõim ,lasted,kool ,kutse,kõrgkool TASUTA KORTER ,ehitati linnu,laste,noorsoo laagrid ,tuusikud,preemiad,kolmeteistkümnes palk.minimaalsed korteri kulud,ametühingu toetused,maaelu õitses,SPEKULANTE pisteti vangla ,peldik oli tasuta ,uus Ziguli auto maksis eoro vääringus 55 eurot,manalasse sängitati riigi kulul...jne.ÕUDNE aeg!Ehitati VIRU hotell,läks lahti....ELAGU RÖÖVKAPITALISTLIK DEMOKRAATIA!!!
ü
ülo/ 2. mai 2014 07:31
olen elanud venemaal aga see number on väike, kindlati ei olnud kõik puutja toetajad vaid perse jäi valusaks ja viina oli palju ja pead on vaja jahutada.
r
Reku/ 2. mai 2014 06:51
Kari äärmiselt rumalaid inimesi.Neid parandab vaid haud.
m
mailane/ 1. mai 2014 23:02
1.mail on olnud palju tähendusi, vastavalt sellele, kas tegemist on pööbli & profaanidega või informeeritute & pühendatutega - kevadpüha, töölispüha, anarhistide püha, vabamüürluse üks tähtpäev, druiidide püha Walburga auks ehk volbripäev, Luciferi päev, puusepp Joosepi päev (Vatikanis).
Eestis tähistab seda riiklikul tasandil ametiühing töölispühana, seega variant pööblile ja profaanidele.
Tudengite jaoks on volbriöö juba esoteerilisem. Sideseansi saavutamiseks teistpoolsusega on abi alkoholist.
Kuna EU on vabamüürlaste projekt, siis pole juhus, et Eesti astus EU-sse just volbriööl.
1776. aasta volbriööl loodi Illuminaatide Ordu, mis hiljem liitus vabamüürlusega ja osales Suur Prantsuse revolutsiooni läbiviimisel, ja mille järjepidevusest lähtusid ka Suure Oktoobrirevolutsiooni eestvedajad.
Saksamaal tähistati 1. maid alates aastast 1933 kui Müncheni 1919. aasta punasest režiimist (Baieri NSV) vabanemise päeva. 1936. aasta 20. märtsil konfiskeeriti Bayeri illuminaatide arhiiv ja muud dokumendid.
Juba vabamüürlasest loodusteadlane ja kirjanik Johann Wolfgang von Goethe kirjutas, et volbriööl toimuvat looduses palju kummalist. Ka Sandor La Vey alustas "Saatana piibli" kirjutamist 1966. aasta volbriööl.
http://euro-med.dk/?p=13810
Ka EU ja volbriöö seostest.
http://poiskpravdy.com/1-maya/
k
1. mai 2014 22:15
kummaline, et inimesed ise tahavad piltidel end terve maailma ees idiootidena näidata
j
ja veel.../ 1. mai 2014 21:13
Eestlased, õppige ükskord ometi eesti keel ära ! Jube! (mull suva mis seal venemaal synnib) No mine oma mulli siis... IRW!

a
arvan/ 1. mai 2014 20:48
82% venelastest toetab Putinit! Kui palju meil Ilvest toetab? ... Keegi võiks õppust võtta :)
m
1. mai 2014 20:15
Milleks sellised uudised? Mull suva mis seal venemaal synnib ära juba see tyytab muud ei kuulegi kui see sibula jutt!