Eesti uudised

Vallavanem: mida rohkem korras maju, seda esteetilisem küla on

Maarius Suviste, 12. aprill 2014 08:43

3 KOMMENTAARI

m
mait krõll/ 13. aprill 2014 19:07
Üks ümmargune jutt, nagu reformile kohane. Väike-Maarja valla enamus külad on kõik väga masendavas vaatepildis. Igas külas üks või kaks hoonet elanikel endal korda tehtud, ülejäänud hooned, majad kõik räämas ja lagunenud koos mõisamüüridega. Väike-Maarjas keset alevitki aastakümneid ilma veeta maja, vallaisa koos erakonnakaaslasega ühtemeelt, pole nendele vett sinna midagi vaja, müügu parem maja maha naabrile.
l
Leena/ 13. aprill 2014 10:08
on kõige suurem võlglane läbi aastate.Siin kirub pagulasi,aga unustab,et majadel on aknad,kust saab näha ,kuidas pagulastega flirdib,sest oma mees Soomes tööl.Leenal pole kunagi piisavalt raha vajalike asjade jaoks.Vaesed lapsed,et selline ema.
e
Eks ta ole../ 13. aprill 2014 08:29
Alati on mugavam ju sõimata riiki, kiruda valda ja põlata pagulasi.Sellele, et minna äkki tööle, küsida abi, õppida jne. naljalt muidugi ei tule.
Seda juhtumit puhutakse siin juba mitmendat korda lõkkele, ikka on süüdi riik ja pagulase.Lõpuks omet näitab keegi ka mündi teist külge ja olgem ausad, teeb seda vägagi viisakalt.Iga teine oleks otse ütelnud, et kui iga sent kõrist alla voolab ja laiskus ei luba lillegi liigutada, siis tulebki külmas istuda.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee