Eesti uudised

TV3 video!

Europarlamendi esinumber Savisaar: "Võrreldes Kelami ja Lauristiniga olen ma aastatelt poisike."  (69)

Toimetas Liina Metsküla, 5. aprill 2014 14:30
Edgar SavisaarFoto: LAURA LANTS
Keskerakond otsustas täna europarlamendi valimiste nimekirja ning valis esinumbriks on Edgar Savisaar.

Keskerakonna valimisnimekiri:

Samal teemal

1. Edgar Savisaar, 2. Jüri Ratas, 3. Mihhail Stalnuhhin, 4. Kadri Simson, 5. Enn Eesmaa, 6. Aadu Must, 7. Priit Toobal, 8. Aivar Riisalu, 9. Kerstin-Oudekki Loone, 10. Mailis Reps, 11. Ester Tuiksoo ja 12. Yana Toom.

"Võrreldes Kelami (Tunne Kelam - toim) ja Lauristiniga (Marju Lauristin - toim) olen ma aastatelt poisike ja ega Ansipki (Andrus Ansip - toim) minust eriti tagapool ole. Ma ei ole ennast kunagi veel nii noorena ja moodsa poliitikuna tundnud, nagu täna selles seltskonnas," rääkis Savisaar.

Savisaar märkis, et Eesti parlamendierakondade esimeestest oleks ta ainus, kes neil eurovalimistel kandideeriks. "Ma arvan, et see iseenesest poleks aga minu kandideerimiseks mingi takistus. Keskerakond on alati suutnud eristuda ja selles ongi olnud ja on ka täna meie tugevus."

Edgar Savisaar ütles TV3 "Seitsmestele uudistele", et seoses sellega, et ta europarlamenti ei lähe, on tal šansid suuremad kui Ansipil ja Lauristinil. "Sellepärast, et inimestel on olnud võimalus minu poliitikat näha ja ... ka Ansipi poliitikat on olnud võimalus näha," põhjendas Savisaar.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee