Eesti uudised

KAPO: Kremli-meelsete miitingud tuleb ära kannatada, ohtu ei ole (76)

LISA KOMMENTAAR

EH 16. juuni 2014 14:42
...ära kannatada=oma walitsuse jura-nüüd ka muulaste jura-kaua wõib?
Malle 13. aprill 2014 10:27
H akkan kahetsema,et Soomes oldud aastate jarel Eestisse naasin.Hirm on eesti rahva ja iseenda tuleviku parast selles valguses,kuidas vene pattidel lubatakse Eesti riiki ja rahvast monitada.Kas oodatakse uut 1939aasta kordumist.Ja mis puutub nn. Aljosasse,siis kui selle mahavotmine oleks olnud kasvoi Ansipi ainuke tegu peaministrina,on ta oma ulesande peaministrina taitnud.
loodame 12. aprill 2014 12:20
,et tuleb pronksiöö 2. minge ja pekske see ilvese pesa puruks.
arvamus 11. aprill 2014 18:06
Miitinguid ei saa ära keelata,kui elame demokraatlikus riigis,linnavalitsus tegi õieti,teisiti ta ei saanudki.Kui meie inimesed ,kes sinna ka lähevad vahele segama ei hakka ja miitingulised käituvad korralikult,pole ekstsesse karta2007 a.Aprilli mäss oli teine asi,seal käitus Ansip valesti pronksi äratalutamisel öisel ajal ja vene elanikkonna esindajatega kooskõlastamata,nagu Savisaarel oli kooskõlastus olemas,kuid Savisaar lülitati välja ja pärast tahtis Ansip mässu tagajärjed veel Savisaare kaela ajada.
Tont 10. aprill 2014 22:51
KAPO on jälle eesti rahvast ninapidi vedanud. Need meeleavaldajad ei ole moskvameelsed vaid valgekaartlased, kes on rahastatud lääne poolt, et näidata, näe venelased on Putini vastased.
Nii lihtne see ongi.
Ma eeldan 10. aprill 2014 22:01
et politsei käib ja pildistab ikka kõik näod üles ja kontrollib dokumente, et vähemalt Venemaalt sisse tulnud provokaatorid kindlaks teha, kes end siinsete venelastena esitavad.
isehakanud 10. aprill 2014 20:07
Vaevalt neil Venemaa volitusi ongi.
nimi 10. aprill 2014 20:01
krt. see on väga hea mõte,et peded oma paraadid saaksid samadel päevadel korraldada! NOHH PEDED JA HOMOD KAS TAHATE PARAADILE SAADA???

maamiis 10. aprill 2014 19:31
kuidas siis nii nüüd .meie president ju pani pahaks taandumismeeleolusid! Eestlased ei pidavat ju taandujad olema ,sellest ei tohi isegi laulda!aga nüüd jälle tõmbame aga selja küüru ja kannatame!
lohutatu 10. aprill 2014 18:48
ELAME-NAEME. Kui pauk kaib ,on koik amma juures.
tallinlased 10. aprill 2014 17:39
Kuidas võib KAPO nii loll olla! Kutsuge KAPOsse ka need, kes andsid LOA selle miitingu korraldamiseks! Kui olete nii lollid, siis oodake järgmisi ja suuremaid miitinguid Kremli agitaatorite poolt! Siis ei jätku enam ka D-terminali tsementpõrandast! IDIOODID!
ok...... 10. aprill 2014 17:17
ohtu ei ole,s.t. et siitpoolt on asi kontrolli all,Aga nendest meeleavaldustest saab põhjuse üleaedne tulla oma rahvuskaaslasi aitama,kuna nad paluvad abi ja toetust,et nendega käitutakse halvasti.....nagu oli Krimmis,nagu Donetskis.....
vanaema 10. aprill 2014 15:58
Mitte ühtegi artiklit ei siseministrilt ega teistelt,mis on ette võetud järgmise pronksiöö ärahoidmiseks???Ootamegi tankiklobinat Pihkva poolt??Või hakkame uut piiri mõõtma Jõhvini,ülejäänu anname ära?Eaka inimesena ei kujuta enam ette,kui palju peab üks inimhing siin ilmas veel kannatama,kui su inimväärikust alandatakse?Sõnu ei ole ja ahastusest tahaks kõvahäälega karjuda oma riigi valitsejate peale.VÕTKE OMETI MÕISTUS PÄHE,TEHKE MIDAGIGI!!!
KÕIKIDELE AJAKIRJANIKELE! 10. aprill 2014 15:28
KÕIK ajakirjanikud! Miks meie nii SAAMATUD oleme propagandasõjas Venemaa vastu? Nagu lasteaia lapsed või takus kanad! Meie riiki tuleb KAITSTA ja võidelda Venemaa propaganda VASTU!
Avaldage kümneid artikleid nende venelaste arvamustest, kes TOETAVAD meie riiki ja on Venemaa propaganda VASTU! Kui räägite, et mitte kõik venelased ei toeta Kremli propagandat, siis KIRJUTAGE ja INTERVJUEERIGE selliseid venelasi! Mille eest nad on siis saanud EV kodakondsuse?
Ja kui on LOJAALSED meie riigile, siis ütelgu seda ka massiteabevahendites välja! Ja kui ei ole selliseid venelasi, siis räägimegi, et meil EI OLE ja kõik on Venemaa poolt! Milleks ajada tühja juttu.
OOTAME teilt koheselt hulga artikleid venelastest Eestis, kelledel on TEISTSUGUNE arvamus kui miitingulistel! TEGUTSEGE, AJAKIRJANIKUD! See on teie KOHUS!
EI OLE NÕUS KAPOga! 10. aprill 2014 15:02
EI OLE KaPoga nõus! OHT ON OLEMAS! KaPo on unustanud, et: "Annad kuradile SÕRME, võtab pärast TERVE KÄE!" Sellised miitingus tuleb kohe alguses tõkestada. Kas KaPo pole midagi Ukrainast õppinud, et nad hakkasid LIIGA HILJA arreteerima miitingulisi, kui vaja oli seda juba VAREM teha?
Lubad ükskord, saavad ainult JULGUST juurde ja tunnevad end KARISTAMATULT!
Miitingud FAŠISTLIKU Venemaa toetuseks Eestis on LUBAMATUD! Vaadake, missugune rõõmuhõiskamine tuleb pärast miitingut Venemaal! See on vesi Venemaa propaganda veskile!
Nöpsik 10. aprill 2014 14:35
Sooviks vastust küsimustele, et kuidas on see võimalik, et üks Aprilli rahutuste põhilisi utsitajaid on veel vabalt eestimaa pinnal? Kas see inimene ei võetudki kriminaalselt vastutusele ühe noore inimese surma eest ? Kui on teada need põhilised vaenule õhutajad, siis miks neil lastakse südamerahuga siin Eesti Vabariigis elada? Muulastest vargad saadetakse piiritaha, kuid sõna otseses mõttes mõrvarid võivad siin vabalt olla? Ja siis peame seda kõike jälle Kannatama! Tujurikkuja Ott ja Avandi tulevad kohe meelde: http://www.youtube.com/watch?v=aADjmpAHEYE

vaadake täna tallinna tv meediatundi, 10. aprill 2014 14:19
kus 3 vana varest jälle valitsusele kadu ja hukku kraaksuvad.
EESTI RAHVAS NÕUAB! 10. aprill 2014 14:15
KÕIK Kremli käsilased, kes organiseerivad siin miitinguid Eesti riigi vastu ja Venemaa toetuseks tuleb KOHE ARRETEERIDA! Kui neil lasta vabalt tegutseda, siis saavad ainult JULGUST juurde! Absoluutselt EI OLE KaPo-ga nõus, et neid tuleb ära kannatada! EESTI RAHVAS NÕUAB SELLISTE TEGELASTE KOHEST ARRETEERIMIST, olgu nad venelased, eestlased või kesikud!
huvitav oleks teada, 10. aprill 2014 14:11
kummaid on KAPOs rohkem, kas reetureid või jäneseid, riigi kaitsjana see instants küll pädev pole.
muidugi kannatame kannatame KAPO poisid 10. aprill 2014 13:47
mina ka kannatan kuni mu kannatus saab läbi siis vaatame kes vastutab ka kui riik läinud ja vene tangid sees ja okupeeritud see unustatud müütiline riik nimega kunagi vist oli Esti!TE VEEL KAHETSE KAPO PÕRSAD!
krt 10. aprill 2014 13:38
miks meie peame ära kannatama kui meid mõnitatakse omas riigis! paras tln-moskva rongile loomavagunid sappa sebida ja kõik kesmiitingul osalevad otsemaid vagunisse ja nägemist ning eluaegne sissesõidu keeld!
aadu teisest ilmast 10. aprill 2014 13:29
igati tervitatav miiting minu sünnipäeva auks:))
raivo 10. aprill 2014 13:27
kui riik ei tee midagi vene äärmuslaste vastu,siis ärgu imestagu,kui pead tõstavad skinheadid.
RUSSOFOOBID 10. aprill 2014 13:04
Meil neid kloune Eestis jätkub ja nendelt võib kõike oodata.

Pureva 10. aprill 2014 12:59
Kas riigi vastane tegevus on Eestis tõesti lubatud? Ja Riigi reetmine? Õõnestamine? Vene ajal pandi küll laksust vangi aga meil käib üks hössökö-kössökö ja uina-muina! HALE!
memm 10. aprill 2014 12:57
Et me kunagi ei õpi eelmistest vigadest,ega näe,mis mujal toimub,ei tee seadusi,mis keelaks provokatsioonid oma riigi vastu.Kaomegi igavikku suure riigi jalgeall? Mis keelab midagi küll ettevõtmast oma riigi kaitseks??Loota ainult teistele,sinisilmsus hukutab viimase lootuse meis enestes.
11.14jälle ALAR1 10. aprill 2014 12:48
Kas ei oska lugeda või,kapo ütleb selgelt,et on seadus,mis keelab sõnavabaduse ja on nendega kooskõlastatud.Ei ole see nüüd küll Savi teene üksinda neid tänavale tuua,pugemisega pigem hoiab neid eemale.Et Putin Nliitu taastada tahab,ongi kõige suurem surve ka siin.
õudne 10. aprill 2014 12:37
ajastaega ainult kannatage,kannatustele rajatud elu ongi hääbumisele määratud.Noored põgenevadki kannatuste eest-loogiline.Kapo leiab ka,et peabki kannatama-MIS RIIK SEE ON???
Maret 10. aprill 2014 11:56
Kui õigustatakse teise riigi okupeerimist (Ukraina) ja soovitakse oma elukohariigi (Eesti) terviklikkuse lõhkumist (kah okupeerimine), siis on see otsene riigivastane tegevus ja see tuleb keelata. Jätke juba ükskord see euroajupestud "demokraatlik" sinisilmsus! Taolised miitingud destabiliseerivad vaid õhkkonda ja õhutavad rahvustevahelist vaenu. Miks antakse sellistele intrigaanidele luba avalikeks esinemisteks? Sinna ei tule vaid 20-30 inimest, vaid 200 või rohkem, sest küllap on võimalus ka kohaletulijatele selle eest maksta. Krimmi sündmustest pole meil midagi õpitud.
Hirmus Ants 10. aprill 2014 11:43
Parem viigu meie olympiavöitja Palusalu järgi tehtud pronkssödurile lilli .
Keda uskuda? 10. aprill 2014 11:36
Kas on millegagi tõendatud, et KAPO ise pole Vene luure filiaal Eestis?
KGB likvideerimist Eestis ju tegelikult ei toimunud. Ainult uksesilt vahetati ära.
kannataja 10. aprill 2014 11:17
ma kõik muud eestlaste sigadused ära kannatanud,asi see siis miitingule läbi lillede vaadata pole,roosa prill ette ja nii see elu veerebki

Alar1 10. aprill 2014 11:14
Katsuge aru saada, et KÕIGE TAGA ON SAVISAAR! Tema organiseeribki venelaste väljaastumisi, et Putinile meeldida. Ega muidu poleks Savisaar ka nii lahkelt luba andnud. Kordan ikka ja jälle: Savisaare ülesanne Kremli poolt ongi tagada Eestis piisav hulk umbvenelasi, kes käsu peale Venemaalt "abi" paluksid ja siis Putini tanke punalippudega tervitaksid.
Vaenu õhutada seaduslik? 10. aprill 2014 11:02
Mis te arvate - kas pool Lasnamäge tahaks sellel "üritusel" punalippe lehvitada ja oma tagasihoidlikkust esindada?? 10-20 aktivisti ehk ongi, aga vene inimene on ju kariloom, kes ootabki ainult pikka vilet, et tulla ja õigust nõuda! Ma küll ei tahaks näha uut "rahulikku meeleavaldust", nagu seda olid 1991 ja 2006.. KAPO ja Savika jüngrid mõelgu ikka hoolega, milleni asjad VÕIVAD minna! Näiline rahu asendub kiirelt anarhiaga, ajalugu räägib enda eest. Paar valet lauset ja keegi ei vastuta enam tagajärgede üle.
MÕELGE KORDI ÜLE! Veel on aega tegutseda.
eestlane 10. aprill 2014 11:01
Räägiti ju 1939.a ka, et ohtu ei ole, kannatage ära! Ka tõesti on meie riigijuhtidel niiiii lühike mälu?
eestlased tõesti peaksid kõiges (ka meediakajastustes) ignoreerima seda prussakate kokkutulekut 10. aprill 2014 10:41
aga ,kes peaksid kindlasti kohale minema on ukrainlased ja andma meie tbla-interrindlastele ja "öötuuzikutele" korraliku ketuka,eesti rahvas oleks lausa tänulik ja ka ukrainlastel tulevikus eestis kindlam positsioon ühiskonnas. Sest "vant" saab ainult siis aru ,kui kulm rullis või nina viltu peas,kärnased shaakalid ja parasiidid,lumpenkaltsakatest ja tinahammastega okupantide järeltulijad.
Kas ka juut? 10. aprill 2014 10:19
Juutide seas on verejanuline rühmitus,milline on paljudes maades olnud veriste sündmuste provotseeriaks see on põhjuseks,miks paljud rahvused on neile pogromme korraldanud, ka vene rahvas. Selle tagajärjel kannatab juutide enamus ,kes pole kellegile kurja teinud.Juut Linter on üldteada,kas see vandaal Zuravljov on ka juut?
Kas 10. aprill 2014 10:06
riigireetmine polegi kuritegu? Taolistele nazzidele paras karistus on surmanuhtlus riigireetmise eest.
Jüri1945 10. aprill 2014 10:03
Eesti riik käitub nagu oleksime meie okupeerinud venemaad 1939-1941 -- 1944- 1990 aastatel mitte vastupidi . Eesti praegused ametnikud soovitavad ,et venelastel peab EESTIS olema hea olla , ta peab saama oma keeles õppida ja asju ajada jne , kas meil oli/on hea kui minu kodumaal laiavad vene šovinistid , mõrtsukad , umbkeelsed ,sõjakurjategijad maratöörid , kes esinevad vabastajatena „ kultuuritoojatena“ ?? Kui arvestada Eesti okupeerimisega tekitatud kahjusid EESTI RAHVALE siis ületavad need kahjud rahva kellele SAKSA praegune riik maksab siiamaani sellele rahvale , tekitatud kahjude eest !! KAS EESTLASTE VERI EI MAKSA MIDAGI kas EESTLASTELE tehtud kuriteod ei ole AEGUMATUD ???? Ma ei kujuta ette kui ISRALI riigis elaksid endised SS ja surmalaagi töötajad , sõjakurjategijad ja nõuaksid omale „ÕIGUSI oma keeld , koole ,mälestus märke oma kangelastegudele jne“ Kui tahame EESTIT , EESTINA käitugem siis selle riigi OMANIKENA !!
10. aprill 2014 09:50
välja peame kannatama need sellepärast, et meil on demokraatlik ühiskond. See ongi meie tugevus, et ka idioodid võivad paraadi pidada. See on meie ühiskonna esmane vabadus, vabadus oma arvamust avaldada. Seda õigust peame kaitsma ihu ja hingega, isegi kui seda õigust kasutavad sovjetid ja lillad jne. Kartke seda päeva kui neid vabadusi hakatakse piirama. Siis pole vaikiv ajastu kaugel. Minu meelest on igal kodanikul kohustus seisukoht vötta ja seda kaitsta. Meie erinevus Ukraina ja Venemaa ees on just seesama õigus, et arvamust avaldada. Minul vaba kodanikuna on ka õigus teiste arvamust eirata ja ise otsustada oma seisukoht. Need sovjetid arvavad, et kui neile lubatakse miitingut pidada, siis justkui see õigustab nende käitumist. Aga ka vene kogukond Eestis on targemad kui need õhutajad arvavad ja nad pikalt saatnud. See on meie tugevus.

Raivo 10. aprill 2014 09:42
Sõna, koosoleku ja miitingul osalemise vabatus on kodanikuõigus, kodaniku õigus -sõltumatult on ta adventist, lätlane, venelane või araablane. Sellline õigus puudub turistil, ajutisel elanikul - olgu ta eestlane, venelan või mõni muu vähemus. Alalisel elanikul tühistatakse häirimise korral ALALINE ELAMISLUBA.
LuarvikLuarvik 10. aprill 2014 09:29
Kannatame ära pronksiöö, kannatame ära olematud karistused süüdlastele-märatsejatele, kannatame ära kremlimeelsete paraüritused pealinnas.
Ei saa aru kas tegemist on taas mingite erilistega a´la pederastid, keda samamoodi tuleb aiva kannatada?
Ja kureke zuravljov.. no kas Puutin ei õpetanud kurekesi mitte lendama. Lendama tagasi kodu?
Kuigi jah, kus on selliste kodu? veliiki rus on vist ära unustanud, et tegelik Venemaa moodustab vaid hädised 20% tänase Venemaa territooriumist. Ülejäänu on kõik anastatud ja vallutatud sõja, tapatalgute, kavaluse ning pettuse teel.
tõega 10. aprill 2014 09:26
Vägivallani on vaid üks samm, mida näitas pronksöö.Hea et Kapo hoiab silma peal ja hindab olukorda.Ühtlasi peavad vene terroristide mõttekaaslased siin Eestis tunnetama, et neid eestimaalaste poolt vihatakse ja et neile hingatakse kuklasse. See eeldab silmnähtavaid hoiakuid ja mitte mingil juhul allumist nende poolt tekitatud provokatsioonidele, mida just oodatakse.
On ikka vahe küll! 10. aprill 2014 09:17
Omal ajal, okupeeritud kodumaal, sai sinimustvalge näitamise eest iga näitaja õige pika kongitee. Nüüd võõrad, minu kodumaal, oma lipuga, tohivad? Kohe väga suur vahe! Kui juba tugevam Rootsi märkab ohtu ja meie könnid ei tee nägemagi, ka see on suur erinevus asjade nägemusest. Täna pisike miiting, homme abipalve Putinilt. Putin aga, teatavasti, on võtnud õiguse omasid kaitsta, ükskõik, millises riigis ja relvadega. Kui kaugel siis sõda reaalselt võiks olla?
Praegu oeks 10. aprill 2014 09:17
oige aeg kontrollida dokumente kes oma ja kes sisse veetud.
Mis mõttes- kannatage ära? 10. aprill 2014 09:14
Mis tähendab- tuleb ära kannatada? Pronksiöö sigatsejate õigeksmõistmise ja sadadesse tuhandetesse ulatuvad kahjunõuded oleme hambad ristis ära kannatanud. See oli nagu näkku sülitamine. Ka siis öeldi- hoidke eemale, me karistame neid ise kogu rangusega. See raha on nüüd ammu kulutatud ja võimalik, et peagi on tulemas uued rahanõuded. Kurat! See on midagi sellist, et tuleb tibla ja s...b sulle elutuppa. Vehib siis seal lipuga ja karjub- see siin on tegelikult kõik minu. Mida ma sellisega teen? Kui politsei ei aita, siis lasen maha nagu marutõbise koera. Tallinn on meie elutuba, kus võtame vastu külalisi ja kostitame neid. Ja nüüd öeldakse- kannatage ära. Ka 39 aastal öeldi - kannatage ära. Kas selle soovitajad vaatavad aastate pärast eestlastele silma ja ütlevad me tegime kõik, et ajalugu ei korduks?
Tädi Maali 10. aprill 2014 09:13
Üha selgemaks saab see, et Eesti riigivõim ei ole oma tasemel, kaasaarvatud KAPO. Et Tallinnas aastaid eksisteerib Tallinna Linnavalitsus eesotsas selle juhiga ja keegi ei saa sinna midagi parata, et sellest on kujundatud mingi omaette vürstiriik! Selline eestivaenulik linnavalitsus saadetaks tõsiselt võetava riigijuhtide poolt laiali ja süüdlasi riigiõõnestamises karistataks vastavalt seadusele!
Indrek2 10. aprill 2014 09:10
Kui linnapeaks on Kremli hüpiknukk siis pole ka imestada et selliseid lubasid väljastatakse.

toni 10. aprill 2014 09:08
Kui keegi läheks Moskvas kasvõi Eesti saatkonna ees nõudma nii Narvataguseid alasi kui Petseritaguseid, leiaks ta ilma pikema jututa end Lubjankal ! Siin räuskavaid peame taluma, sest see ei toimu ju Moskvas vaid moskoviitide meeleheaks ! Mis KAPO meil on ! Taas see möga ! . Rahvastevahelise vaenu õhutamise paragrahv plemas, samuti oht riigi iseseisvusele . Ja need tuleks nüüd Krimmi valguses käivitada !
Mökud meil jõustruktuurides !
Jaah 10. aprill 2014 09:06
Eka me kannatasime 50 aastat - "Kremli-meelsete miitingud tuleb ära kannatada, ohtu ei ole" - kannatab järgmised 50 veel.
Pontu 10. aprill 2014 08:53
Küll ma juba oskan kannatada.
enn 10. aprill 2014 08:52
tra vehkigu oma lippe või midagi muud punasel väljakul
Paavo 10. aprill 2014 08:51
arvan siiski, et otseselt Eesti riigi ja rahvuse vastu suunatud meeleavaldusi ei pea sönavabaduse nimel lubama. Ja kui linnavalitsus tahab neid nii väga lubada, miks siis mitte lubada seda teha Maardus ? Putin tavaliselt luba ei anna ja kui annab, siis kusagil linna lähedal metsas. Kardan, et möte - lubame neil möllata ennast välja, ehk rahunevad, ei ole öige taktika praegu. Nad saavad ainult tuult tiibadesse ja kui linnavalitsus on vallutatud, siis on hilja hakata neid sealt välja kupatama eriti kui linnavalitsusele ju selline asi tegelikult meeldiks.
Pronksiõõ on mehe tõõ!? 10. aprill 2014 08:51
linterid,revad,klenskid,stalnuhinid,kõigil on rahad juba käes.Millal tuleb tõõ?
Sven 10. aprill 2014 08:48
EESTI AJAKIRJANDUS võiks sellele tiblade üritusele mitte tähelepanu pöörata ja kindlasti ei tohiks sellele üritusele kohale minna! Tiblad vajavad tähelepanu ja kui nad seda ei saa, siis jäävad venemaa poolsest "tasust" ilma!
ei soovi enam ära kannatada 10. aprill 2014 08:41
Lahkun ilmselt varsti sellisest riigist,kus peab sellist jama kannatama.

mnähh 10. aprill 2014 08:37
kes pooldab kremlit see on eesti vastane ja riik peaks kindlameelsem olema ja käituma vastavalt miks EESTLASED peavad taluma russofoobiat avaldagu toetust moskvas see ei riivaks eestimaalasi
.. 10. aprill 2014 08:29
To MH, no mis juhtuma hakkab?, midagi ei juhtu, kui teiesugused vahele segavad. Las teevad ja kui keegi ei hakka provotseerima , midagi ei saavutata. Meie tulised pead hoidku eemale. Seadus lubab ja siin tuleb ise olla rahulik. Pronksööga läksid vastaspooled kaklema v tahate väita, et seal polnud eestlastest laamendajaid, oli, ja kuidas veel.
Vikatimees 10. aprill 2014 08:28
pigem on oht grupeeringus mida nimetatakse kapo-,kuritegevuse ja korruptsiooni toetaja,pooldaja.
alf 10. aprill 2014 08:21
Täiesti õigustatud küsimus , milleks see KAPO on loodud , kui ei kaitse eesti kodanikke neile näkku sülitamiste eest. Õigem on küsida ,kaua seda kapot peame kannatama ,kes ei seisa eesti rahva eest.
Kala hakkab ikka peast mädanema ja uskumatu ,kui juhm võib kapo juht olla. Kremli meelsed miitingud tuleb juba eos laiali ajada , osavõtjad kinni pidada ja etnilisele kodumaale sundkorras välja saata.
maamiis 10. aprill 2014 08:21
miks Madisoni sai "riigikukutamise "eest kinni pannna,aga Linterit ei saa?
MH 10. aprill 2014 08:14
Küll meie poliitikud on lihtsameelsed,usuvad kõike.Ometi teavad väga hästi,mis peale seda toimuma hakkab-pole pessimist,aga näide olemas Ukraina Krimmiga ja mis toimub ukrainamaal.Mille pelae meie poliitikud loodavad,tundub,et tähtsam euro parlamendi valimised.
Kalju 10. aprill 2014 08:10
Savisaar kohtu alla kui riigi reetur ja veel tuleb kõigil minna nii nagu kunagi toompeale ja lihtsalt massiga suruda need provokaatorid välja ,ei mõista miks nendele provokaatoritele üldse viisa antakse ,kui KAPO ei astu välja eesti riigi ja rahva kaitseks siis selle juht tuleb pikemalt mõtlematta maha võtta ja kohtu alla nagu Savisaar riigi reetmise alusel .
kolla 10. aprill 2014 08:10
samal päeval võiks ka toimuda pedede paraad,saaks kõik korraga kotti ja merre.kapole see muidugi ei istu,sest tegelikult lubatakse tiblad lärmama selleks et neid filmida.pärast juba kergem aganaid teradest eraldada.

kodanik 10. aprill 2014 08:06
See on ikka suur lollus lubada Eesti riigi õõnestajaid avalikult esineda. Uskumatu mis meie riigis toimub.
Lugeja 10. aprill 2014 07:59
Vene ajaleht Izvestija teatab, et sellel meeleavaldusel juhitakse tähelepanu asjaolule, et enamiku Eesti linnu on asutanud venelased või on need kuulunud Venemaa koosseisu. Jutt käib Tartust (Jurjevist), Narvast, Tallinnast (Revelist) ja teistest. Tahetakse tõstatada ka enesemääramisreferendumi korraldamise küsimus...NO TERE - kui juba sellist valet ja vihaõhutamist ning referendumit tahetakse seal miitingul välja karjuda - need miitingud tuleks keelata...miks me peame seda jama taluma? Kaua võib?!
xy 10. aprill 2014 07:53
Õigus on protestida rahulolematusest halva elu pärast ja ka kehva juhtimise pärast. Ükski riik ei peaks lubama proteste riigi kui sellise olemasolu vastu. Minu meelest eestlased juba neelasid pronksõduri mässu õhutajatega siidkinnastes ümberkäimise alla. Kas müts maha ja selg küüru uuesti samade vaenuõhutajate ees? Kas selliste vastu polegi ühtki seadust? Alati ju leidub noori ja vihaseid, keda on võimalik lõhkumisele ässitada. Kuid eestvedajaid peaks siiski saama ohjata, eriti kui asi ei toimu esimest korda.
Kui ei meeldi, mine sinna riiki, kus meeldib.
Mann 10. aprill 2014 07:49
Kui eestlased tahaksid praegu Moskvas mingit miitingut korraldada, siis vaevalt nad luba saaksid, aga meie siin oma kodumaal peame lihtsalt ära kannatama-mis inimesed seal KAPOs töötavad.
fgdd 10. aprill 2014 07:48
Jah see tuleb ära kattatada. Kui hakata neid laiali ajama, siis tuleb suurem möll. S*tahäda peab ka aeg-ajalt kannatama.
coroner 10. aprill 2014 07:45
Kuhu vaatab KAPO ? Need lollid vene lipputega on vaja kohe visata üle piiri- las venemaal liputavad. Korralikud eesti kodanikud nendest juba ei tule...
Üks tuttav ütles kunagi, et iga venelaste protesti-liigutus on makstud venemaa poolt...
Sellised.. 10. aprill 2014 07:37
,,aktivistid,, peaksid väljaspool seadust olema ja neid võiks iga soovija marutõbise koera pähe hävitada!Samuti ei tohiks neil olla mingisugust koosoleku või sõnavabadust!
astra 10. aprill 2014 07:27
aga miks me peame OMA SÜNNIMAAL sellised asjad ära kannatama?
Miks peavad meie lapsed nägema selliseid karjuvaid ja vene lipuga vehklevaid venelasi?
Tahaks siit lahkuda. Paljud edukad eestlased ongi lahkunud.

ats 10. aprill 2014 07:25
kui miitingul on mingigi oht vaenu õhutamisele .poleks linn seda luba välja andma.pidanud,aga mängus vist lälle edgari poiss.