Õpetajablogi

Õpetaja blogi: vanemad kipuvad oma lastelt nõudma seda, mis endal lapseeas puudu jäi (5)

LISA KOMMENTAAR

ruudi 16. august 2014 10:58
see artikkli pealkiri on küll õige:)
? 4. august 2014 01:01
Mis kuradi jama see on? Kui sellisest teemast kirjutada, siis võiks seda teha arusaadavas eesti keeles ja ASJATUNDJA!
tm 28. juuli 2014 16:49
Kindlasti nõuavad vanemad lastelt mõnikord liiga palju, aga ega õpetajad kas süütud pole. Tihtipeale annavad õpetajad lastele liiga palju kodutöid, nii et laps õpib 10-ni või siis on ühe päeva peale pandud liiga palju töid. Sellest tekivad samuti õpiraskused, nii et ei tasu kõiges vanemaid süüdistada.
7-lapse ema 1. mai 2014 21:57
Tänapäeval on jah see ,et mõned vanemad nõuavad oma lastelt liiga palju siis,pole ime miks pooltel lastel langeb õppeedukus.Meie nõuame ainult oma lastelt korralikku suhtumist vanematesse,ausust,puhtust ja hoolivust.Kui on lastel mured siis,me räägime sellest ja aitame leida lahendusi.Tavalistelt me räägime oma lastega hinnetest,õppimisest,riietest,käitumisest(kuidas koolis läks) toidust,reisimisest ja paljudest muudest asjadest.
vanamoodne 1. mai 2014 18:45
Hea kui ainult nõuaksid,emmed ikka elavad oma elamata elu juba lasteaiaeas laste peal,kõik need missivõistlused ja klassipulmad,ja siis tüdruk käib ringi paksu meigikorra all ,kuna emmele meeldib,et tütar nagu krohvi reklaam lingi käib,teismelisena juba poistega voodisse,lapsepõlve ei olegi