Repliik

Kadri Simson | Miks vahevalitsus ei saanud 100 kriitikavaba päeva?

Kadri Simson, riigikogu Keskfraktsiooni esimees, 7. aprill 2014 17:05

14 KOMMENTAARI

h
hei/ 19. aprill 2014 10:12
mis viga on tiblade valitsust oma käpa alla panna kui nad ise on nõus. Ülistame kommareid nad ju meie elupääsjad aga ajalugu näitab midagi muud.
v
vanamees/ 17. aprill 2014 22:07
nii kena naine ja räpane poliitika.ei sobi kokku.minu arvamus.
r
Rahvas/ 17. aprill 2014 12:11
P.S. Rahvas uskus Ansipit kui too ütles, et pärast masu saab kõik korda. Saigi korda aga Ansip ei arvestanud seda, et korda sai kõik rikastel, kes olid muutunud ahneks. Lihtrahvas elab masus siiamaani ja aina hullemaks läheb sest palk ei tõuse aga hinnad tõusevad.
Nüüd ootame, kas valitsus saab selle jama ära klaaritud?
r
Rahvas/ 17. aprill 2014 12:06
Tegelikult ei muutu valitsuses midagi, olenemata, kes seal võimul on. Kadri sul on viimasel ajal väga aruks jutt kuid meil on vaja tõdeda, et meil pole ammu ühtegi seadust vastu võetud arukalt ja laiaplaaniliselt, kõike arvestavalt. Millegi pärast läheb kõik äärmustesse ja teatud ringkonda ignoreerides (üldjuhul on see lihtrahvas).
Te teate kõik mis on rahva probleemiks ja selleks, et asja lahendada te leevendate seda, mitte ei tee korda. Seaduseid võetakse liiga kaua vastu kuid samas läbimõtlemata ja vildakalt.
Tekib küsimus, et mida te teete nii kaua ja kelle huvisid teenindatakse. Rahvas see igatahes ei ole.
Valitsus tegeleb keelamise ja maksustamisega - Miks? Valitsus peaks rahvast teemina mitte keelama.
o
olavi/ 15. aprill 2014 18:45
Ja ei saagi mingit usaldust sellise valitsuse vastu tekkida,iga uus valitsus kukkub kohe maksuhoobasid väänutama-krdi haige lasteaed,mis krdi stabiilsusest saab juttu olla ,kui iga paari aasta tagant maksuseadusi ja määrasid muudetakse-tra rikkuritel jääb veel vähe kätte et protsenti vaja lõhki ajada.....tehke oinad seal üleval ajudega ka tööd kui suudate veel---varsti peate tõsiselt kogu riigikogu koosseisu hospitaliseerimast kaaluma hakkama----see kamp hakkab vägisi vaimuhaigla tagahoovi meenutama juba.....
p
Proff/ 8. aprill 2014 18:21
Mingist " uuest valitsusest" ei saa juttugi olla. Reformivalitsejad sokutasid Mikseri semud soojadele ametitoolidele ja sellega muutused piirduvad. Mida oodata poolministri toolidel istuvatelt parteiteenritelt? Kohe sätitakse ennast hästitasustatud suvepuhkustele ja lebotatakse sügiseni.. Eelarve on nagunii aasta lõpuni ja siis keskendutakse juba uutele valimistele..
m
MMMM/ 8. aprill 2014 10:55
s
sest/ 8. aprill 2014 10:08
nii lollid on selles valitsuses alustades Taavi Rõivasega. Reformarid panevad kõik ette, ei lase rahval valida. Tuuakse Tartusse Urmas Klaas, see võimetu inimene. Kas rahvas valis teda? Ei valinud. Pandi ette ja volikogu kinnitas ja seal on enamuses reformarid, siis ollakse kindlad, et see läheb läbi. Täpselt nii pani Ansip ametisse selle välismaalase Ilvese.

k
kodanik / 8. aprill 2014 09:56
Olen täiesti samal arvamusel nagu Kadri Simson.
m
mis 100 päeva???/ 8. aprill 2014 09:36
..."Valitsus asus ametisse vähem kui aastaks. Sellest esimesed üheksa kuud tegutsetakse eelmise valitsuse poolt vastuvõetud eelarve alusel." ...
kõik ju kandikuga ees - TEGUTSEGE,TÕESTAGE aga ärge otsige vabandusi kui ei saa hakkama , amet maha.Vihale ajab juba.
l
Lugeja/ 8. aprill 2014 08:47
k
kuningas kuningapoja kuningas/ 7. aprill 2014 21:39
Pole siin miskit vabat aega. Tuli tuleb kohe peale panna muidu jäävad veel teised tukkuma ja magavad mõne tähtsa sündmuse kah veel maha. Lisaks veel, et kõik uued valitsused kaotavad selle 100 päeva tukkumist ja alustavad kohe esimesest päevast tööd.
s
Sellepärast,/ 7. aprill 2014 18:48
et Simson ei andnud seda 100 päeva, küll ikka teeb kurvaks see pirukajagamisest kõrvalejäetu roll.
e
Ekskesk/ 9. aprill 2015 10:19
Simson kritiseerib valikuta kõiki vastaserakondi. Käitub nagu kuri ja õel vanatüdruk.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee