Eesti uudised

"Kaks viimast päeva olid tähed väga halvas seisus…" (25)

Õhtuleht.ee, 22. aprill 2014 07:00
ÕNNELIK ÕNNETUS: Sellesama ratta seljas pedaalides tähetark Igor Mang eile autoga kokku põrkaski. Koer Sulfa oli õnneks koju jäänud. Foto: Mati Hiis
Tähetark Igor Mang sattus Tallinna südalinnas liiklusõnnetusse ja nägi seda omal moel ka ette

Eesti kuulsaim tähetark Igor Mang oli eile jalgrattaga tegemas oma igapäevasõite, kui Tallinna südalinnas ühtäkki autoga kokku põrkas. Tõsisemaid vigastusi astroloogihärra õnneks siiski ei saanud.

Mang räägib, et õnnetus juhtus eile päise päeva ajal Narva maantee ja Vase tänava nurgal, kui Narva maanteele pöörata tahtnud autojuht rattal liikuvat üsna silmatorkavat, kuid tumedate riietega Mangi ometi ei märganud.

"Ma olin seal Aasia restorani juures, mis Tallinna ülikooli lähedal asub. Ma nägin, et seal oli must džiip, mis tahtis keerata, aga ta ei saanud, sest autod sõitsid talle vastu," räägib Mang.

Astroloogil oli autost möödumiseks kaks võimalust. "Auto jäi seisma ja mul oli võimalus minna kas eest või tagant ja ma otsustasin miskipärast minna eest," räägib Mang saatuslikust valikust.

Astroloogi sõnul autojuht teda ei märganud ja põrutas talle otsa. "Selle peale kukkusin ma rattalt maha sõiduteele nii, et autojuhid peatusid," jätkab tähetark endaga juhtunud õnnetuse kirjeldamist.

Tugevast kukkumisest hoolimata ei saanud astroloog tõsiselt viga. "Viga sai vaid põlv, ülejäänud kondid jäid õnneks terveks," räägib ta ning lisab, et ratas tuleb parandusse viia, sest see läks kokkupõrkes kõveraks.

Kõige enam tänab Mang õnne, et oli oma koera Sulfa koju jätnud. "Käisime just enne Sulfaga Pirital ja ma mõtlesin, et jätan ta koju, et ta on juba küllalt jooksnud," sõnab mees.

"Jumal tänatud, et ma nii otsustasin. Ta oleks muidu võinud õnnetuse juhtudes autoteele joosta."

Hoolimata ehmatusest, lausa šokist, Mang politseid ei kutsunud. "Autojuht, kes mulle otsa sõitis, oli väga abivalmis. Ta ütles, et ei näinud mind, et jälgis autosid," räägib Mang.

Küsimusele, kas astroloog midagi säärast ette ei näinud, kostab Mang vastuseks, et kaks viimast päeva on tähtedel tõesti halvad seisud olnud. "Ka see, et nüüd pühade ajal keegi Ukrainas tapeti, näitab juba, et midagi on halvasti," pakub Mang, toetudes talle nii tuttavale valdkonnale.

Mang lisab, et tal läks tõesti hästi, et kokkupõrkes autoga vaid põlv viga sai. "Järelikult on Eestile veel astroloogi vaja," märgib ta.

Edda Paukson: tähtede seis päästis suuremast õnnetusest

"Issaand, ei ole kuulnudki! Kuidas tal on? Ega tal koera kaasas polnud," uurib astroloog Edda Paukson, kui Õhtuleht talle Mangi õnnetusest teatab.

Kuuldes, et tegu oli õnneliku õnnetusega, rahuneb Paukson kohe ning hakkab tähtede seisu uurima.

"Täna nii halvad ikkagi ei ole," sõnab ta nähtu kohta.

"Ta on meil Kaksikute tähtkujust, eks. Tal natukene nibin-nabin on teatud asju, aga Saturni seis on tal ikka hea," lausub Paukson, kelle sõnul on see oluline, sest vastasel juhul oleks võinud Mangi õnnetus hoopis hullemini minna.

"Ta oleks muidu võinud hoopis luu murda. Pigem võiks öelda, et tähed päästsid ta."

Siiski sõnab astroloog, et kuna kuu on praegu Kaljukitses, ei ole õnnetus üllatav, sest Kaljukitsele alluvad põlved.

Paukson räägib, et tähtede seis on teda mitu korda hoiatanud.

"Kord oli nii, et teadsin, et seis on halb ja teadlikult hoidsin ennast päev otsa, aga siis õhtu lõpul ikkagi kukkus mulle kuum kartul jalale ja ma põletasin ennast ära," räägib astroloog, kelle sõnul tuleb sellistel päevadel õnnetuste vältimiseks mitte tormata.

Selle kohta, et tähtede seis mängib olulist rolli, sai Paukson õpetuse aastaid tagasi. "Ma olen saanud kunagi ränga vigastuse. Nimelt oli mul selline hüppeliigese trauma, kus oli neli murdu ja ma pidin aasta otsa ringi käima, metall jalas," räägib Paukson, kelle sõnul osutuski saatusliku päeva tähtede seis talle halvaks.

Astroloogi sõnul tuleks säärastel päevadel, kui tähtede seis ühele või teisele tähtkujule ebasoosiv on, olla eriliselt ettevaatlik. "Tuleb hoog maha võtta ja mitte tormata. Liikluses tuleb olla ettevaatlik ja hoida silmad lahti."

Samal teemal

18.06.2014
Edda Paukson: olge hoolikad, ulakas Merkuur viskab vimkasid kuu lõpuni!
21.04.2014
Autolt löögi saanud Mang: järelikult on Eestile veel astroloogi vaja
10.03.2014
VIDEOINTERVJUU: Nõid Pargiwaht lubab tulevikku positiivset energiat!
09.03.2014
Eestlane usaldab nõidasid rohkem kui arste

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee