Maailm

REISIL VIIBINUD MEHE ÕUD: naine lämmatas kodus surnuks nende kolm puudega last

Toimetas Geidi Raud, 24. aprill 2014 13:29

18 KOMMENTAARI

a
appi to tulp/ 4. mai 2014 10:16
Milline "meetod" on siis sobilik et OMA LAPSI TAPPA!!! Mõtle ikka enne kui kirjutad, mul tõusid ihukarvad püsti kui seda lugesin... Loomulikult oli emal (ja ka isal) raske vaadata oma laste kannatusi, kuid arvestades perekonna varalist seisu siis kindalsti oli ju abillisi kes osa koormat enda kanda võtsid. Emotsionaalselt on selline laste kannatuste nägemine päevast päeva kindlasti väga raske aga samas- mitte kellegi pole õigust võtta teise inimese elu enne õiget minekut, isegi kui see on oma laps(ed). Mitte kellelgi! See on mõrv, nimetage ja õigustage seda kuidas tahes. Seda enam et kahjuks selle haigusega prognoos oli ju ...mitte rohkem kui viis aastat. Väga kurb. Perekond lagunes, isal ja õel eluaegne murekoorem kanda ,emast ma ei räägigi..
j
Julm/ 3. mai 2014 07:22
see tegu on julm,aga vastu tuleks võtta otsu,et kui arstid avastavad enne sündi või siis väga varase ajapeal ja mõnesajagrammised vastsündinuid poleks mõtet elule turgutada ,kellele see on õnn ei lastele ega nende vanematele.Nii on ka meie riigis ,kusagile neid panna ei ole ,vanemad paljudeks aastateks pandud nagu vangi,kõik enneaegsed poputatakse elule,On see laps õnnetu ,kui ta üldse midagi taipab ja vanemad samuti.Kusagil peaks olema piir.Kui ühes peres on juba kolm last sündinud ühesuguse haigusega,siis midagi peab olema viltu ,kas siis arstid ei oleks saanud kindlaks teha millest see haigus on tingitud.
t
tulp/ 1. mai 2014 02:35
ema oli muidugi stressi viidud ja mees kusagil lõbureisil, pole ka ime, et nii läks, aga lämmatamine on ikka sadistlik meetod oma lapsi tappa
n
nii ja naa/ 28. aprill 2014 14:49
Lapsed said piinast vähemalt lahti.
l
Laske loodusel teha oma töö/ 27. aprill 2014 16:20
Looduse poolt ei ole määratud kõik lapsed elama, nii on ka loomariigis. Meie arstiteadus tahab aga teha imesid ja teenida õnnetute pealt. Mõtlen siin loomulikult raskeimaid juhtumeid.
S
,,,/ 27. aprill 2014 06:08
Siit moraal: täna iga päev saatust, kõrgemaid jõude, Jumalat, kui sulle on sündinud terved lapsed. See on elu kõige suurem lotovõit.
Emana saan sellest naisest aru ja ei soovi mitte kellelegi elus sellist koormat. See koorem on raske füüsiliselt, kuid veel raskem psüühiliselt ja emotsionaalselt. Tugev ja tubli ema.
e
Elunägija/ 26. aprill 2014 09:29
Ei mõista naise tegevust hukka.Tean Eestis emasid kes on lapse puude pärast masenduses ja ka normaalne oma elu pärsitud ning suure stressi all elamine.Samas kui tuhanded normaalsed inimesed ja lapsed elavad nälja piiril,kulutab riik suuri summasid elule kasutute hälvikute ülalpidamiseks.Leian,et aus ja õiglane on selline suhtumine,kus ema siiski ise otsustab kas ta soovib eluhälvikut säilitada või temast loobuda ja see toimugu rangelt ilma välise surveta.Kui ema jätab sellise hälviku alles siis kandku ka kõik sellega kaasnevad kulud aga ärgu kiskugu normaalsete inimeste eest seda leivapalukest ära.
t
to koletis/ 25. aprill 2014 02:46
sa ära hakka siin midagi laskma kohe. Kui sul endal oleks puudega lapsed ja oleksid sellises olukorras,et kas lasta neil piinelda või teha otsus mis on kergem lastele.
Se on kõige raskem otsus mida üks lapsevanem peab tegema. Se on siilile ka selge,et seal ei olnud rahaliselt mitte midagi pistmist nii,et olukord on ilmselgelt teine. Kui mina oleks midagi sellist korda saatnud siis oleks ma ka enda elu sellega lõpetanud,sest ei suudaks elada selliste piinadega oma elu edasi.

k
kolme lapse ema/ 24. aprill 2014 22:36
ääretult kurb......elu on kannatus.....mõnikord on vägagi lohutav mõelda, et meie kõigi jaoks lõpeb see varem või hiljem niikuinii...tuleb lihtsalt veeta aega ja püüda kindlustada oma lastele võimalikult kannatustevaene elu, kuid kahjuks on palju hirmsaid asju, milles me kaasa rääkida ei saa.......ja siis võib olla suur kergendus kui elu lõpeb varem.......mõnikord kannatused ei vääri elu....see ema kindlasti armastas oma lapsi ja tegelikult ohverdas end nende pärast....kannatab oma elu lõpuni teadmises, et tappis oma lapsed
ü
24. aprill 2014 19:30
Ütlen ausalt, et mina näiteks kohtunikuna ei suudaks seda naist ilmselt süüdi mõista. Sõltub muidugi asjaoludest ja tapmise viisist, aga puudega laps on tragöödia, mida ma ei sooviks isegi oma kõige vihatumale vaenlasele, rääkimata puudega lapse elust.
k
kommentaar/ 24. aprill 2014 19:25
k
24. aprill 2014 18:36
Kõige tähtsam oli ikka see mitu miljonit häärber maksis
k
Koletis/ 24. aprill 2014 17:28
d
dr. Mengele/ 24. aprill 2014 16:56
milleks sellised hirmsad lood
t
Teadja/ 24. aprill 2014 15:51
Eestis nii mõnigi puudega lapse ema mõtleb samuti,et kui mineku aeg käes,siis võtab oma "murekoorma" kaasa. Jumala ükskõik mida ühiskond arvab,arvaku siis kui midagi veel teha annab, mitte siis, kui liiga hilja!
m
minerva/ 24. aprill 2014 14:51
Mis krt mehele õud. Mees putkas kodust minema, et reisi nautida, naine jäi üksi kolme puudega lapsega koju ja pidi hakkama saama, küllap murdus selle koorma all, tunnen kaasa talle, mitte lõbureisil olevale mehele.

m
MURUEIT/ 24. aprill 2014 14:44
Aga mina saan emast aru. Pole kaua tagasi,kui Puutepunktis ütles invaliidist ( jah,just see sõna on õige) lapse ema,et KUI ELUÕHTU PAISTMA HAKKAB,LÄHEB TA KOOS LAPSEGA,SEST ELUÕUDUST EI SAA LAPSELE KAHEKORDISTADA...
h
Hmm/ 24. aprill 2014 14:20
Stress viis ilmselt selleni. Ime, et Eestis pole veel sarnast tegu aset leidnud.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee