Eesti uudised

Riigikogulane kiirlaenude reklaamipiirangu tagasilükkamisest: kas liigkasuvõtmine on toeks riigi majandusele?

Siim Randla, 20. aprill 2014 18:00

11 KOMMENTAARI

ä
Ähhh/ 21. aprill 2014 19:28
Kui inimestel oleks nii palju mõistust ja enam eales neid laeukontorite teenuseid ei kasutaks....oleks nende äridel jokk peal....aga jah....lolle leidub ikka ilmas ja mitte vähe....
v
VIhane..../ 21. aprill 2014 11:54
Arvata oli,,,,tohutud inimsed ägavad kiirlaenude tagasimaksmise all ja see pe....sse käinud riik ainult vilistab sellele ,et need liikasuvõtjatest seda saaks süüdimatult tegutsed.....need reklaamis ei tule mitte ainult ära keelata vaid seda teenust ja need firmad oleks pidanud ammu sulgema.....polnud veneajal neid kontoreid ,sai ära elatud ja sada korda paremini kui nüüd kus paljud on võlaorjuses.....nende sma laenude pakkujate küüsi sattudes pole sealt enam elusalt võim alik välja ja tulla just nimelt...siis kui jääd tagasi maksmisega hätta ja mis paljudel juhtudel juhtub,sest need intressid ja VIIVISED JA IGASUGUSED HOIATUSKIRJAD JUURDE ....TEEVAD SELLE VÕIMATUKS....KRT HAKKAKE SEAL RIIGIKOGUS JUBA NORMAALSEID OTSUSEID TEGEMA....VÕI ON POOLED SEAL SELLE RÄPASE PISNESIGA SEOTUD!!!!Minul muideks endal seda laenu pole aga tean paljusid ,kes on sellega oma elu ära rikkkunud....olin tõeliselt üllatunud kui need riigikogus tagasi lükkasid nende reklaamide näitamise keelu....muud ei kuule meedias,kui söögi alla ja peale need reklaamid!!!
g
garaaž/ 21. aprill 2014 10:10
Mitte reklaami ei pea piirama, vaid seda, et nii kergesti üldse laenu antakse. Kaovad mõttetud laenuandjad ära, jääb reklaami kah kohe vähemaks.
g
G/ 21. aprill 2014 08:45
Kas see, et juba lapsewd joovad ja eestlased on pea ´kõik parmustunud on riigikassa täitmise pärast????? Kui midagi ette ei võeta oleme hullemad kui ameeriklased kes tyegelikult ei joogi nii palju kuid on lihtsalt elavad värdjad.
s
setomaalane/ 21. aprill 2014 06:39
meie oleme ju 5 rikama riigi seas mida lubas kommarist riigijuht meil tuud pappi pidä.
a
Abiks/ 20. aprill 2014 21:59
riigile ikka kui vaesemate inimeste mured näiliselt leevendatakse selle väljalüpsiga.Valitsejad on rahul sest rahvas ei pääse kurjalt urisema napi raha pärast kui midagigi ulatatakse.Rikkurid lähevad veelgi rikkamaks,see ju rikastab.
j
JAH kiirlaenude andmine on / 20. aprill 2014 20:21
riigile väga hea tuluallikas!hoopis peaks raskendama laenu andmine Bomzidele ja muudel lumpenidel kes laenu ei suuda tagasi maksta!

a
Aina hullemaks/ 20. aprill 2014 20:15
tubakas,alkohol,kiirlaenud......lollidemaa...
m
mina/ 20. aprill 2014 18:41
Riigile vaevalt sellest kasu on, aga kindlasti voolab röövlite käest midagi ka ämmade kilekotti ja sealt edasi öige erakonna kassasse.