Eesti uudised

TV3 | Kas koolitüdrukute leitud mumifitseerunud pea kuulub kadunuks jäänud tütarlapsele? 

Toimetas Kristin Aasma, 25. aprill 2014 22:02
Kolm Viljandimaa koolitüdrukut sattusid lagunevas Ülemõisa karjamõisa lagunenud kõrvalhoones õõvastavale leiule - mumifitseerunud naisepeale. Hoone teiselt korruselt leiti naise keha.Foto: Kuvatõmmis / TV3 "Seitsmesed uudised"
Kolm Viljandimaa koolitüdrukut sattusid lagunevas majas huviretke tehes õõvastavale leiule - mumifitseerunud naisepeale.

Ühel märtsi lõpu päeval otsustasid kolm Halliste vallas Kaarli külas elavat tüdrukut minna pilte tegema Ülemõisa karjamõisa lagunenud kõrvalhoonesse. "Tüdruk, kes meiega kaasas pole, läks sisse ja hakkas karjuma," rääkisid Kaire ja Liisi TV3 "Seitsmestele uudistele". Teised läksid vaatama, mis oli juhtunud. Selgus, et sõbranna oli sattunud õõvastavale leiule - see oli naise kolju.

"Oli juukseid natukene, kulmud, peanahka veidi, hambad olid lumivalged ... kokkusurutult. Õudne," rääkisid tüdrukud.

Kohale kutsuti politsei. Maja teiselt korruselt leiti ka keha.

Tüdrukud teadsid rääkida, et pea ja keha kuulusid ühele kadunud inimesele, läheduses elanud tüdrukule, kes kadus umbes kaks ja pool aastat tagasi. Kohalikud kalduvad arvama, et leiti jäljetult kaduma läinud umbes 20-aastase tütarlapse surnukeha. Seda versiooni kinnitas vigastus kolbal, mis võis olla läbielatud avarii tulemus.

Surnukeha saadeti kohtuarstlikule lahangule.

Samal teemal

17.06.2014
Teadmata kadunud Kätlini juhtum lahendatud
10.08.2008
Ülemõisas põles mahajäetud elumaja