Raha

Eelmise nädala viiest suurest lotovõidust on vormistamata veel vaid üks  (9)

Õhtuleht.ee, 2. aprill 2014 15:20
Foto on illustratiivne.Foto: STANISLAV MOSHKOV
26.märtsi telesaade Suur Lotokolmapäev tõi Eestisse koguni viis suurvõidu saajat lisaks. Välja loositi Bingo Loto jackpot summas 451 953 eurot, mis jagunes kolme mängija vahel ning Viking Lotto 5+1 taseme võit summas 238 719,6 eurot, mis jagunes kahe mängija vahel. Viiest võitjast neli on nüüdseks ka oma võitu vormistamas käinud, ühte Bingo Loto jackpoti võitnud internetimängijat oodatakse aga veel oma võitu vormistama.

Bingo Lotoga võitis 150 651 eurot Tartus elav naine, kes ostis võidupileti Tallinnast, Tondi R-kioskist ning kelle peres kasvab kaks kooliealist last. Pere plaanib võidu investeerida laste tulevikule mõeldes, kindlasti minnakse ka reisile.

Mõlemad Viking Lottoga 5+1 tasandi võidu saanud mängijad on Viking Lottot mänginud juba mängu turuletulekust saati. Üks 119 370 eurot võitnud mängijatest oli vanem mees, kes ostis oma võidupileti Eesti Loto kauplusest ning kes aktiivse inimesena otsib tegevusi, et pensionile lisa teenida. Perega, kuhu kuuluvad ka juba täiskasvanueas lapselapsed, plaanib mees võidurõõmu jagada peale seda, kui võidusumma on arvele laekunud.

Teise Viking Lotto võitja jaoks oli eelmine kolmapäev eriti edukas – aastaid oma numbritega mänginud mees võitis oma internetist ostetud süsteemimängu piletiga lisaks 5+1 tabamusele ka 5 tabamuse ja veel kaks väiksema taseme võitu kokku summas 122 562 eurot. Võitjaks osutus finantsvaldkonnas töötav pereisa, kellel on kaks väikest last ning kes võidusumma eest plaanib muuhulgas tagasi maksta hiljuti võetud remondilaenu.

Tänases, kell 20:00 Kanal2-s algavas Suure Lotokolmapäeva saates loositakse muuhulgas välja ka Eurojackpoti lisaloosi võidud – 5x 5000€ ning Porsche 911 Carrera loosimises osalevad 20 piletit.

Eesti Loto palub kõikidel ajavahemikus 15.02-28.03.2014 kaupluseterminalidest Eurojackpoti pileteid ostnud mängijatel oma pileteid kontrollida enne 20.aprilli k.a.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee