Seoses trammide rööbastee rekonstrueerimisega suleti Pärnu maantee lõik Vabaduse väljakust Liivalaia tänavani. (MATI HIIS)

Esmaspäeva õhtul ja teisipäeva hommikul vandusid Tallinnas mööda Endla tänavat ja Kaarli puiesteed teosammul liikunud sõidukite juhid liikluskorraldajaid maapõhja, teisipäeva lõunaks oli liikluskorraldust muudetud nii, et Kaarli puiesteel enam seisakuid ei tekkinud.

Nimelt tehti jälle lahti kõige vasakpoolsem sõidurada Kaarli puiestee linna siseneval lõigul Tõnismäe tänava ja Vabaduse väljaku vahel, mis veel hommikul oli suletud, kirjutas Postimees.

Teine uuendus on see, et nüüd on ka autodel õigus teha vasakpööre Pärnu maanteele Viru väljaku poole, mis oli varem lubatud ainult bussidele.

Tallinnas on alates 7. aprillist remondi tõttu autodele liikluseks täielikult suletud Pärnu maantee lõik Vabaduse väljakust Liivalaia tänavani, läbi pääsevad vaid liinibussid ja kohalikud sõidukid.

Jaga artiklit

3 kommentaari

E
emu  /   10:28, 9. apr 2014
Eks te tehke ettepanekuid, kuidas liiklust paremini korraldada. Selline ajuvaba siunamine ei parenda liiklust.
V
Vahur  /   23:10, 8. apr 2014
Lugege megaametnik Talvo avaldust!
Peale seda kui esimene päev täiesti tuksis oli siis LUBASIN hakata ka autodel Vabaduse platsil vasakpööret Pärnu mnt- le sooritama!
Ülemõistuse kui üllas vend ja kui läbiplaneeritud liikluskeem!
Kogu selle oblastikeskuse liikluskorralduse juhtimine käbi katse- eksituse meetodil! Alustame ja vaatame kuidas läheb.....

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis