Steve FelthamFoto: Kuvatõmmis/YouTube
Õhtuleht.ee 14. aprill 2014 16:46
"Ausalt, ma nägin teda, unustasin vaid kaamera," sõnab 51aastane Steve Feltham,  kes on Loch Nessi koletist uuesti leida püüdnud viimased 23 aastat.

Steve külastas kurikuulsat Loch Nessi järve lapseeas, vahendab Daily Mail. Seal nähtud koletisekütid jätsid temasse kustumatu mulje. Nii on mees täna ise üks neist, kes kaameraga järve ääres imet ootab.

Steve, kel polnud peret, jättis oma kodu ning töö Dorestis 1991. aastal, et kolida Šotimaale, kus ta kolis järve ääres seisvasse haagisesse.

Uskuda või mitte, kuid mees väidab, et tal õnnestus Nessit oma silmaga näha 1993. aastal. Õnnetuseks polnud tal tol hetkel käepärast ühtki kaamerat.

Steve veedab järve ääres iga päeva, mis talle antud, skaneerides vett, et taaskohtuda Loch Nessiga.

Ülaltoodud video on valminud aastal 2009.

Samal teemal

Kommentaarid  (5)

nuki 15. aprill 2014 10:47
töötasin ka 80 ndate alguses shotimaal ja õnnestus ära käia järve ääres , seal seisid mõned bussid Iirimaalt ja Inglismaalt , rääkisin turistidega ja nemad vastasid , et tuli vattama mitte koletist vaid järve kaldal asuvat lagunenud kindlust , vist 16 saj. .Meie muidugi koletist kohapeal ei näinud , teda võis
näha lähedal asuva hotelli tiigi topisena ! oli ketiga ankurdatud ,ja seal me need pildid ka siis tegime1
Tähelepanek , kohapeal TV näidati pidevalt kuidas püüti koletist whiskipudeliga õnge otsas, peale veest välja tõmbamist oli pudel puudu ! Vot sellised lood loch nessi järvest :)Head päeva kõigile!!
kindlasti oli 15. aprill 2014 09:52
veealune iidne dinosaurus kes on suutnud elle j22da
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS