Maailm

Ukraina ja Venemaa vastasseis teravneb (11)

LISA KOMMENTAAR

Proff 26. aprill 2014 12:40
Tegelikkuses süveneb Ukrainas korralagedus. Mingit legitiimset võimu, kes kellegi vastu võib teravneda ei ole..
alf 26. aprill 2014 08:06
Seal ,kus on venelased ülekaalus ongi rahutused. Janukovits oli venemaa projekt ja kui ukrainlased otsustasid vene mõjusfäärist vabaneda ,siis Putini reziim viis läbi krimmi agressiooni. Järgmisena üritab teisi ukraina regioone annekteerida , kasutades relvastatud venemeelseid separatiste, nimetades aga neid rahumeelseteks tsiviilisikuteks,keda olevat vaja kaitsta. Putin tuleb peatada ja anda Haagi kohtu alla sõjakurjategijana enne , kui ta vallandab III maailmasõja.
to: saite oma 25. aprill 2014 18:28
Selle loogika järgi ei tohiks välisagressorite ja 5. kolonni julkade vastu mitte kui midagi teha?? Et las madistavad? Korraldagu aga hõivamisi ja referendumeid, et oma tahtmist läbi suruda? Pista jah pea liiva alla - keegi ju ei näe sind :))) Uskumatult naiivne inimene. ''Kaikamehed'' olid demokraatia eest võitlejad, keda ignoti riiklikul tasandil! Totalitarism versus kaks paljast kätt ei anna head tulemust. Kaigas on teinekord vajalik töövahend. Metslaste vastu aitab ainult kaigas. Nii on lood.
ikka veel mängivad 25. aprill 2014 15:59
aeg juba ammu õnne TINAD lendu lasta,saab naerda kellel vähem rahvast järgi ...
pasta 25. aprill 2014 13:57
kuule Asta,pole neid venelasi keegi puutunud,ise rai.ed on hakanud mässama.tina sellistele
saite oma 25. aprill 2014 13:06
hakkasite seal Maidanil kaigastega mängima ja nüüd varsti ilus tervistav sõda käes.
Indrek2 25. aprill 2014 10:34
Putler viigu oma väed parem Moskvast välja.
Võts 25. aprill 2014 10:32
Ja ka songi teine Süüria valmis?Kole.
Kõik kombiks nagu piire, et kelle kannatus esimesena katkeb.Aga inimestest on po...i.
Kunagi nagu oli süja õhutamine kuritegu, nüüd aga äri ja kõige mugavm tegevus.
Milleks meile need NATO 150 meest, kui ise omal on mehed olemas ja need kes veel kaitseksid kodumaad. Ärge saatke neid LAV, las olla siin, oma maksumaksja juures.
Kas keegi ususb, et need 150 hakkavad vajadusel oma eluga riskima, ei usu, esimese kopteriga läinud, kui reaalne oht nende elule.
Kuhu on jäänud meie üksmeel ja soov ise midagi korda saata , usk oma poistesse, meestesse?

lugeja 25. aprill 2014 10:27
Putja ka nii lihtsameelse ja lolli jutuga!! Praegune valitsus ei ole rahvavaenulik vaid Putini maradööride,separatistide ja osa jobude venelaste vastane valitsus! Seda sundolukorras!! Valitsus peabki võitlema Ukraina iseseisvuse eest aga mitte taas jääma Putini ,,tallalakkujate,, mõjuvõimu alla!! Jõudu ukrainlastele!!!
Silmakirjalikkuse tipp! 25. aprill 2014 09:04
Alatu fašist Putin,nimetab ukrainlaste oma linnade vabastamist Putini saadetud või kinnimakstud provokaatorite ja mõrtsukate käest sõjaks oma rahva vastu! Kui Vladivostokis kus suurem osa elanikest juba hiinlased, vallutaksid hiinameelsed linnavalitsuse ja riputaksid sellele Hiina lipu ja esimees Moo pildi,kas siis oleks ka hoone vabastamine hiina saastast,sõda oma rahva vastu?
25. aprill 2014 08:03