Kodu

TAASKASUTUS: kas tühja elamise saaks sisustada vähem kui 100 euroga? (11)

LISA KOMMENTAAR

täpselt tean 7. mai 2014 17:02
kuidas Soomes saab elamise sisustada 0 Euroga....
Rick 6. mai 2014 11:51
Tartus nt selline koht nagu Mööblivaramu, kust on võimalik osta viisakat kasutatud mööblit. Miks ma peaksingi minema poodi, et maksta sama asja eest 3 korda rohkem. See pole mingi vaesus, vaid raha mõistlik kulutamine.
muidugi 1. mai 2014 18:21
kappe, toole, laudu võib vabalt osta ja ise üles lüüa. sedasi võib väga vingeid asju omale saada. aga teiste poolt trööbatud pehme mööbel ega madrats ei kõlba kahjuks millekski. nende korralikult uuendamine läheb liiga kalliks. parem juba uus osta.
1. mai 2014 15:31
iialgi ei hakka kaltsust ostma kellegi vanu nõusid,peeglit(toob halba õnne) jne.palk on küll 500 ringis aga jõuan nõud ka poest osta.
Kahjuks Eestis 30. aprill 2014 14:57
on mööbli osas valdavalt taolistes keskustes kraam mille koht on prügimäel. Nõusid jms. leiab küll, aga korralikku mööblit tuleb tikutulega taga otsida. Lihtsam on Internetist, Soovist, Kuldsest Börsist leida.
kolisin 30. aprill 2014 13:48
eestist minema '89 aastal (siis veel nõuka ajal) ja sellest ajast on meeles komisjonipoed. Norras, kus oma perega elan, on taaskasutus täies elujõus ja vägagi 'trendy' vahe on ainult poe nimesildis - gjenvinning (ehk taaskasutus), brukt (ehk kasutatud), second hand, vintage või antiik. Antiik on kõige kallimalt hinnatud, aga põhimõtteliselt täpselt sama asi.
30. aprill 2014 08:29
Tundub, et eriti moodi on läinud nõukaaegsed lauanõud.
MÕTE :) 30. aprill 2014 08:27
Kammin põhimõtteliselt taaskasutuspoode, Sealt võib saada soodsa hinna eest vägagi õnnestunud leide, eriti siis, kui vähegi endal käsi liigub mõnd pisidetaili muutma või parandama, täiustama ....Kui vaatame dokfilme sisuga näiteks, et ookeanis hulbib Prantsusmaa suurune plasti ja kile saar, siis ohkame, et jah, no nii enam edasi ei saa. Alustage ISEENDA valikute muutmisest.Levinud on ütlemine, et mul raha isegi oleks (millegi) ostmiseks, kuid ma PÕHIMÕTTELISELT ei pane selle vidina alla nii suurt summat.

29. aprill 2014 10:02
Mine sina ka oma jutuga "ostetakse risu".
Mina tulen majanduslikult väga hästi toime aga "risu" ostan põhimõtte pärast. Häda mul tooli eest maksta näiteks 40 eurot kui ma saan taaskasutuskeskusest viiega?
Mitte ainult selles pole küsimus vaid ka selles, et mõtlev inimene annab endale aru kust jookseb kaine mõistus ja kust vajadus naabrile ära panna oma tuhande eurose diivani või viiesaja eurose peegliga.
Kui inimesed natukene hooliksid, mis nende kraamiga saab siis kui nad ise seda enam ei vaja oleks ka meie metsaalused puhtamad.
Igal juhul pooldan taaskasutust.
Rahva ostujõud on kadunud ja hädaga ostetakse risu. Kaltsud ei ole moes. Inimesed aga on surutud kaltsukatesse ja ka nendes hinnad tõusevad. 29. aprill 2014 06:51
Seda on teinud meie valitsejad. Vanasti nimetati niisugust kapitalismi vereimemise kapitalismiks. Meie valitsus on viinud rahva hääbumiseni.