Maailm

VÕIGAS KURITEGU: mees üritas temast rasedaks jäänud 21-aastast naist õhku lasta (3)

Toimetas Geidi Raud, 27. aprill 2014 21:51
Foto on illustratiivne.Foto: PantherMedia / Scanpix
36-aastane Hiinast pärit Li Moulian tiris oma lapseootel 21-aastase tüdruksõbra Xu Fani öösel voodist välja, toppis ta autosse ning sidus naise külge bensiinikanistri, mille ta politseiautot nähes süütas.

Politseinikud tõmbasid naise põlevast autost välja ja kasutasid tema kehal leekide summutamiseks tulekustutit. Pärast raseda naise kätte saamist õnnestus neil ka Moulian välja tirida.

Nii Moulian kui Fan lõpetasid eluohtlike põletushaavadega haiglas samas palatis, kus arstidel õnnestus nende elu päästa, kirjutas Daily Mail. Kuigi kõhubeebi emal on rasked vigastused, jäi ka sündimata laps ellu.

Fan jäi rasedaks olles Moulianiga üheöö suhtes. Paar otsustas lapse nimel kokku jääda ja nad soetasid endale Hiinas Mazhuangis ühise kodu.

Kuus kuud suhtes olemist oli nähtavasti tulevasele isale liiga palju ja ta üritas oma tüdruksõpra ja sündimata last tappa.

Naise 47-aastane onu Wu Chin ütles, et perekond oli Xud juba varem hoiatanud, et ta järele mõtleks, kas ta ikka tahab oma elu Moulianiga veeta. Väidetavalt on mehel vaimse tervisega probleeme.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee