Eesti uudised

Silver Meikar palub Euroopa Parlamenti kandideerimiseks inimestelt annetusi (34)

Toimetas Geidi Raud, 9. aprill 2014 15:17
Silver Meikar Foto: STANISLAV MOSHKOV
Silver Meikar teatas, et on otsustanud heade inimeste abiga kandideerida Euroopa Parlamendi valimistel. Kandideerimiseks peab Meikar aga maksma 1775 euro suuruse kautsjoni, mida ta inimestel endale annetada palub.

"Olen otsustanud kandideerida Euroopa Parlamendi valimistel, et seista kodanikuühiskonna ja kodanikuõiguste eest Euroopas ning lähiriikides," seisab Meikari avalduses.

"Parim võimalus teada saada, kas nendel ideedel on ühiskonnas laiem kandepind, on küsida kautsjoni tasumiseks ja kampaania läbiviimiseks toetust."

Meikar ootab annetusi isiklikule kampaaniakontole ning kinnitab, et kõikide annetajate nimed avalikustatakse, kampaania kulude kohta esitatakse regulaarne ja detailne aruanne.

Kui 24 tunni jooksul koguneb kontole vähemalt kandidaadi registreerimise kautsjoni maksmiseks vajalik 1775 eurot, siis esitab Meikar homme kell 15 vabariigi valimiskomisjonile kandideerimispaberid.

"Lähtun Hooandja põhimõttest, kus projekt peab saama 100% või rohkem rahastust enne, kui projekti lõpptähtaeg saabub. Kui projekt pole selle aja jooksul kogu soovitud summat kogunud, saavad annetajad raha tagasi," kinnitas poliitik.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee