Eesti uudised

Vene äärmuslased üritavad Eestis pingeid kruvida

Delfi, 9. aprill 2014 11:37

145 KOMMENTAARI

m
mhh/ 13. aprill 2014 07:28
kuidas saavad sellised laamendajad Eesti riigis veel elada,kui nii palju kahju tekitanud?
s
sõnavabadus./ 13. aprill 2014 07:27
kas ei arva ,et meil on sõnavabadus,igaüks võib toetada seda keda tahab,toetame ameeriklaste sisseungi iraani,afkanistaani ja mujale.Ise läheme teistesse riikidesse rahu viima ,oleks targem päris vagusi olla .
e
Eesti poliitikud ise süüdi, pärast pronksiööd olid leebed karistused, vangi oleks pidanud laamendajad panema/ 12. aprill 2014 13:41
ja pärast maalt välja saatma, amnestiat lubades. Nagu peata kanad. Süüdistatakse vaid Savisaart. Tema ei määra karistusi.
a
Anekdoot/ 12. aprill 2014 11:20
Dmitri Linter teeb avalduse nime vahetuseks. Ametnik küsib, et mis nime te siis tahate, kas Ivanov või Vassiljev. Linter vastab, et sooviks Dmitri asemel nimeks Georgi.
m
maha putinism/ 12. aprill 2014 00:20
Miks riik ära ei keela selliseid riigivastaseid provokatsioone ja eesti pangu vastu oa loosungid, et surm hitler-putinile ja ei tunnista Krimmi ja Ukraina annektsiooni, maha sõda, maha fashistlikud vene provokaatorid, maha vene uusnatsistlik fashism, leninism, stalinism ja putinism.
v
vaatleja/ 11. aprill 2014 19:38
mingu punaimpeeriumi pealinna punasele platsile tõde kuulutama,seal kuulajaid rohkem!
o
oleks nagu vabariik ja demokraatiat ning inimestel sõnaõigust ka vabas riigis/ 11. aprill 2014 15:02
korralik riik ei pelga käputäit säutsujaid . Kui ära keelata vaba mõtte väljaütlemine,milline kisa tuleks ka Brüsselist .
Aga eks õiged eestlased seda ihkagi. Mitte ainult Moskva ,vaid ka Brüsseli halvakspanu. Eks nüüd võeta siis kaikad,kettid ja pussid ning minnakse ise laiali lööma.
Ega Bandera eeskuju siis niru ole.
Kui polits korda kaitseb,siis politsile ka nuga neeru korraliku ropu sõimu saatel.
Tõelised eestlased oskavad oma riigis sxcittha kokku keerata.
u
Uskumatu/ 11. aprill 2014 11:24
Nüüd siis sama tsenaarium, kui Ukrainas, meie putini sabarakk ets annab kenasti loa harimatutel tibladel Tallinnas märatsema hakata. Kaua võib, miks sellise saastaga midagi ei tehta, see ju riigivastane kuritegu. Kas meie riigiisad tõesti sellised sitapüksid, et ei julge häält teha ja riigist selliseid värdjaid välja saata, ma ei jõua ära imestada. Ja savikas juhib vägesi, nii armas, lakkuge aga edasi p_rset kuni derzaava kohal vene pätte, kaabakaid kaitsemas, jäle.

h
Ha-haa!/ 11. aprill 2014 11:10
Valdo Paddar topib nagunii oma nina sinna, kuhu pole vaja! Riputa seekord haakrist nina otsa!
1
1940/ 11. aprill 2014 11:09
Huvitav, kuskohast kui palju tuuakse autodega meeleavaldajaid massi tekitamiseks juurde, et vene ajakirjanikud saaksid spetsiaalselt neid omakeelses meedias demonstreerida?
Madruseid ja "töölisi" Petrogradist? (Peterburist)
1
1940/ 11. aprill 2014 11:09
Huvitav, kuskohast kui palju tuuakse autodega meeleavaldajaid massi tekitamiseks juurde, et vene ajakirjanikud saaksid spetsiaalselt neid omakeelses meedias demonstreerida?
Madruseid ja "töölisi" Petrogradist? (Peterburist)
s
10. aprill 2014 22:49
Sellised vennad tuleks kiirkoras Vasalemma sunnitööle (sorry aga kahjuks enam ei ole ju) saata. kuna seda ettevõtet enam ei eksisteeri, siis labidas kätte ja maid kuivendama.
u
ummi/ 10. aprill 2014 22:22
Venemaa alles seedib Krimmi allaneelamist ja EL kirjutab välja talle kõhukinnisteid! V.Putin peaks isiklikult Linterile noomituse saatma! Kui tõsisemalt, siis sm.Linter alavääristab selle üritusega inimesi,kelle elu ja ideaalid on tõsiselt ohus!
j
järeldus/ 10. aprill 2014 22:02
Juudi bande , mitte venelased- kruvivad pingeid
r
rahulik elanik/ 10. aprill 2014 20:59
Popõtka ne põtka! Veidi peaks teda ikka pigistama,et maitse suhu saaks!
l
lavrenti/ 10. aprill 2014 20:50
noh Tiit Madisson v'äidetavalt mõtles pöörata väidetavat suurt riiki. Tuli ju istuma panna.

t
Tallinn tagasi EESTI pealinnaks, Estlandist välja KÕIK mitteeestlastest maa-,äri -majaomanikud!/ 10. aprill 2014 20:46
KÕIK mitte-eestlased seebiks ja roosiväetiseks. Meil oli puhas riik,oskasime .... oskame nüüd kah.
70 riigi esindaja vara peab kuuluma õigetele eestlastele.
t
T.Mets/ 10. aprill 2014 20:04
Refid ja IRL on Eestile rohkem pingeid tekitanud kui see venelaste punt kokku
j
ja tõsised eestlased/ 10. aprill 2014 19:44
abistavad neid tões ja vaimus,lubavad koos julenkaga köik venelasedki maha lüüa.
Ei NATO ilusad tõmmud poisid vaeste kisakõride heaolu pärast oma kallist kerekattet ja mundreid turule too.
m
Mõtte mees/ 10. aprill 2014 18:54
Ei maksaks siiski ülimas rahus nende õhutajate arengu tulemusi ootama jääda. Jah need linterid ja teised temasugused on klounid aga Putinile käib asjade teravaks ajamiseks isegi klounaad, väljamõeldised ja lausvaled. Võib olla tuuakse see sama Linter ohvrialtarile et ajend tekitada. Selle peale see Linteri jobu nagu ei oskakski vist mõelda. FSB'le oleks ta üpriski loogiline provokatsiooni lõkkelepuhumise kanditaat.
m
mhm/ 10. aprill 2014 15:42
ilmselt olen loll aga aru ma ei saa, vene junkrud lähevad plakatitega välja, et meelde tuletada, kui vöimas on putinn, aga MIKS?????? see linter ei lähe siis otsekohe oma teiste karvastega minema sellelt pisikeselt maalt? Aru ma ei saa?!
r
rene/ 10. aprill 2014 14:08
need diblad tuleks ikka seina äärde saata!
m
mnjaa/ 10. aprill 2014 10:57
paraku on nii, et vabandust küll aga venelast ei saa usaldada kui, siis 100-st kahte?! Kui mina oleksin venelane, siis mul oleks häbi, sest ma elan riigis, kus hea vaikne elada aga kael keerab ikka venemaa poole ja kui märuliks läheb, siis tsuhhti minema, nii vä?! Ne mäsa ne röba!
ü
üks/ 10. aprill 2014 09:55
küsimus EST-ile .kus sa tead et ta homo on,oled proovinud või??????!

t
Tubli Tatyana 9:15!/ 10. aprill 2014 09:46
Kes venekeelest aru ei saanud siis tema ei lähe Eesti vastu iial sest siin on tema kodu ja lapsed ja elu!Ega enamus venelasi ei tahagi mingeid jamasid ja on lihtsalt normaalsed.Nad elavad siin ja teavad , et venemaal pole kõik asjad korras! Ega meil ka pole aga nii hulluks asjad enam ka ei lähe , et venemaad keegi taga igatseks.
e
Elmo Ant/ 10. aprill 2014 09:42
Püüan selles kommentaaris vältida sõnu, venelane, Venemaa ja venemaalased!
Head eestlased, eestimaalased ja Eesti Vabariigi kodanikud! Kas keegi on suuteline endale aru andma, et mingit väljasaatmist, oma kodumaalt, mille kodanikuks keegi on saanud, kas sünnijärgse õigusega, naturalisatsiooni põhjal või loobumisel topeltkodakondsusest, lihtsalt pole võimalik. Nendele, kellel õnnestus "ümber kasvada" ja kes end pidasidki "nõukogude inimesteks", neile meenutan, et tõesti, NSVLiidus oli Kriminaalkoodeksis suurimaks karistuseks mitte surmanuhtlus mahalaskmise teel ega ka mitte 15 aastane vanglakaristus vaid- kodumaalt väljasaatmine! See oli siis ja sellest ajast saab juba pea veerand sajandit! Püüdke mõista, et tänaseks päevaks on see ühiskondlik ühiskloaak muudetud nn. "individuaalseteks sansõlmedeks", kus iga riik peaks oma rooja ise "desinfitseerima" ja nii tuleks ennekõike otsustada hoopis seaduse kas rangemaks või ka leebemaks korrigeerimise abil- mida teha nendega, kes ei ole rahul ja suudavad oma rahulolematusega ka paljusid kas nakatada või tuua selle avaldamisega esile tõsiseid hirme, kahtlusi ja kõhklusi. Ka mina ei kiida nende meeste ideid heaks kuid olen huviga kuulamas ja pean vajalikuks, et nad kas veendakse ümber või sunnitakse vaikima. Mitte aga ei kukuta siin kuhugi saatma või hoopis kõrvalisi otsustajaid tänitama. Võrdsus inimühiskonnas seabki meid pisut kõrgemale metslastest, kuigi siinloetud kommentaaridele toetudes olen otsustanud, et lähen neid kuulama- koos oma Krooniga. Ja otsustagu siis Kroon, kumma säär või säärik on mugavam.... Niisiis, oodata pole enam kaua! Muide, kutsun siin ülesse kõiki eestklasi ja eestimeelseid, kellel on peale taskukoerte ka pisut kogukamad neljajalgsed- võtke oma truud sõbrad kaasa ja lähme "kuulama", nagu jalutama või nii.... Ansip saaks ka kutse aga tal pole aega, koera ega huvi!
t
Tatyana/ 10. aprill 2014 09:15
Kakoize tõi durak,Zyravljov!!!!Nu kto poidjot za toboi,i jesli poidut,to takijezi duraki kak tõi.Tsego tõi dobivajesja????Potsemu tõo sdess,ujezzai k svoemu putinu v rossiju i tam ustraivai svõi mitingi.Ja toze russkaja nu nikogda ne poidu protiv ESTONII,ja zdess zivu,sdess moi detki,eta nasa Rodina,ESTONIA!!!!!Nu kakoize tõi skotina,zaraza!!!!!!!!!!!
t
tore lugu/ 10. aprill 2014 08:10
Käisin hiljuti soomes tööasjus ja enne laeva tulekut läksin macdonaltsisse kohvi jooma.tulid ligi kaks venelast küsisid venekeeles mingit hotelli asukohta .kuna oskan venekeelt vastasin venekeeles. neile see väga meeldis istusid ja rääkisid kui sant elu neil venemaal on.ja siis tuli kõrvalt lauast kommentaar .... ryssad kaduge koju............niipalju siis viisakast venekeele oskusest.
a
arumaeisaa/ 10. aprill 2014 08:01
Oh te vaesed väikesed venelased jälle tehakse teile liiga.olen reisinud töötanud välismaal ja mittekuskil ei ole mind tagakiusatud, kuidas teil venelastel igalpool liiga tehakse.aga ega teile see kohale ei jõua , et kõik saab alguse teist endist ja teie suhtumisest
k
Kus on seadused?/ 10. aprill 2014 07:18
Krt, sellistel provokaatoritel tuleks kohe kodakondsus ära võtta ja oma kodumaale saata. Pole vaja siin elada, kui ei taha. Ei mõista seda eesti valitsuse saamatust. Kas tõesti ongi seal kõik selgrootud ja hälvikud, kes ei saa hakkama ei Savisaare ega käputäie tibladega. Aeg oleks vist taas ärgata.
t
tom/ 10. aprill 2014 06:44
mida kuradit nad tahavad,kadugu venekmaale,seal taigas möllaku paljutahavad
e
eestlane/ 10. aprill 2014 00:46
EESTIMAA ON MÕELDUD EESTLASTELE ELAMISEKS. KES IKKA EI TAHA VÕI KELLELE EI MEELDI SIIN ELADA, ÄRGE PINGUTAGE- SUUR JA AVAR KODUMAA OOTAB TEID !!!!!!

e
Eestlane Eestis/ 10. aprill 2014 00:05
mitte venelased eestis, vaid Kazlõ v Estonii...... venelased eestis on normaalsed inimesed, mitte nagu neet kitsed
m
medved/ 9. aprill 2014 23:09
Sellised ongi meie eriteenistustele väga kasulikud ja neid tuleb hoida.Sest nende olemasolu õigustab ka eriteenistuste eksisteerimist.Diil!. Võiks ju kodakondsuse ära võtta ja riigist välja saata-seadus võimaldaks küll.Aga eriteenistustel poleks siis enam tööd.Ja seda ei taha keegi kaotada.Las ussitavad siin edasi. Ja meie maksame selle kinni! .Rikka riigi asi.
k
kallid venelased/ 9. aprill 2014 22:56
palun minge oma suurele ja armsale kodumaale, seal on palju ruumi, valitseb teie emakeel ja lõpetage väikese ja tööka eestlase hirmutamine ja ahistamine
n
Nõustun kommenteerimistingimustega ja avaldan/ 9. aprill 2014 22:43
Mind veel üllatab, et selliseid inimesi Riigist välja ei saadeta? Miks ei panna riigi keelu peale? Nad on riigile ohuks ju!
s
siit Venemaalt/ 9. aprill 2014 22:31
huvitav jah ,Vene Fõderatsjooni kodanikud käivad Eestis protestimas,kas tolerantsusel piiri ei ole.?
ö
Öise vahtkonna pampersivarastest sõnnikuhunnik ei vääri tähelepanu..isegi koer ei lähe sinna jalga tõstma/ 9. aprill 2014 22:26
Pampersivarastest sõnnikubande soovib koguneda. Mis sellest haisuhunnikust siis meediasündmus teha?
Minu koer ei tõstaks selle sõnnikubande juures isegi oma jalga mitte
i
irw/ 9. aprill 2014 22:24
j
Juku/ 9. aprill 2014 21:55
Savisaare jüngrid valmistuvad jälle mässuks.

u
urmas meidla/ 9. aprill 2014 21:25
Kui nii on otsustatud mis siis ikka. Ilves võib ju jälle läbi peanaha midagi iniseda , mis muidugi ainult inisemiseks jääbki. Aga Eesti orjarahvas teeb nii kuidas isandad soovivad.
t
to kõik õige mida baltisakslane räägib / 16:39, 9. apr 2014/ 9. aprill 2014 21:17
Geneetiliselt sarnaneb eestlane kõige rohkem venelasele, siis lätlasele, leedukale ja poolakale.
http://www.postimees.ee/1017556/eestlase-genoom-sarnaneb-rohkem-venelase-kui-soomlase-omaga/
http://www.eg.ru/daily/politics/35135/
Ukraina rahvuslased ei pea venelasi slaavlasteks, vaid soome - ugrilasteks, kes on segunenud türgi - tatari hõimudega.
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2010/03/03/70985.shtml
http://www.kavkazcenter.com/russ/content/2014/03/26/103769.shtml
t
to Andres / 12:21, 9. apr 2014/ 9. aprill 2014 21:09
Juut on vaid üldnimetus.
On olemas pärsia - türgi taustaga aškenazid (kasaarid ja karaiimid). Sefardid on semiidi päritolu. Maraanid on ristitud juudid. Nad olid keskajal suurinkvisiitoriteks ja ka Nazi - Saksamaa ladviku just viimased moodustasidki.
Siis on olemas veel mongoliidsed kaifengi juudid, kes kuuluvad aškenazide hulka. Neid võib Hiinas olla mitukümmend miljonit. II maailmasõja ajal põgenes Hiinasse mitu miljonit aškenazit Euroopast. Lisaks üks Peruu indiaani suguharu, mis on judaistlik. Sionism on poliitiline liikumine ja seal võivad osaleda ka mittejuudid.
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Jews_of_Kai-Fung-Foo,_China.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=F6kDbsU-zMs
n
9. aprill 2014 20:31
Need mehed eestis ( agitaatorid ) oleks pidanud pronksiööl 10 a trellide taha panema
r
raudmees/ 9. aprill 2014 20:15
Loodame et D terminal on ka broneeritud
v
Volli/ 9. aprill 2014 20:12
Organiseerivad samad lambad, kelle riik oleks pidanud juba 2007 välja saatma. Selle asemel aga mõisteti õigeks ja anti veel pappi peale ka, et saaksu uusi riigivastaseid sigadusi korda saata.
n
no näed siis/ 9. aprill 2014 19:51
Putin kutsus mõni aeg tagasi venelasi oma venemaale tagasi, lubati anda toetust ja puha, aga leidus mõni üksik, kes võttis kodumaa kutset kuulda ja läks. Huvitav, miks Linter pole siit lahkunud, kui tal on siin nii halb elada, kodumaa ootab ju pikisilmi oma poegi tagasi.

t
Ta/ 9. aprill 2014 19:32
Said pronksiööl vähe nuuta.
n
Nojh/ 9. aprill 2014 19:30
Venemaal "kaotati" sellised inimesed kiirelt maamnalt alt ära ning kirja läksid nad riigi vaenlastena, aga ei ole hullu, Eesti kiidab neid hoopis takka!
k
Kallis meeleavaldaja/ 9. aprill 2014 19:11
Miks sa tuled siia meelt avaldama, kui tead, et juba ammu aega tagasi võeti Eestis 20. augustil 1991 vastu deklaratsioon, kus Eesti taasiseisvus. Palun mine Eestist ära, kui ei meeldi. Eesti rahvas on ühtne rahvas ja kui hakkab olema sõda, siis põhiseaduses on kirjas, et kodanik võib astuda vastu relvaga. PALUN MINE AVALDA MEELT venemaal!
d
DD/ 9. aprill 2014 19:09
Miks nad siis üldse vabaduses on, kui neil nii palju kuritegusi. Kas vankud arvavad, et nad ellu jäävad, kui sõjaks läheb. Võibolla saavad oma kaasmaalaste käest tuumapommi tagumikku ja , kas siis veel organiseerivad rahutusi.
d
DD/ 9. aprill 2014 19:08
Miks nad siis üldse vabaduses on, kui neil nii palju kuritegusi. Kas vankud arvavad, et nad ellu jäävad, kui sõjaks läheb. Võibolla saavad oma kaasmaalaste käest tuumapommi tagumikku ja , kas siis veel organiseerivad rahutusi.
d
DD/ 9. aprill 2014 19:08
Miks nad siis üldse vabaduses on, kui neil nii palju kuritegusi. Kas vankud arvavad, et nad ellu jäävad, kui sõjaks läheb. Võibolla saavad oma kaasmaalaste käest tuumapommi tagumikku ja , kas siis veel organiseerivad rahutusi.
d
DD/ 9. aprill 2014 19:07
Miks nad siis üldse vabaduses on, kui neil nii palju kuritegusi. Kas vankud arvavad, et nad ellu jäävad, kui sõjaks läheb. Võibolla saavad oma kaasmaalaste käest tuumapommi tagumikku ja , kas siis veel organiseerivad rahutusi.
d
DD/ 9. aprill 2014 19:07
Miks nad siis üldse vabaduses on, kui neil nii palju kuritegusi. Kas vankud arvavad, et nad ellu jäävad, kui sõjaks läheb. Võibolla saavad oma kaasmaalaste käest tuumapommi tagumikku ja , kas siis veel organiseerivad rahutusi.

d
DD/ 9. aprill 2014 19:07
Miks nad siis üldse vabaduses on, kui neil nii palju kuritegusi. Kas vankud arvavad, et nad ellu jäävad, kui sõjaks läheb. Võibolla saavad oma kaasmaalaste käest tuumapommi tagumikku ja , kas siis veel organiseerivad rahutusi.
a
Allen/ 9. aprill 2014 18:57
Sellised Eesti riigireeturitest ahveristid oleks pidanud juba ammu sinna Venemaale tagasi saatma.
, Kõik need "väljamaalased" kes siin vinguvad ja karjuvad, et JEESTIS PJAHA PJAHA siis võtke ennast ritta ja astuge bussipeale. Eesti valitsus peab võtma kindla positisiooni selliste inimestega tegelemisel. Kui ei meeldi siis riigist välja, MIKS on vaja neid siia provotseerima ja Venemaad kiitma?
n
ninja/ 9. aprill 2014 18:40
kui miitingud on ametlikud ja registreeritud,siis saab selle organiseerijaid koheselt vastutusele võtta,kui avalikku korda rikutakse.pigem need õrritajad teevad mõne mitteametliku liigutuse ja siis kaovad venemaale tagasi................
m
mõtleja/ 9. aprill 2014 18:38
Provakaatorid on meie riigi vastased ja tuleks kohtu alla anda ning riigist välja saata.
r
random/ 9. aprill 2014 18:34
NO kurat KOV ja savipäts kas tõesti on riigi KAboo nii ädine et ei suuda seda ära hoida.Mina olen isiklikult väga vihane ja tulen nende kommunistidega sudima,Mis siis et seda nad ootavad aga mina OOTAN OMA RIIGILT KA ROHKEM:
d
dimut/ 9. aprill 2014 18:26
20 aprill on Adolf Hitleri sünniaastapäev , järelikult tähistavad suure juhi sünniaasta päeva Putini kutsel!
l
ly/ 9. aprill 2014 18:14
p
pop/ 9. aprill 2014 18:11
kuidas kas kov kiidab jälle putinit kas ei peaks kov uued erakorralised valimised välja kuulutama?

p
pop/ 9. aprill 2014 18:11
kuidas kas kov kiidab jälle putinit kas ei peaks kov uued erakorralised valimised välja kuulutama?
l
lugeja/ 9. aprill 2014 18:08
Lugesin ühest kommist,et loa provokatsiooniks annab KOV, s.t Tallinna linnavalitsus!! Ei imesta,et ka Edgar seal sõna võtab!! Sellised ,,äärmuslased,, ,nagu Linter,tuleks riigist välja saata!!
a
ainuke/ 9. aprill 2014 18:06
võimalus - riigist välja! Las karjuvad Moskvas oma "Rossija-Rossija!" Seal on selleks õige koht, mitte teistes riikides. Kes kurat neid küll, püssitoruga otsa ees, sunnib siin elama, kui ei meeldi!?!
l
Lugeja/ 9. aprill 2014 18:01
Huvitav miks selliseid Eestist välja ei saadeta.
k
Kala/ 9. aprill 2014 17:48
Eks edgar ju lubas ,keskerakonna mehed nad kõik ju
t
Tore loogika/ 9. aprill 2014 17:46
Et kui on tugev, siis on vajalik naabritele kallale tungida?
y
Y/ 9. aprill 2014 17:41
JALAGA persse sellistele mölakatele !
h
hehh.../ 9. aprill 2014 17:39
Hea võimalus püssimeestel näppu ja silma harjutada.Ajalugu näitab,et nendest"parasiitidest" muidu jagu ei saa kui kuul perse kihutada.Kui suur rahvakogunemine,siis peaks ju mõnele pihta saama küll.Ja ma ei saa aru miks nüüd valitsus või nn.president midagi ette ei võta selliste rahvakogunemiste ärahoidmiseks?Ligemal asuvad kaitseliitlased võiks siis omal algatusel midagi ette võtta selliste laiali ajamiseks.Ukraina on ju elavaks õppefilmiks,milleni sellised koosolekud viivad.

s
setu/ 9. aprill 2014 17:17
Mida teeb härg, kui talle näidatakse punast rätikut...pea laiali otsas kohe ründab...ja kaks korda võite arvata, kes hukka saab ja kes on rätik ja kes on härg...jõule tuleb vastata jõuga, sõnadele aga tarkusega...
k
Küsimus./ 9. aprill 2014 17:00
kes selleks miitinguks loa andis.ikka Tallinna meer EDGAR SAVISAAR.Poeb nii,et kukub või pükstest välja.Kui talle siin ei meeldi,mingu siis koos venelastega venemaale elama.Seal siberis vaba maad külluses.
j
9. aprill 2014 16:57
ja miks sellised inimesed ikka veel eestis elavad??
h
Hambutu riik/ 9. aprill 2014 16:51
ja munadeta poliitikud hoiavad provokaatoreid ikka vabaduses. Miks pole linteerid revad ja teisedki riigikukutajad ikka veel türmis või Siberimaal metsa langetamas.Pagana ekspunased valitsejad hoiavad omasid, mingu prse ja võtku sm Putin kaasa.
m
MOSKVA, Siin MOSKVA/ 9. aprill 2014 16:48
sealt tuleva papi eest mida iganes , Jura ja Dmitri ! Otsige mõni Dmitri, kes mingi kiiksu või jamaga silma ei ole paistnud! Te ei leia neid.
m
mulk/ 9. aprill 2014 16:48
No aga mida teevad riigi õõnestajad ikka veel meie riigis kurat küll. Kas tõesti pole võimalik tõedtada nendr kahjulikkust. Ja peslegi,on igal peremehel ja maaomanikul õigus otsustada,keda ta oma maale ja külla lubab. Kui meil seda õigudt enam pole,siis kolin siit minema. Sellised demod tuleb keelata hetkel ja kes eksi,riigist välja. Kui mul pole oma kodus õigust siis kus.
s
Saage aru venelased/ 9. aprill 2014 16:40
Teid on teie president isiklikult koju kutsunad ja ei ole keegi teil keelanud ka Eestist lahkuda.Kui siin on nii halb elu,miks siis siin olla.
k
KAPO/ 9. aprill 2014 16:40
Vähemusrahvus on rahvakild kelle kodumaa on kaugel,mitte aga väikeriiki sundsissetoodud agressorrahvus,kelle kodumaa on imperialistlik naabersuurriik.Neid vene fašiste ja kurjategijad,kes tegutsevad naaberriigi vastu ja õhutavad vaenu,tuleb karistada ja riigist välja saata,annuleerides nende vara ja hoiused.

k
kõik õige mida baltisakslane räägib/ 9. aprill 2014 16:39
jah kui palju meist on puhtaverelised eestlased ja saksa ordu valitses ju aastasadu eesti territooriumit,mul endal samuti ees ja perekonnanimi saksa päritoluga isal samuti saksa nimi.Mis eestlased me oleme.Meil pole eriti ühist soomlastega aga rohkem sakslastega küll.Saksa riigi all olev tagaks eestile julgeoleku.Nii et eestil tasuks mõelda neid asju targemini.
b
Bonaania/ 9. aprill 2014 16:31
Madissoni ke.iti kapo poolt 5 aastat ja pandi isegi vangi riigipööramise eest. Agent Pihl irvitas ja Moskva naeris. Nüüd aga Linterit kardame, keegi ei julge puudutada. Aga Madissoni, vot seda jebisime mõnuga....
b
Bonaania/ 9. aprill 2014 16:31
Madissoni ke.iti kapo poolt 5 aastat ja pandi isegi vangi riigipööramise eest. Agent Pihl irvitas ja Moskva naeris. Nüüd aga Linterit kardame, keegi ei julge puudutada. Aga Madissoni, vot seda jebisime mõnuga....
t
tõega näkku/ 9. aprill 2014 16:18
Selle bande tegevus tuleb eos likvideerida, muidu see eskaleerub nagu Ukrainas. Fsb agente Eestis jagub, Oma panuse andis ka IRL elamislubade afääriga.Kahtlemata saab ka toda juudisoost noort meest nimetada provokaatoriks, kes Putini ja Savisaare heasse kohta saatis.Vene vastast hüsteeriat õhutatakse just Moskva näpunäidete järgi, millest võib järeldada, et selliseid äraandjaid on ka seal, kus me ei oska seda arvata
o
9. aprill 2014 16:07
Oleks,tuleks-aga keegi ei tee midagi,enne kui häda taevani.Anveltid ,Mikserid,Paetid -jalad kõhualt välja,pead tööle,või maksame jälle peale vaesekestele?Rõivas näidaku nüüd,kas lubadused või teod,kummad on tähtsamad ?
v
volkar/ 9. aprill 2014 16:03
Kapo peaks sellised siit riigist välja saatma ja eluaegne sisenemis keeld kõigile kes selles ültse osalevad.kui ei meeldi siin elada mis siis siin oksendate enda paska suust välja,teil seal peipsi taga ruumi sitaks,elage seal oma putiniga.
k
Kalju/ 9. aprill 2014 16:02
Kui KAPOle on teada siis saab ju nende elamise load tühistada ja kui vene kodanikel viisa keelu panna ,kas on seda nii raske teha ,pealegi on neil kriminaalne taost ,poe migit probleemi ,kas kardetatakse Puutinit ,häbi valitsusele kes ei suuda midagi ette võtta .
e
eestlased/ 9. aprill 2014 15:59
Ukraina hakkas LIIGA HILJA neid Venemaa provokaatoreid ja aktiviste arreteerima. MEIE peame sellised agitaarorid ja miitingulised KOHE arreteerima! Siin EI OLE Ukraina! Meie peame näitama KELLE VÕIM Eestis on!

m
merike/ 9. aprill 2014 15:54
Jelena Poverina ja Raivo Vare: kas me ikka veel ei õpi oma vigadest?
Avaldatud: 09. aprill Kell 14:38 PM
Jälle see jutt, et on vaja uut vene keelset meediakanalit. Vaatan tihti http://en.1bma.lv/en/ kanaleid ja seal esinevad ka Eestis resideeruvad ajakirjanikud. Siiamaani ei ole aru saanud, mis takistab neil Eesti kohta erapooletut informatsiooni esitamast.
Vaatasin ka TV2 venekeelseid saateid ja sama probleem oli, et saade koosnes kritiseerivatest emotsionaalsetest arvamustest ja tihti jäi mulje, et saatekülalised ei tundnud Eestis elades ennast piisavalt väärtustatutena. Saatekülalistel oli selline emotsionaalne seisund, et nad pidasid ennast väga väärtuslikeks, kuid rumala rahva seas elades ei tulnud nende väärtus piisavalt esile. See tekitas meelehärmi ning süüdi oli see rumal rahvas.
Sama on ka tunda:
Kodakondsusest loobuv Natalja Zabijako: Eestis on tippu jõudmine ebareaalne.
Delfi Sport 08. aprill 2014 14:12
k
Kindel,/ 9. aprill 2014 15:49
et nüüd on käes aeg Eesti Politseil näidata oma võimeid. Pätt tunnistab ainult jõudu, mis on temast üle.
Kui seegi kord lastakse neil provokaatoritel puhta naha- ja valurahaga pääseda, siis Jumalaga Eesti Vabariik.. Arvan, et Eesti valitsusel on ka õigus keelata provokatiivsed ettevõtmised sõltumata omavalitsuse otsusest.
Jõudu ja julgust Eesti Politsei! Eesti rahvas on Teiega!
l
Lollid jah,need linterid ja muu vastaline saast.Või siis priskelt/ 9. aprill 2014 15:44
kinnimakstud.Minna referendumit nõudma riigi pealinna tänavail,
kes on EU liikmesriik ja aktiivne NATO-liige - no peab ikka kohustus olema!!!
Noh,Rõivas,näita nüüd,et oled ikka mees ja mitte mõni hilp,klopi koid rõivast
välja.
b
baltisakslane/ 9. aprill 2014 15:40
Kuna balti riigid on ajalooliselt saks riigi alad ning siinsed elanikud seega ajaloolised sakslased nagu krimmis venelased on proua Merkelil täielik õigus siia väed sisse tuua põlisrahavste kaitseks. Tuleb korraldada referendum nende riikide kodanike seas saksa riigiga ühinemise osas.
v
Vaba kodanik/ 9. aprill 2014 15:37
Kõige huvitavam asi on see, et nende kallil putinistlikul Venemaal kõik protestid on faktiliselt lindpriiks kuulutatud. Mina olen venelane, olen sündinud ja terve elu elanud Eestimaal. Mitte keegi ei alandanud ega solvanud mind. Miks siis need klounid räägivad minu nimel?
x
xxx/ 9. aprill 2014 15:36
EMA KELM POEG PROVOKAATOR . SAATKE NEED LINTERID MINEMA SIIT EESTISTENNE KUI HILJA VÕI PANGE TEATUD KINNISESSE HAIGLASSE
j
jah/ 9. aprill 2014 15:28
need vennad tuleks eestist välja saata,see on täiesti eesti vabariigi vastane provakatsioon
välja eestist piiri taha,las seal teevad mis tahavad
p
pontius/ 9. aprill 2014 15:20
miks ta ei ole veel eestist välja saadetud ???

j
jälle hakkab pihta/ 9. aprill 2014 15:17
Kapo kuulab vaikselt nurgataga ja kui üksik Madisson nendele vastu astub,pannakse see puuri.Kordub sama stsenaarium,kes sai 5a nagu Ansip lubas,tuhanded tulid hoopis valurahaks pättidele.Ja samad näod jälle platsis,Mihkelson käsib jälle vaikselt nurgatagast vaadata,kaua võib see tsirkus küll kesta???Ametlikult lubada sellega algust teha,siin ja praegu,hullumeelne lubadus.
e
Ega tola loll pole!/ 9. aprill 2014 15:15
Muidugi üritavad,sest neil lubatakse karistamatult seda teha!
t
Taivo/ 9. aprill 2014 15:14
Ma ei saa jätkuvalt nendest venelastest aru kui nad arvavad et venemaa kooseiseus oleks parem elada siis mida kuradit te siin veel teete ?? Tõmmake siis venemaale ja nautige oma venemaad :D
j
9. aprill 2014 15:07
jbe vaadata seda molu siin pildil üks sõrm kõrvas teine persses jube tolgus küll
räägib vist putiniga
s
siim/ 9. aprill 2014 15:05
Täiesti arusaamatu, mingid 2 vanjat teevad eestis mis tahavad? Kas,valistus, poliisi, kapo teevad nalja meie riigis? No oli pronksi ööl näha venelased valitsevad eestit. Eestlane kardab peksa saada, venelane hoiab kakku. Sitakotid oleme koos politsei , valistus, jne. 2-troppi korraldavad provokatsoone önnestub Ka! Valitsuses 101 tarkpead ei tee sittagi ja muud elanikud vahivad suu Lahti peale. Kodus targutame väljas ei kössu. Kus on näed kövad baari kaklejad suured peksjad, minge lööge nahad kinni. Ja ei julge vanjad vilistavad korra ja jalka meeskond kohal,kadedad, kadedad oleme, nyhime merzusi, bemareid aga mis tänavatel toimub pohui.
a
arc v/ 9. aprill 2014 15:04
Kindlasti tuleb teha vastu miiting ja loodan et eesti venelased on ikka targemad kui krimmis ...
p
Peeter/ 9. aprill 2014 15:01
Tegelikult oleme Ukrainas toimunu valguses sõjaolukorras. Ja sõjaolukorras on selliste vendade koht teadagi kus...
l
Leraak/ 9. aprill 2014 14:53
Putin ei tea nendest meestest siin midagi. See on ilmselgelt omaalgatuslik ettevõtmine ja kuna nende elu on nii tühi, siis see on hea võimalus jälle areenile kerkida. Õnnedtud on need, kes selliste lollide sabas tallavad.
PS! Kohalikud Ukrainlased võiksid ka rohkem rusikaga vastu rinda taguda ja identifitseerida ennast kui Ukrainlased, mitte aga sulanduda ühtseks massiks Venelastega.

t
to Kas/ 9. aprill 2014 14:52
Mart, Heli, Siiri ja Tiina on tegelikult Putini poolt palgatud vene marurahvuslased Kolja, Kostja, Sergei ja Ljoša.
m
Miks/ 9. aprill 2014 14:51
need mehed siiani Eestis elavad, miks pole neid siit välja saadetud, kus see ja teine?
w
ww/ 9. aprill 2014 14:49
Miks ei kao siit ära vigadega kirjutatud kommentaarid.
n
naine/ 9. aprill 2014 14:43
alles see oli,kui see sama mölakas linter loopis moskvas Eesti saatkonna ees kividega saatkonda. Ja juba on ta siia jõudnud,kas tõesti ei saa sellist üle piiri saata ,või vangla panna.Ja on leidnud teise päti kõrvale.Jumal ,kes andis loa miitikngu pidamiseks,jutud käivad,et savisaar andiski.
v
9. aprill 2014 14:42
välja saata venemaale sellised provokaatorid..mis elavad siin kui neile ei meeldi....mingi oma kodumaale ja lärmaku seal...
k
9. aprill 2014 14:41
kas tõesti eesti eriteenistused on nii võimetud, et ei suuda korraldada õnnetusjuhtumit neile jobudele
m
ma ei saa aru/ 9. aprill 2014 14:41
mida Kapo ootab? Nyyd peaks rahvale tutvustama nende taustu ja rääkima köigile mida oodata!
Putini propagandale peab vastama veel räigema propagandaga aga - köik istuvad ja imestavad!!??
t
tegelikult/ 9. aprill 2014 14:27
kapol vaja vaikselt need enesemäärajad linterid seakarjast kinni võtta ja veel vaiksemalt likvideerida juba eos. Muidu ongi nii nagu Ukrainas Krimmiga läks. Ida-Virumaa ongi liidetud Peterburi kubermanguga ja piir käib Kunda-Rannapungerja joonelt.
Ärge magage maha!

o
oik/ 9. aprill 2014 14:26
Kes ei mäletaks 2007a aprillimässu, kus samad inimesed eesotsas olid. Ansip reformierakonnaga lubas süüdlastele karmi karistusi. Tulemuseks oli see, et riik pidi hoopis ise valuraha maksma. Sellises riigis polegi imestada, et inimestel pole hirm riigipööret korraldada sest võimud ei tee mitte midagi selle ärahoidmiseks. USAs või arenenud euroopas oleks taolistel agitaatoritel ammu elu väga ebameeldivaks tehtud et neil ei tekiks kunagi vajadust riigipööret korraldada.
k
9. aprill 2014 14:22
i
Igasugused/ 9. aprill 2014 14:12
Linterid jne on end juba ammu Pronksiöö käigus tõestanud,kes nad on.Ansip lubas siis küll suure suuga neile karme karistusi.Aga maksti hoopis peale!Ja arvata võib,et varem või hiljem pöördub see Linter oma tegevuse juurde tagasi.Ega reavenelased süüdi ole,et üks grupp provokaatoreid nende seas on!Maha tappa sellised,kes teises riigis nn oma õigusi nõuavad!
m
M/ 9. aprill 2014 14:10
Huvitav, palju neile selle eest makstakse?
n
nimetule Putini hurraatajale.../ 9. aprill 2014 14:10
Tropp! Saad ka priipääsme. Nime ei julgenud panna, aga kirjast on aru saada kes sa oled- saast
a
aga pakkigu kohvird ja mingu sinna tugevale venemaale/ 9. aprill 2014 14:09
pangu kohe asjad kokku ja tõmmaku siit minema. olgu seal kus on hea. see maa siin eestimaa ja eestlastele.
n
Nadinunnadi-nadinunnadi on see Eesti riik,ei saa nüüd jägu/ 9. aprill 2014 14:07
paarist vihapunnist.Kas proffidele on teada,et mõnikord on parim
ravi - amputatsioon?Et ülejäänud organism rahulikult eksisteerida
saaks.Muidu levib ja levib haigus aina edasi.
e
Ei/ 9. aprill 2014 13:57
Saa aru, miks andis Tallinna Raad loa.
Järgmine samm on palutakae abi Putinilt.

k
Kõik on teada.../ 9. aprill 2014 13:57
aga mitte midagi ei tehta selleks, et paska ära hoida. Demokraatia..
k
Kõik välja./ 9. aprill 2014 13:51
KURAT! Ei taha kuulda ka ,et neid interrinde jäänuseid Eestis ainult kummardatakse ja poetakse neile persse. Lõpetage ära ja ärge kommunistidest enam rääkige,vaid saatke Venemaale tagasi.
m
Mõtlik/ 9. aprill 2014 13:49
Kui on usuvabadus, siis uskugu! Propaganda ja ässitustegevus on aga avalik demonstratsioon. Kui liberaalses ühiskonnas on see lubatud, siis millistel asjaoludel saab hinnata ässitustegevust ühiskonnaohtlikuna? Sama on ju alkoholi ja tubakareklaamidega. Miks seda piiratakse, aga alatusi lubatakse!
l
Lugeja/ 9. aprill 2014 13:47
Miks lastakse neid Eestis süüdimatult ja vabalt tegutseda?! Kuis sm Linter on vist Eesti tolmu jalge alt pühkinud, siis miks tegutseb vabalt sm Žuravljov? Ma siiralt loodan ja usun, et KAPO tegutseb ennetavalt!
d
dolbajoob/ 9. aprill 2014 13:47
Mingi hull agendinimega Ants laob iga päev õhtulehes ja postimehes üht ja sama kommentaari.
t
Tallinn tagasi Eesti Vabariigi pealinnaks.../ 9. aprill 2014 13:43
Üks asi on Eesti Vabariik ja teine asi on Tallinn, kus Savisaare jüngrid kirjutavad kahe käega alla sarnaste ürituste lubamisele. Ja mida teeb KAPO- me jälgime ja hoiame neil silma peal. Hülge möla. Viimane aeg on Tallinn Eestile tagasi võita, et hoida ära sarnaseid provokatsioone. Savisaarele, Linterile, Revale ja teistele seltsimeestel tuleks anda üheotsapilet nende kodumaale, andmaks teistele kindla sõnumi- siin nii ei käituta. Teisel pool Narva silda vehkigu oma lippudega ja pritsigu tatti.
Д
!!!!!!/ 9. aprill 2014 13:37
Дима не шутьи,а то приду и на ре,,,,,,,,,,!!!!!!!!!
r
9. aprill 2014 13:29
Riigist välja saata , narvapiiritaha provokaatorid.Las teeavd seal oma pikette

m
merike/ 9. aprill 2014 13:28
Annika / 12:55, 9. apr 2014, Tiina / 12:58, 9. apr 2014 , Siiri / 13:01, 9. apr 2014 , Heli / 13:07, 9. apr 2014, Mart / 13:15, 9. apr 2014 - liberaalid ja sotsid jälle hoos.
k
Kas../ 9. aprill 2014 13:19
Mart,Heli,Siiri ja Tiina on jälle ühelt aadressilt ja sama inimene paljude erinevate nimedega?
v
viljandlane/ 9. aprill 2014 13:09
Praegu peaks riik käituma riigina ja vastama neile provokaatoritele nii,et edaspidi ei tuleks isegi mõte mingitest sellistest meeleavaldustest pähe!Ja kui sellel linteril on meie kodakondsus,siis see ära võtta ja keelata tal oma(loodetavasti peatselt lõppeva) elu lõpuni Eestisse tulla!
a
alf/ 9. aprill 2014 13:06
Tuleb teha vastu miiting ja Lintetite jüngritele anda korralik kotlep. See ei ole enam demokraatia ,kui riik lubab ennast solgiga üle valada õigusvastaselt Krimmi annekteerimist lubavate miitingute läbiviimistega. Kapol tuleb need vennikesed kinni pidada ja etnilisele kodumaale saata. Kaua võib?
x
XL/ 9. aprill 2014 12:56
kuidasd saab Eesti Vabariik sääraseid üritusi oma pinna peal lubada??????? Kas pole mingit seadust, et seda keelata??? Ikka asi liigub sinna kanti nagu Ukrainas..... Me oleme head ja taluvad ja sallivad, aga NEMAD tulevad ja võtvad nö oma. Karmile käele tuleb vastata KARMILT!!!! Et rahvas ongi võim , seega ka mina. MA EI TAHA SELLISEID ÜRITUSI OMA KODUÕUEL !!!!!
k
kojju/ 9. aprill 2014 12:55
aga hääletage petitsiooni provokaatoritelt ja avalikelt võõra riigi heaks tegutsejal võtta ära kodakondsus ja saata piiri taha.
a
Ansipi mees?/ 9. aprill 2014 12:50
Palju valitsus teda premeeris?
32 tuhandega?
i
Imelik/ 9. aprill 2014 12:39
Kuidas on võimalik et nad pole Eestist välja saadetud? Kapo peaks oma tööd ikka paremini tegema.

a
ARRETEERIDA!/ 9. aprill 2014 12:38
Ärme laseme neil vabalt tegutseda nagu Krimmis või Ukrainas! ARRETEERIDA KÕIK, KES TEGUTSEVAD EESTI RIIGI VASTU VÕI KARJUVAD "ROSSIJA"! SURM VENE FAŠISTIDELE!
t
tukk/ 9. aprill 2014 12:30
Kas on mõtet järjest kõigi naabritega tüli norima hakata? See küsimus tuleb venelastel endil lahendada. Ja mitte siin reduteerivate sabarakkude abil vaid oma rahva arvamust kuulates.
k
Kodanik/ 9. aprill 2014 12:28
Kus need 2 tegelast hetkel on? Tahaks teada kuidas ja miks nad yldse nad Eesti vabariigi territooriumile siseneda saavad? On selge see,et nende koht on vanglas!
j
Juhan/ 9. aprill 2014 12:25
Ammu oleks aeg need Linterid ära koristada.Kas meil seadused ei kehti?
h
Hirmus Ants/ 9. aprill 2014 12:23
Kas need 2 vene fashisti on meie kodumaal käimas ja inimesi hullutamas ?
p
PENSIONÄR/ 9. aprill 2014 12:22
Niiväga tahaks teada, kui palju Putin maksab Linterile, et see Eestis paanikat külvaks ja ka lollikesi värbaks seda tegema?!
Loomulikult ei saa ma seda teada! Võib-olla kunagi kauges tulevikus tuleb see avalikuks, minu silmad seda kahjuks ei näe ja kõrvad ei kuule!
Tegelikult oleks õige aeg saata Linter koos oma jüngritega Eestist välja koos absoluutse sisenemiskeeluga NÜÜD JA IGAVESTI!
c
copy to Ss/ 9. aprill 2014 12:13
Meeleavaldusteks (nagu ka provokatsioonideks) annab loa KOV. Need on plaanitud toimuma Tallinnas. Mida veel on vaja otste kokkuviimiseks?
s
Ss/ 9. aprill 2014 12:05
Kui on teada et selline provokatsioon tulemas, miks ära ei keelata? Narva taga maad protestida küll

k
Kapo teab juba kyll aga/ 9. aprill 2014 12:05
midagi ikkagi ei tee!las 2rritame vene karu Eesti peale kah 2ra tahaks n2ha mida siis paanikas venemaa teeks!kas hakkab ukraina piiri22rseid s6jav2ge liigutama Eesti piiri 22rde v6i teeb lausa mobilisatsiooni!