Foto on illustreeriv.Foto: PantherMedia / Scanpix
Õhtuleht.ee 25. aprill 2014 15:27
Texasest pärit Chelsi Camp tegi kõik selleks, et oma kaheaastast tütart kaitsta. Nimelt hammustas ta last rünnanud koeral kõrva otsast.

"Naabri koer tuli tema juurde uudishimust. Kui ta last nuusutas, muutus ta aga kurjaks, sest tundis ilmselt temal minu koera lõhna," vahendas Huffington Post Campi sõnu.

Kui koer väikest Mackenzit ründas, reageeris Camp kiiresti ja pistis oma rusika koerale suhu. Seejärel hammustas naine koeral kõrva otsast ja keeras oma tütre ümber, et too vere sisse ära ei lämbuks.

Camp kutsus politseinikud, kes koera pihta tulistasid, kuid loom jäi ellu. Hiljem pandi koer magama.

Mackenzi viidi haiglasse, kus tema ära puretud näole mitmed õmblused tehti. Niidid võetakse lapse näost välja sel nädalal. Väidetavalt ei tohi tüdruk aasta aega päikese kätte minna.

Ka Camp ise sai koera rünnakus kannatada, mille tõttu ta ei saanud mõnda aega oma käsi liigutada. "Nüüd saan ma jälle Mackenzit hoida. Esimesel nädalal ma seda teha ei saanud ja see oli kõige raskem osa," tunnistas naine.

Kommentaarid  (10)

ets 26. aprill 2014 12:52
Mind paneb ka imestama siin osade suhtumine, et nahutatakse ema. EMA , kes päästis oma lapse ründava koera käest! Või on enamus siin artikli lugemise vahele jätnud ja kohe komnteerima asunud?
naine31 26. aprill 2014 00:16
Ma arvan ma pureks koera tervenisti koos saba ja sarvedega läbi, kui peaks selline situatsioon tulema. Ainult et oleks otsustuskiirust ja selget pead.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS