Eesti uudised

GALERII: kroonprintsess Mary ja Evelin Ilves avasid konverentsi ja külastasid disainiseminari (37)

Õhtuleht.ee, 2. aprill 2014 11:56
Taani kroonprintsess Mary külastas Evelin Ilvese saatel seminari "Jätkusuutlik disain ärimudelina", kus Eesti moedisainer Reet Aus tutvustas oma tootmispõhimõtteid ja loomingut. Taani kroonprintsess avas 2. aprillil ka konverentsi "Kiusamisvaba haridustee".Foto: Laura Lants
Taani kroonprintsess Mary külastas täna proua Evelin Ilvese saatel seminari "Jätkusuutlik disain ärimudelina", kus Eesti moedisainer Reet Aus tutvustas oma tootmispõhimõtteid ja loomingut. Samuti avas Taani kroonprintsess täna Tallinna Õpetajate majas konverentsi "Kiusamisvaba haridustee", mille korraldajaks oli õiguskantsleri kantselei ja MTÜ Lastekaitse Liit.

Aukülalisena seminaril osalenud kroonprintsess Mary on Põhjamaades tuntud jätkusuutliku disaini eestkõneleja ning Taani Kultuuriinstituudi patroon. Lisaks Reet Ausile sai võimaluse oma loomingut külalistele esitleda tuntud Taani bränd Aiayu, mis ühendab Boliivia käsitööliste oskused Taani disainiga.

Taani kroonprintsessi lihtne elegants ja kaunidus pakkus rohkesti silmarõõmu. Seminaril osales ka keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus, kes oli riietunud huvitavasse hundi pildiga kleiti, mis rõhutas kenasti, milleks ministriproua on kutsutud ja seatud.

Samal teemal

16.04.2015
SUUR KROONIKANDJATE GALERII: Taani kuninganna Margrethe tähistab juubelit
03.04.2014
Kroonprintsess Mary või esileedi Evelin – kumb väärib stiiliprintsessi tiitlit?
02.04.2014
Evelin Ilves ja Taani kroonprintsess Mary: ühegi lapse tulevik ei tohiks kannatada koolikiusamise tõttu
01.04.2014
FOTOD: Taani kroonprintsessi visiit Tallinnas

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee