Kommentaar

Ene Ergma | Sotside oht Eesti hariduselus

Ene Ergma, IRL, 8. aprill 2014 17:29

29 KOMMENTAARI

p
Pergmaa/ 10. aprill 2014 23:11
Huvitav, kas Ossinovskil ikka bakalaureusekraad on?
a
alf/ 10. aprill 2014 15:52
Lihtsalt selgitades , Ene Ergma ei ole usutav ega tõsiselt võetav. Korruptsioonist jahudes oli IRL ise kõige korrumpeerunud erakond. Aitab sellest IRL-ist ja õige koht on neil ajaloo prügikastis koos Rasvaliiduga.
i
isamaalane/ 10. aprill 2014 08:34
Peale eilset Pealtnägijat ja seal esitatud saadet Viimsi irlitsikutes kangelastegudest tahaks preile anda dr Goebbelsi nimelise eripreemia
y
yll/ 9. aprill 2014 22:01
eesti elanikkond on haritum kui ei iial varem aga ühiskonnast on haitunud raha! miks? sest kõik plikuskad loodavad ja ka saavad riigiametites pastakast välja imetud tööd mida kelle kuradile vaja
ei ole.euroremonditud bürood,välislähetused lisakoolitused.hahaahaaa
x
xcvox/ 9. aprill 2014 20:45
Saite nüüd Aaviksoo ja Ergma sõimamise. Ministriks pandi segavereline poisike, kes pole ainsatki tundi klassi ees seisnud ega isegi mingit tööd teinud (?) ning teisest päevast algas venelaste õiguste eest võitlemine.
x
xxxx/ 9. aprill 2014 20:17
Kiitleb nagu tõeline kommunist
l
Lilleke/ 9. aprill 2014 16:57
Ma poleks uskunud, et pr Ene Ergma sulest ilmub artikkel, mis paljastab, et tal pole õrna aimugi, mis eesti hariduselus tegelikult toimub.
j
9. aprill 2014 15:56
Ja kuhu te oma visiooniga jõudnud olete,Linterid ja Revad kodustasite suurte rahade eest mässu orgunnima.Kui neid isamaareetureid päriselt ka kuskil õiges kohas tegutsemas näeks aga ei,nemad maksavad mässulistele veel valuraha ja piiluvad nurgatagast mis toimub.Moskva teed ja rajad selged,mine Linteriga jutule,siin kraaksuda pole mõtet oma korruptsioonist,mis teist endist alguse saanud.

t
teele/ 9. aprill 2014 14:53
löpeta kosmose mutt see jama ükskord juba ära-rahvast oled sa petnud aastate viisi ja aeg oleks uttu tömmata-inimesed ei kannata sinu valskust ja kahepalgelisust välja,
x
xx/ 9. aprill 2014 14:35
Õpetajana tean, et eelmine haridusminister tegi palju vigu.
h
Heiki/ 9. aprill 2014 14:34
Mingit ohtu pole. Ergma on millestki valestu aru saanud--ammu aeg pensionile minna. Seal, kus on IRL on alati üks häda ja viletsus.
i
IRL, lõpeta ja kao areenilt/ 9. aprill 2014 13:01
IRL on alsustanud massivse enesekiitmise ja teise laimamise kampaania. Mude, see on organiseeritud - enam-vähem igas rajoonilehes käib taoline pasundamine.
.
Samas on päris selge, et IRLi minemapühkimine oli ainuvõimalik samm, sest (buldooser) Aaviksoo, (kõike valesti tegev) Parts, (Ivan Orav) Reinsalu, (tühikargaja) Vaher muutsid poliitikapildi vastuvõetamatuks. Nad tuli kõrvaldada, soovitavasti lõplikult.
.
Eriti suuri totrusi suruti hariduses kaela Aaviksoo - evaõnnestunud ülikoolireform, õpetajate palgapetmine jne
g
gfgh/ 9. aprill 2014 13:01
aafiksuu lasi aga suure samba linna lihtsalt nalja pärast .vene inimesed võiks ikka moskavas oma asju ajada
o
Otu/ 9. aprill 2014 11:00
Väga õige määratlus : Ergma taoline oleks ka tšuktile nuhtluseks. See õnnetu tädeke ei saanud riigikogu juhtimisega hakkama ja nüüd räägib veel korruptsioonist ja selle väljajuurimisest. IRL-i äraostmatud poisinolgid hullutasid vanatüdruku ära, no võis aru saada, meeldiv ju ikka ! Aga nüüd võiks küll päris vakka jääda !
m
maamees/ 9. aprill 2014 10:41
Moskva RAKETITEADLANE on rääkinud-ainult,et loll jutt suhu tagasi.Tulla omi sigadusi õigustama,on ikka eriti küüniline.Mõrumaitse suus ,vihastab muidugi ,et enam käpp korruptsiooni edendamisel sees pole-eks näljane räägi ikka leivast.Teab ju preili kõige paremini,mis on korruptsioon.Rahvas teab ka,kust see alguse saanud on.
a
Andi./ 9. aprill 2014 10:35
Sinusugud,Ergma,on isegi tshuksile nuhtluseks.

v
Vanatüdruk/ 9. aprill 2014 10:34
Aeg oleks üle saada kaotusevalust ja hakkata ükskord tööle.Pole vaja siin kedagi kiruda ,kui olite varem võimu juures milleks siis te midagi ei teinud,aga eks see võimukaotus koos hiigelsummadega teeb haiget küll nüüd
n
9. aprill 2014 10:30
No nüüd leiutas küll tõelise raketiteaduse see vanatüdruk.Just IRL on kõik peapeale pööranud ja elu hävitanud maal kui linnas.Kuhu te oma lubadustega 20 a jõudnud olete,ainult hurraa MEIE ja maailm.Ei soovi teist midagi teada ega kuulda.
j
Järjekordne destruktiivne rünnak IRL-ilt/ 9. aprill 2014 10:26
IRL võiks vähemalt mõneks ajaks vait jääda. Antud juhul: Ergma ei arvesta, et üheks peamiseks põhjuseks, miks IRL minema löödi, oli just agressivne sigatsemine hariduses. NImelt surus Aaviksoo nahaalselt (teistest üle sõites) läbi terve rea jamasid, mida sotsid nüüd parandama peavad. Sinna kuuluvad muu hulgas vildakas kõrgharidusreform, mis jättis ülikoolid ilma erarahastusest ja tudengid normaalsest õppetoetusest, sigatsemione õpetajate palgarahaga ja kirvetöö vene koolide eestikeelse õppe käivitamisel.
Kogu Aaviksoo ja IRL-i aeg oli haridusele hävitav, prl Ergma!
v
vanaema/ 9. aprill 2014 10:23
Ja teie erakonna Soome haridusministri esinemiskeeld aitas tugevasti kaasa meie haridus maastikul??Mida vinguda,kui ise kõik untsu keerasite,armetud ärplejad.Isamaa reeturite liit tegutseb vaid segaduse külvamisega ja elamislubadega.
v
Vikatimees/ 9. aprill 2014 08:54
kuule ene pasundad reklaamis ,et korruptsiooniga võitlemine pole raketiteadus,kuid ma ei näe seda võitlust.Korrupandid tegutsevad edasi,vaatamata sellele ,et on tehtud avaldusi,kaposse,prokuratuuri,õiguskantslerile-minu meelest on oht suur kui müüdavad ebardid mõistavad õigust,samas hävitatakse ka muu.Pole vaja pasundada ,kui sõnadest kaugemale ei jõua,olete kõik üks paras punt,kel rahavast savi.
a
Ants Rannula/ 9. aprill 2014 08:19
Laar alustas EESTI majanduse põhjalaskmisega. Jätkuks "toodi" Ameerikast ilves ja Moskvast
"raketiteadlane" segaduse kinnitamiseks.
Valijatele sellised jamad meeldivad.
m
Maxumaxja/ 9. aprill 2014 07:52
Mul on proua Ergmaale ka üks küsimus.Kallis proua ,olite pikka aega oma parteiga valitsuses ja alles nüüd kui teid välja visati hakkate rääkima korruptsiooni väljajuurimisest mis Teie sõnul pole raketiteadus.Küsimus:Miks Te selle "juurimisega"varem ei tegelenud,siis kui elamislubadega sahkerdati ja muid sigadusi tehti?Kas siis kui "omad eesotsas olid oli see nn raketiteadus sest ikkagi spetsid sahkerdasid.Võion asi parteipoliitikas,isiklikus kasusvõi lhtlabases rahva lollitamises.Pidasin Teid arukaks inimeseks ...aga nuud olen hakanud mõtlema et.........eksisin.
m
ma tõesti loodan / 9. aprill 2014 02:22
et need irlased pekstakse toompealt igaveseks minema , sinna vist kõige juhmem mass kogunenud.

k
kas gümnaasiumiosa kaotamine tähendab vähem kütmist pöhikoolis?/ 8. aprill 2014 21:18
Kuule Ergma--IRL/ 8. aprill 2014 18:56
JAH-- maal peaks ka ükskord eluke arenema ,Lase nootel ka tegutseda
seda Kosmose ja Raketi teadust oleks JUBA PIISAVALT
e
ehk aitab/ 8. aprill 2014 18:17
oma erakonna imetlemisest. Minu jaoks oli IRL siiski üks hävitav jõud ja head nende tegevuses küll ei näinud. Laske vähemalt teistel ka atra seada.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee