Kodu

Soomes hakkavad prügisorteerimisel silma peal hoidma valvekaamerad

Õhtuleht.ee, 5. aprill 2014 20:02

14 KOMMENTAARI

m
Meil/ 9. aprill 2014 13:37
võiks silm peal olla bussi- ja rongipaviljonidel. Reisijad soovivad tuulevarjus oodata, aga ööhulguseid neid lõhkuda ja reostada ning seal juures itsitades tabamatuteks jääda.
t
to :to mina/ 8. aprill 2014 00:40
oled sa selles ikka väga kindel,et kõik ümbertöötlusesse läheb? Huvitav milleks siis nii mõnigi dok film on käinud indias ja brasiilias ning leidnud sealt euroopa riikide prügi mis peaks olema "ümbertöötluses". Aadressi järgi mindi ja öeldi,et leidsime su ära visatud prahi indiast......
Ainus asi mis siin euroopas on selle "ümbertöötlusega" on se,et saaks vaid rahvalt raha välja petta ja siis ise teevad täpselt seda mida nad enne tegid ,kui nad selle "ümbertöötluse" teema välja mõtlesid.
h
hmm/ 8. aprill 2014 00:35
aga kui ma selle prügi juba varem olen kokku mixinud ning pärast se kuskilt leitakse.... mis otsusega nad saavad just mind süüdi mõista ma ei saa aru ? kas igal kilekotil on seal triipkood peal omaniku aadressiga või ? :D minu meelest läheb kogu prügi ühte suurde prügimasinasse ning seal se veel pressitakse kokku omakorda. Se "kontrollimine" ja "trahvimine" ei ole kohe mitte loogiline.
Ja näiteks minu prügi seest ei leiaks mitte keegi minu nime või aadressi,sest sellised paberid lähevad põletamisele.
v
vaino/ 7. aprill 2014 15:57
Meil asi lihtsam, naine saadab mehe ämbriga välja ja laseb ka aknast drooni teele, et mees ikka tagasi ämbriga tuleks ja ka sorteerimine on kontrolli all!!
m
maali/ 7. aprill 2014 08:36
kas ei kardeta, et siis viiakse prügi juba nurgataha
e
ei osata enam lihtsat teksti ka lugeda/ 6. aprill 2014 21:32
kui prügifirma leiab sorteerimiskastist valesti sorteeritud prügi siis ta kahju ei kanna vaid keevitab ühistule suurema arve. kaamera maksab kinni ühistu ja loodab et saab trahvi mõnele ühistuliikmele edasi keevitada. ühesõnaga kogu jama maksavad kinni kõik ühistu liikmed ja seda kõike siis üe idika pärast.
m
Marks/ 6. aprill 2014 19:26
Soome prügi põleb ju eesti energia katlas, mille transpordi ja sorteerimise me kinni maksame. Nüüd maksime vist valvekaamerad kaa.
m
murr/ 6. aprill 2014 14:52
ma panen kõik kartulikoored,banaanikoored,piimapakid jne oma prügikasti,sest muidu oleks prügikonteiner tühi.maksma ju peab äravedamise eest

p
Prügi sorteerimine/ 6. aprill 2014 14:33
Kuulujärgi, valatakse sorteeritud prügi samasse auto konteinerisse. Ei saa aru ka, kas need kaamerad valgustavad läbi, et saab aru, mis on prügikotis?
t
to mina..../ 6. aprill 2014 10:10
vii end asjaga kursile ka ikka. Prügi viiakse põletamisele aga vedajalt küsitakse nö. väravatasu.
Ja prügisorteerimine on igati mõistlik kuna pakendid, paber läheb taaskasutusse ehk siis kui vanapaber ära põletada pühiksid sa ühel päeval oma p...t käega. Näe vahel kaugemale oma nina otsast.
b
bbvfg/ 6. aprill 2014 10:06
Mõtetu pläma. Kes teeb hiljem kindlaks kelle kotis midagi oli, kui masin on endale 10 maja prügi kokku korjanud :)
m
mina/ 6. aprill 2014 07:54
sellega ei tegele ja miks ma peaksingi. et prügifirma kasum oleks suurem, maksan prügi äraveo eest+nemad saavad veel prügi mahamüümise eest, kas siis põletamine või komposteerimine Las jääb siis sorteerimne nende tööks. Oma raha küttesaamiseks/trahvimiseks võib tuua sada põhjust, klaastaara must.biojättes banaanikoorel kleeps, paberi/papi koormast lendas kärbes välja j.n.e.
m
mA SAAn aru küll/ 5. aprill 2014 23:45
aga ikkagi aina rohkem tekib tunne et prügimaffia on mingi autoriteet koguaeg
a
Appi/ 5. aprill 2014 21:56
Ja varsti hakkatakse kaameratest vaatama ka kuidas riietume ja kuidas voodis oleme, eino aina hullemaks läheb.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee