Maailm

Venemaa tühistas Musta mere laevastiku lepped Ukrainaga

Õhtuleht.ee/BNS, 2. aprill 2014 12:51

7 KOMMENTAARI

t
to :kas/ 2. aprill 2014 14:49
Sa kas oled paberitega idioot või väga ohtlik KGB agent. Sest ainult need kaks asja õigustavad sinu sõnavõtte. Pihkvamaa kuulub ju ka Eestimaale. Miks sa siin sõna ei võta ajaloolisest õiglusest. Peida oma punalipp (igaveseks) kappi tagasi. Eestimaa pinnal ei hakka see enam kunagi lehvima .Ainult koloraado mardikaid võite musta-oranzi (see on kartulimardikate värv ju) kummardada.Aga mida te siis sööma hakkate, kui musta-oranzi värvi mardikad võidavad?
e
et Euroopa oleks tugev/ 2. aprill 2014 14:42
peab ta saavutama sama võimu mis Nazi Saksamaa!Vot see oli supervõim!aga kõik teavad et ilma Euroopa Föderatsioonita euroopa ei suuda muutuda supervõimuks!USA kui prägune Euroopa kaitsja võttis selle kohustuse Nazi Saksamaalt aga nagu näha ei suua USA kõike teha ...Euroopa peab muutuma võimsaimaks riigiks aga et see oleks ka reaalne peab see Euroopa ühinema üheks riigiks!
s
Super!/ 2. aprill 2014 14:39
Kui nüüd Venema peab Krimmist taanduma, siis ei jää talle sinna mingeid baase! Sellist reha annab otsida :)
m
MATS/ 2. aprill 2014 14:36
Ja piraatlikult hõivatud Ukrainale kuulunud laevu ta muidugi ka ei tagasta.
k
kas/ 2. aprill 2014 14:21
te kaks esimest artiklit lugesite? Sevastoopol kuulub Venemaale , milleks siis veel mingi leping Ukrainaga. Pealkiri on artiklil pehmelt öeldes rumal.
u
uba/ 2. aprill 2014 14:15
Tüüpiline Venemaa, lepingu võin sõlmida aga sellele ei ole mingisugust katet. Järelikult, kõik lepingud, mis mingil hetkel muutuvad Venemaa jaoks ebasobilikuks lihtsalt tühistatakse nagu neid ei oleks olnudki. Sellest tulenevalt, kui tiblal tuleb tahtmine midagi endale kahmata, siis ta seda ka teeb, ainus reaalne võimalus sellest pääseda, lüüa nina "nina veriseks", teist keel see tõug ei respekteeri - mõjub ainult tugevama õigus ja Euroopa peab olema tugev.
p
Polkovnik Pisike/ 2. aprill 2014 13:45
tahab hoholle jälle organist sikutada-et mitte müüa gaasi lepitud soodushinnaga.Koligu oma vanametall koju tagasi...

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee