Eesti uudised

Kersti Toots: pealinn ajab rohelist kiusu lausa äride väljasuretamise hinnaga!

Karoliina Vasli, 22. aprill 2014, 07:00

36 KOMMENTAARI

v
vaataja/ 23. aprill 2014, 13:59
kui proua oma pekkide ümber sobivamad riided paneks, ei peaks alati ga üildi peal käsi khu ees hoidma, et varjata. no ei varja, milleks punnitada, kas tõesti ei oska sobivaid riideid valida, muidu ju kena daam.
j
Jaan Toots ju süüdi, Kasti Toots süüdi/ 23. aprill 2014, 11:06
Nõudke nendelt trammitee remondikahjud välja, Seda te oskate.
Hetkel on vast nii,et Kati Tootsi ja lapse isiklikud riidedki on proua Kersti varandus,nende müümine tooks kopika kassasse.
l
Laine,tööinimene/ 23. aprill 2014, 09:58
Rahvas sõidab praegu trollidega ja bussidega,hea et trammiteed uuendatakse,varsti tulevad uued mugavad trammid. Aga Kersti närvitseb ilmaaegu,rahva enamik tema poodi pole kunagi saanud,need neli-viis rikkurit,kes ta kauplust külastavad-käigu jala,võtku rasva maha.
m
23. aprill 2014, 07:08
Ma saan kõigest aru......
Pane hinda juurde ja saad nendestki klientidest lahti!
Tubli! Nii peabki olema, egas kliendid ole sinu jaoks vaid sina nende jaoks, nii lihtne see ongi.....kliendid kaotada! Saab puhata!
l
lugeja/ 22. aprill 2014, 23:03
ei saa jälle hääli anda..kelle huvides see ajaleht töötab?
l
lp Kersti Toots!/ 22. aprill 2014, 23:02
Tänavaid tuleb ikka remontida, ei saa ju lähtuda sellest , kus kellegi äri asub.Meil pärnus remonditakse samuti tänavaid ja ei kuule küll, et sellepärast keegi poe kinni paneks.See artikkel lõhnab jälle Keskerakonna ja Savisaare süüdistamises.Kuidas , siis neid tänavaid remontida?Kas tuleb teie kõikide poed Raekojaplatsile vedada, et äri õitseks?Nii kitsarinnaline , ei saa ka olla........tänavaid tuleb remontida!
t
tule taevas appi/ 22. aprill 2014, 19:18
fakt on ju, et trammitee vajab remonti! Kahjuks võliväel ei toimu midagi! Arusaamatu virin!
a
arter/ 22. aprill 2014, 18:35
tuiksoon selle tänavajupi kohta öelda, on ise juba eriline andekus
tuiksoon tuiksoon tuiksoon

s
serks/ 22. aprill 2014, 18:35
Ja kaupmeeste soovile vastu tulles,lõpetatakse alates homsest igasugune trammitee ehitus ning kõik taastatakse viivitamatult endisesse seisukorda.
Aga olge mureta,kui vanad trammiloksud sõitma jäävad,siis järgmiseks suveks pole ühtegi turisti,kellele oma hiina piraatkaupa pähe määrida.
m
Madam lombi tagant/ 22. aprill 2014, 16:34
Poleks osanud arvata, et äridaam KERSTI TOOTS võib siiski nii rumal olla.
l
L@SSIE/ 22. aprill 2014, 16:14
Kui endisel ajal parkis suvaline inimene suvalise äri ette, siis pärast remonti tuleb rikas Hipster jalgrattaga. Remondi ajal peab muidugi remonditöölistele kohvi ja kohvikõrvast pakkuma...
õ
õige ärimees(naine)/ 22. aprill 2014, 13:42
kohandub olukorraga ja suudab oma äri avada mujal. Kui ei ole õige, siis ära vingu! Ega see Pärnu mnt remont nüüd üleöö ka ei tulnud, aega klientide arvu vähenemise arvestamisega oli küll ja küll. Kui kellegile on K. Tootsi pood nii oluline, siis otsib ta selle üles ka maa alt:D
e
eit/ 22. aprill 2014, 12:49
trammitee tuleks üldse üles võtta ja polegi probleemi . kohustuslik linnavalitsuse kirumine käib . üks poosetamine nagu ikka , kui oled miskile järjedle saanu . teinud siis koju kätte teenus remondi ajaks .
t
Tallinna külaline/ 22. aprill 2014, 12:01
Tallinn on väga must linn,prügi maas pole, aga tolm ja liiv paneb hinge kinni.Tänavakoristus autod ei saa teid puhtaks teha,sest kõik tänava ääred on parkivaid autosid täis,eriti öösel.Kesklinnas ei peaks üldse autoga sõitma,kui inimesel jalad on võimelised astuma. Kui kõndida ei taha,maksa autoga sõitmise eest nagu taksos,-see oleks õige.
t
Tuligi mul geniaalne idee/ 22. aprill 2014, 11:56
Oma butiik tuleb rajada drive in autopesula põhimõttel. Yhest otsast sõidad autoga sisse, teisest otsast kaubaga välja. Kuna putikkides ja lounszhides ning bazaarides käib nii kui nii vähe kliente (hinnapoliitika teeb oma töö), siis peaksid kõik minu sisetunneliga angaarityypi myygisälongi autodega ära mahtuma. Lisatasu eest võivad poolpaljad näitsikud või täkud ka kunde auto ostlemise ajal läikima lyya.
v
volts/ 22. aprill 2014, 11:55
kui nii juhm äri peab siis jumala eest ei imesta millegi üle.
trammitee tehakse suvega korda ja elu läheb edasi.
parkimiskohtade kadumine ei mõjuta neid ärisid seal kuigivõrd, sest kliendina ei leidnud ma seal kunagi kohta, kuhu auto panna. seepärast ei jäänud mul aga asjad ajamata ja käigud käimata.
pigem on probleem praegu selles, et see lihtsameelne tädike peab hakkama viimased paarsada meetrit oma putkasse jala käima sest autot ei saa ukse ette jätta. selline asi ei mahu ju pooletoobisele hinge, ning sestap on nüüd vaja korralikult linnavalitsuse aadressil tatti pritsida.... seepeale hääletan hoopis ise jalgadega...

k
kuri muti/ 22. aprill 2014, 11:12
No selle õhku täis inimese pärast nüüd uusi tramme ja trammiteed tegemata jätta - kanna ise oma hirmkalleid trussikuid ja vigise vähem. Inimene alati jätnud eemaletõukava mulje, alati tobe irve näos ja paljas kints rahvale eksponeerimiseks - vanust vaja vaadata ja tagasihoidlikkust õppida. Lõpetanud keskkooli õigeaegselt ja kombeidki rohkem oleks. Vanas eas keskoolitunnistus saada......
n
naks.../ 22. aprill 2014, 10:59
... uute trammide jaoks on ju vaja korralike teid. Sellest võidavad ka trammiteede ääres elavad inimesed. Loodame, et uued trammid ei kriuksu rööbastel nagu seda teevad vanad. Seega saavad
elanikud mõne rahulikuma unetunni lisaks. 24/7 remonditöid ei saa teha, sest puhkeaeg peab olema
tagatud sealsetele elanikele ka remonditööde ajal.
Butiikide jaoks võiks tõesti olla mõni kindel tänav või linnajagu ja olgu siis ka parkimismaja. Rikkurid jaksavad ka korraliku parkla eest maksta. Tavainimesel peenesse butiiki asja ei ole.
Isegi kui mõnikord tahaks natuke oma uudishimu rahuldada, siis ei ole soovitav siseneda.
Pilgud tapavad. (matsidel pole ju nagunii raha, mis kulutad ilmaaegu meie aega ja uksi).
j
jajaa!/ 22. aprill 2014, 10:52
Kerstikene tee oma poodi parkimisplats ja poe katusele helikopterite jaox maandumisplatz ja ongi asi lahendatud
m
Mugav inimene/ 22. aprill 2014, 10:45
Midagi - lähed maale, teed külapoe, võtad kitsed-kanad võimaliku pankroti ohu jaoks ja elad nagu roosa põrsas.
m
misasja?/ 22. aprill 2014, 10:42
Kas tuleb jätta trammiteed remontimata, et Kersti Tootsi äri õilmitseks? Lõpetage, see ületab juba igasugused piirid!
m
misasja?/ 22. aprill 2014, 10:42
Kas tuleb jätta trammiteed remontimata, et Kersti Tootsi äri õilmitseks? Lõpetage, see ületab juba igasugused piirid!
i
Ise Mina/ 22. aprill 2014, 10:37
Ei imesta, et sellise egoisti mees maha jättis, no ausalt.
Aga parkimise koha pealt võtke Juutuub ja pange otsingusse nt "Driving in france". Seal näete, kuidas imekitsastele tänavatele kõik ära mahuvad, nii autod, linnaliinibussid, parkivad sõidukid ja jalakäijad.
Asi on meie inimestes ja suhtumistes, me olema vastikud ja tigedad ja meie egio on meist endist palju suurem, nagu Tootsitädilgi.
a
autojuht/ 22. aprill 2014, 10:27
No mõni mure auto kuskile suuremasse parklasse jätta ning oma poodlemised väikese jalutuskäiguga ära teha, sest Tallinn on ikka suht väike linn oma mastaapidelt. Aga tundub, et meil eesti banaanias peab lausa ostusaali autoga sõita saama nagu seda üldisest "autokultuurist" (pigem vist kultuuritusest) järeldada võib...

a
asg/ 22. aprill 2014, 10:18
Mis ajast need ärid nii pühad lehmad on? Saab see arusaamatult kaua aega võttev remont valmis ja tulevad uued ärid, ongi kogu lugu.
m
Mann/ 22. aprill 2014, 10:10
Kui palju inimesi selles poes siis ennem käis!? päevas 2-3. Kas neid poode ei ole mitte natuke liiga palju!? Tallinn on nii väike linn maailmamastaape arvestades, et meil võiks olla hoopis rohelisem ja selliseid ülikalleid poode võiks olla vaid ühel tänaval, kus siis käivad bossud poosetamas. Kui arvestada inimeste tegelikke sissetulekuid, siis peale Säästuka ja Maxima ei olegi mujale eriti asja.
l
lore/ 22. aprill 2014, 10:03
no ma ei tea.. Tartu maanteel panid ju peaaegu kõik oma poed kinni ega ole siiamaani peaaegu midagi avanud. ju Pärnu mnt ootab sama saatus
n
Nendin fakti/ 22. aprill 2014, 09:51
Mis uus mood on keset lauset visata üks eksinud küsimärk ning siis jätkata väikese tähega? Märkan seda täna juba mitmendas ÕL artiklis. Ehk on mõni uus trend, mida Teie toimetus juurutada üritab, aga jääks ikka seniste grammatika reeglite manu.
o
Ohh !!!!/ 22. aprill 2014, 09:45
Vot,vot ....asi ongi selles,et trammiteed tahavad ka parandamist ja muidu linn korrastamist....oma butiigi võid mujal ka avada....ja kui sellelks ei jätku raha siis oled vilets nn"ärinaine"....ehk Jaan aitab....kuigi jah pole minu asi aga oleks aeg lasta Jaanil minna...selles suhtes ,et lahutada!!!Saaksid kõik oma eludega edasi minna!!!
o
Ostja/ 22. aprill 2014, 09:27
Kas need butiigi kunded ei jõua Vabaduse väljakult mõned sammud käia, et oma ostud ära teha. Ja kui kauplus on seda väärt, et sealt osta, siis ei ole küll väike jalutuskäik kellelegi takistuseks.
n
22. aprill 2014, 09:17
Nii rumalat juttu pole ammu lugenud, linn remondib kiusu pärast trammiteed?
ä
Ära sa märgi/ 22. aprill 2014, 09:15

r
Ragnar/ 22. aprill 2014, 09:04
See sinu butiik ei kaalu üles kümnete tuhandete inimeste puhtama-mugavama-meeldivama sõidurõõmu tulevaste trammidega, kenama elukeskkonna ja kaasaegsema linnapildi. Kõik need plaanid olid juba ammu teada. Pisut hilja on ugluda ja väga lühinägelik ärinaine, kui alles nüüd olukord pähe kohale jõuab.
a
anna kannatust/ 22. aprill 2014, 08:41
ei saa aru, mis meie inimestel küll üleval korrusel toimub, tundub nagu oleks remont igavene, koligu siis oma buduaariga sealt minema. Kuidas need kaupmehed nii väiklaselt mõtlevad, peaasi, et neil rahakott paks oleks!!!
t
teadja/ 22. aprill 2014, 08:34
rikkad ju trammiga ei sõida,mis neil vaestest.see butiik on igavene kallisjakinni läheb ta selleks ,et hinnad on üle mõistuse.paljud seda pesu ikka ostavad.
K
?/ 22. aprill 2014, 08:30
Kas peaks siis trammitee remontimata jätma?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee