Marko KaljuveerFoto: MATI HIIS
Õhtuleht.ee 4. aprill 2014 20:29
Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse esimees Margus Allikmaa tegi ERRi sporditoimetusele ja selle senisele juhile Marko Kaljuveerile kompromissettepaneku juhi kohal jätkamiseks, kuid pikaajalisi otsuseid, mis oleks seotud suurte rahasummadega, ta teha ei tohiks, vahendas Postimees. 

Allikmaa sõnul võiks Kaljuveer tegeleda operatiivküsimuste ja toimetuse juhtimisega, aga strateegilised ja pikaajalised kohustused, mis ületaksid 5000 eurot, toodaks juhatuse lauale.

Neid ei hakkaks Allikmaa sõnul ta ise üle vaatama, vaid seda teeks finantsküsimuste üle vastutav Joel Sarv.

Ka ütles ta, et Kaljuveer peaks kohtuma kõigi olulisemate spordialaliitudega ja sõnastama septembri lõpuks uue spordipoliitika, mis saaks rahvusringhäälingu arengukava osaks. 

Kuigi alguses lubas Kaljuveer Allikmaa ettepanekule vastuse anda teisipäevasel koosolekul, sõnas ta õhtul, et ei võta seda vastu, vaid ootab 15. aprillini.

Samal teemal

Kommentaarid  (28)

jalgball 22. aprill 2014 18:35
Kaljuveer läks ülbeks ja tahtis ise juhi kohale või oli liiga haritud. Kunagi oli mul sama olukord Tallinna ODT-s kus üks Martini nimeline mees koos hr Otsoniga plokeerisid igat sammu, et mitte kõrgharidusega ja isemõtlev mees ei pääseks kuhugi - vaid jääks elektrimontööriks. eesti energial oli ju hea kui selline pugeja edasi jääb. Ja ega juhatuses teatudki et allpool selline väiklus oli ja on edasigi - nagu ma kuulnud olen. Aga pole halba ilma heata. Sain õnneks 3 korda suurema palgaga koha ja olen väga rahul ja lisaks teen vähem tööd ka Seal aga rabasin lolliks ja sain sandikopikaid. Rahad liiguvad ainult valgekraedel aga mitte alamatel. Õnneks Urve Palo julgeb neid arvustada, sest eesti Energia on täielik maffia ju.
Oskar 21. aprill 2014 18:53
Näidaku see Allikmaa pealegi meile saalihokit ja lugegu spordiuudistes vöitjate nimed ka jukshaaval ules, mind ei koti Jalgpalli MM-i vaatan ma NII KUI NII.
Kõik kommentaarid

SISUTURUNDUS