Kommentaar

Tiit Made | Mõnest NATO lennukist ei piisa

Tiit Made, 20. Augusti Klubi liige, 9. aprill 2014 17:42

8 KOMMENTAARI

t
tõde/ 13. aprill 2014 23:38
Järelikult tuleb putler taganema sundida koos oma hordidega ja venekeelsetele anda nende emakeelde tõlgtuna õiget ajalugu lugeda, samuti seda, mida kujutab endast Lenini tegelik võimulesaamine, kes oli Stalin ja tema käsilased, mis oli nende eesmärk ja mida nad tegelikult taotlesid, venelastele tulebki siin eestis ja ka igalpool mujal see õige ajalugu selgeks teha, sest neil ei ole midagi lugeda peale oma punase fashistliku ja vaenuliku propaganda ,andke seda selgitust vene keeles pidevalt ja iga päev, et nad aru saaksid, et eestlastel on samuti kahju oma naabritega kogu aeg vaenujalal olla, tehke selleks venekeelseid saateid, kus kõneldakse õigest ajaloost, õigest 1. maailmasõjast ja õigest ajaloost ning 2.maailmasõja põhjustest ja miks putin nii toimib, selgitage seda neile ja ka seda, et fashismi pole ammu juba maailmas olemas ning et venelased on ainus rahvus, kes nimetab teisi fashistidks, ning selgitage, et nende kiidetud Stalin oli veel hullem fashist ja Putin samuti, kelle tegevus on salakavalalt mõrtsukalik, kas venelased siis tahavad tõesti oma lapsi kuskile kahurilihaks saata praegusel rahuajal ja kas nad on unustanud need tohutud sõja inimohvrid ja Leningradi blokaadi, küsige Putinilt, kas ta tõepoolest tahab, et kõik see korduks?
l
loogiline/ 10. aprill 2014 19:40
KGB ametnik ikka teab asja kõige paremini.
m
Miks/ 10. aprill 2014 12:15
nii head artiklit siit nii raske leida on? Kas Õhtulehe toimetuses ka Vene agendid juba sees?
m
mõnikord võiks lihtsalt vait olla/ 10. aprill 2014 10:36
kas naa isamaalised mõtted tekkisid autoril nsvl rootsi saatkonnas majandust edendades, või varem... või hiljem. Huvitav, kas selliste mõtete teket õhutas tagant ka mõni kolmetäheline asutus omaltpoolt kaasa, tõesti huvitav. Ebausaldavate kilda aga arvaksin kõik need, kes omal ajal kallile komparteile ja mitte ainult temale, igavest truudust vandusid ning kelle tõelised isamaalisuse pisarad kalli kodumaa pääle langesid, alles piisava turvalisuse kauguselt. Seda enam, 20.augusti klubist, mis isamaalisele härdusele lisaks koormaks ka parlamendi eripensionäridNLKP-st jättis.
t
to copy/ 9. aprill 2014 19:24
Loll jutt. Made artikkel venelaste tatari-mongoli põlvnemise kohta oli sulatõsi ja sai kinnitust ka vene kommentaatoritelt. Eesti iseseisvuse taastamisele ei avaldanud see artikkel mingit mõju. Made oli ise üks iseseisvuse taastamise hääletajatest. Tänanae artikkel on aga taas naelapea pihta.
c
copy/ 9. aprill 2014 18:54
Kahjuks ei saa Maltsveti eufooriat jagada. Kui Made kriisi ajal hakkab jälle rääkima geenidest, siis meenub mulle kohe tema laulva revolutsiooni aegne artikkel rootsi ajalehes (vist oli Svenska Dagbladet), mis äärepealt oleks maksnud Eesti iseseisvuse, kui venelased poleks sellele toetudes ise superlolluse sooritanud. Parem, kui Made ei räägiks. Eriti kellegi geenidest. Ma ei viitsi analüüsida ja juurelda, kas ja kelle huvides ta seda teeb,.
m
meil on vaja siia vihaseid/ 9. aprill 2014 18:49
naze kes vihkavad venelasi kui 5 kolonn hakkab märatsema!on vaja nõuda NATO liitlastelt relvi ja nende aktiivset kohalolekut pikaajaliselt ex siis et nad asutaksid siia oma baasid!Tanke ja sõjalaevu oleks kah ikka vaja.see kui siia saadetakse mingeid lennukeid pole see minus täieliku turvatunnet tekitanud ja alati mõtlen et kui rsk relvi ei saadeta siis nu millega need kaitseliitlased kaitsevad seda Eesti riiki??kivide ja kaigastega!?!?!kui NATO riigid saadaksid siia Baltimaadesse relvaabi siis ma veel liituks kaitseliiduga ja kaitseks seda Eesti riiki aga kui ei siis kohe lennukipilet USA-sse muidugi juhul kui tõesti Eesti jälle liidetakse venemaaga!
p
Prohvet Maltswet./ 9. aprill 2014 18:23
respect sellise analüüsi suhtes. Väga tabav ja "põhjaküündiv.
Aeg oleks "sibulate" suhtes hakata ajama teist muusikat.
Pole ammu lugenud nii asjalikku teemale lähenemist Krimmi okupeerimisest alates.
Rohkem on olnud vihast "tatipritsimist".
Jah..venelane (võibolla mitte see õige venelane) on oma toore lõusta välja toonud.
Usaldus maksis karmilt kätte, ka venelastele endile pikemas perspektiivis.
Vale jookseb sprinti, tõde jookseb maratoni. Maidan on lähitulevikus ka Moskvas, selles pole kahtlustki.
See olukord oli juba kord nsvl putši ajal, kus värisevate kätega peaputšistid andsid pressikonverentsi, et kui õige kõik se on , mida Kreml on ette võtnud!
Nüüd on juba juba teema venemaa enda lagunemises, putja võib tõesti olla tglt ka hull, kellel ei lähe enam miski korda..ka kolmas maailma sõda..ilus lõpp kõigile..etnilise venelase probleem..aga miks mitte etnilise "tšuktsi"probleem või etnllise liivlase probleem, oleks palju ilusam maailmalõpp.
Venelased pooge ennast ülesse RSK!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee