Eesti uudised

Pühapäeval toimub Tallinna Loomaaias linnaosade vähekindlustatud perede ühine tervisepäev 

Toimetas Geidi Raud, 23. aprill 2014 14:55
Jääkarud Tallinna Loomaaias.Foto: STANISLAV MOSHKOV
Pühapäeval, 27. aprillil algusega kell 11.00 toimub Haabersti, Kesklinna, Kristiine, Mustamäe ja Põhja-Tallinna vähekindlustatud lastega perede ühine meeleolukas tervisepäev Tallinna Loomaaias.

Haabersti linnaosa vanem Marek Jürgensoni sõnul on tervisepäeva eesmärk pakkuda vähekindlustatud lastega peredele üks meeleolukas ning tervist toetavaid tegevusi täis kevadpäev loomaaias.

„Peredel on võimalik tasuta külastada loomaaeda ning hiljem ootavad nii lapsi kui ka vanemaid seiklusterohked tegevused Rebasemäe piknikuplatsil," ütles Jürgenson.

Tervisepäeval loomaaias tutvustab toitumisnõustaja ja toidutehnoloog Ene Mägi tervislikke valikuid, toiduvalmistamiseviise ja lihtsaid mooduseid tervisliku päevamenüü planeerimiseks.

Võimalik on osaleda ka praktilise esmaabi ja stetoskoobi õpitubades. Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi tudengid mõõdavad osalejate tervisenäitajaid ja jagavad infovoldikuid ning nõustavad huvilisi individuaalselt.

Lastele on kavas kaisukaru haigla töötuba ja mitmesugused liikumismängud ning neid lõbustab Boost Juice Bars maskott Barry. Tervisepäeva lõpetab ühine piknik.

Tervisepäev on kutsetega ja on osalejatele tasuta. Kokku on kutse saanud 100 peret, osalema on oodatud u 500 inimest.

Tervisepäeva korraldavad Haabersti, Kesklinna, Kristiine, Mustamäe ja Põhja-Tallinna tervisedendajad koostöös sotsiaalhoolekande osakondadega.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee