21
fotot
Taani kroonprintsess Mary külastas Evelin Ilvese saatel seminari "Jätkusuutlik disain ärimudelina", kus Eesti moedisainer Reet Aus tutvustas oma tootmispõhimõtteid ja loomingut. Taani kroonprintsess avas 2. aprillil ka konverentsi "Kiusamisvaba haridustee". (Laura Lants)

Taani kroonprintsess Mary külastas täna proua Evelin Ilvese saatel seminari "Jätkusuutlik disain ärimudelina", kus Eesti moedisainer Reet Aus tutvustas oma tootmispõhimõtteid ja loomingut. Samuti avas Taani kroonprintsess täna Tallinna Õpetajate majas konverentsi "Kiusamisvaba haridustee", mille korraldajaks oli õiguskantsleri kantselei ja MTÜ Lastekaitse Liit.

Aukülalisena seminaril osalenud kroonprintsess Mary on Põhjamaades tuntud jätkusuutliku disaini eestkõneleja ning Taani Kultuuriinstituudi patroon. Lisaks Reet Ausile sai võimaluse oma loomingut külalistele esitleda tuntud Taani bränd Aiayu, mis ühendab Boliivia käsitööliste oskused Taani disainiga.

Taani kroonprintsessi lihtne elegants ja kaunidus pakkus rohkesti silmarõõmu. Seminaril osales ka keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus, kes oli riietunud huvitavasse hundi pildiga kleiti, mis rõhutas kenasti, milleks ministriproua on kutsutud ja seatud.

Jaga artiklit

38 kommentaari

M
meeste kamp  /   11:28, 3. apr 2014
Eestis ei ole olnud ega ole tänapäevani ühtegi kuningat, losse, maailmakuulsaid poliitikuid, kunstnike, arhitekte, teadlasi, kirjanike filme jne.. Äkki samal madalal tasemel on ka meie moekunstnikud, disainerid ning suhtekorraldajad. Kui võrrelda pildijärgi, siis küll ?
NB! Kas meie tähelepanekud on valed, aga meiearust on meienaiste tussid paljamad (lühemad seelikud) kui meist läänepool, normaalsetes riikides?
O
oot  /   09:42, 3. apr 2014
laimajad:E.ILVES on supervormis kaunis naine.ei jää milleski alla TAANI kroonpritsessile.pange sõimajad turult ostetud +10 prillide asemel silmaarsti poolt määratud,siis ei näe 5 kordselt.parem,kui üldse ei kommenteeri,sest sõnavabadus ei ole sõim,laim.minge TAANI elama,saame s---st lahti.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis