Maailm

REISIL VIIBINUD MEHE ÕUD: naine lämmatas kodus surnuks nende kolm puudega last (18)

Toimetas Geidi Raud, 24. aprill 2014 13:29
Foto on illustratiivne.Foto: PantherMedia / Scanpix
Suurbritanniast pärit pankur Gary Clarence (43) reisis koos oma vanema tütre Tayaga Aafrikasse Johannesburgi lapse kaheksandat sünnipäeva tähistama. Järsku tuli mehele aga telefonikõne, et tema naine Tania Clarence (42) arreteeriti Londonis kahtlustatuna nende kolme füüsilise puudega lapse mõrvas.

Kaheaastased kaksikud Ben ja Max ning nende nelja-aastane õde Olivia leiti perekonna kaks miljonit naela maksvast häärberist pidžaamadesse riietatult surnuna, kirjutas Daily Mail. Mõrvas kahtlustatuna peeti kinni laste ema Tania Clarence.

„Gary on šokiseisundis – terve perekond on,“ ütles pere kõneisik Lloyd Marshall. „Gary üritab tagasi sõita nii kiiresti kui võimalik ja tema ema ning õde pakuvad talle tuge. See oli perekonna jaoks absoluutne šokk. Nad on täielikult löödud.“

Lloyd Marshall kinnitas, et laste kehv tervis tekitas paarile suurt närvipinget. "Gary on pereinimene, lapsed on tema jaoks maailm. Tema naine on samuti armas. Paarina on nad tähelepanuväärne ja eriline perekond," rääkis kõneisik.

Naaber Julie Dodd ütles, et ta nägi kolme last viimati pühapäeval. „Nad tundusid üsna rõõmsad ja lustisid nagu lapsed ikka,“ rääkis Dodd.

Max, Ben ja Olivia põdesid degeneratiivset skolioosi, mille tulemusena lülisamba liigesed moonduvad ja sunnivad lülisammast kõverduma.

Perekond ja hooldajad pidid lapsi kontrollima iga tunni tagant ja lisaks vajasid nad enda ümber pidevalt ka meedikutest spetsialiste. Arstide sõnul oli võimalus, et lapsed poleks üle viie aasta elanud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee