Meedia

Eesti Olümpiakomitee korjab alaliitudelt allkirju ERRi sporditoimetust kritiseerivale kirjale (15)

LISA KOMMENTAAR

EOK on haletsusväärne poliitaferostide ja ärikate punt....häbiks riigile 3. aprill 2014 22:05
See Eesti olümpiakomitee tuleks ise laiali lüüa.....mingid vanamehed ärikad ronivad ennast sinna eputama , endil pole spordist aimugi.
Sotsis saime nähe selle EOK pundi "saavutusi.....poliitaferistid vabastagu oma kohad SPORTLASTEL
seli terror 3. aprill 2014 14:49
alkirja ei anna rahalised toetused vähemaks.....sporditoimetus on ju suli tegemisi kritiseerinud.
Eemalseisja 2. aprill 2014 19:57
Lugesin neid kommentaarid ja nõustun nendega, kes seavad küsimuseks Neinar Seli kui isiku olla EOK esimees. Liiga palju on Selil neid komprasid, mis heidavad talle väga palju negatiivset. Suuremas osa on see kahjuks õige. Minu meelest tuleks Selil end taandada sellelt auväärselt ametipostilt ja valida EOK esimeheks ausa ja kõigi poolt lugupeetava inimese. Seli ei sobi olema sellel kohal.
WTF 2. aprill 2014 19:10
EOK - mis see teie asi on ,teie tegelege eesti spordi arengukavaga mitte taandarenguga.Ärge krt ussitage ja kiskuge kiunu üles.Alaliitudele väike vihje kuidas pildile pääseda - kui konkreetne ala kedagi ei huvita,siis pole mõtet seda maksumaksja raha eest telekanalit risustama lasta.Sorry,kui mõni ala on ainult ala fännide pärusmaa.ise olete selle ala valinud.Paneme tõstmise,maadluse,poksi ,kurni jne Eesti MV ETV kavasse ja küll siis on hästi
huvitav 2. aprill 2014 18:21
Kas järg on jöudnud karjäärikommunisti ja vana miilitsasulini ?
vaino 2. aprill 2014 17:07
Tellitud mängud, toredad poised, teevad sporti aga ei peaks tegema saateid, pole ju oskusi! "Muusika" tellib ikka vaataja ja saated peavad olema ka hästi kommenteeritud ja ala peab olama kaasahaarav. Sportmängud seda on ja ärge vusserdage jalka MMi ära. Ma ei taha vaadata seda asja kommertskanalist kui see susserdamine teenib seda eesmärki! Olen sunnitud lihtsalt vaatama mõnd saadet järgi kus saab reklaami otse lasta! Tänan, et see on võimalus!
rajaleidja 2. aprill 2014 10:27
Noh Rahvateenrites sisuliselt ründas Rannamäe alaliite, eks see ole vastu löök. Rahulolematust pole ennem otse väljendatud siis nüüd seda tehakse.
vunts 2. aprill 2014 10:20
Näha, kuhu on viinud alaliitude ja olümpiakomitee susserdamised ja raha saamise nimel kõikvõimalikud silma kinnipigistamised ning telgitagused kokkulepped- süsteemsed arengud on kadunud. Aga ega üksikud individuaalseid erandeid pole suudetud ka neis tingimustes välja süüa. Teine teema on aga ETV sporditoimetuse ja eriti tema juhi Kaljuveeri kõrvariivavad ajakirjanduslikud puudujäägid. Need on praktiliselt vastuvõetamatud, sest mentaalne pool tundub ajuti olevat täiesti olematu ning sama suundumust ehk taandarengut on märgata ka teistel. Igal juhul sporditoimetuse tööhaare ja suundumused ei vasta juba ammu oodatavale, on uimane, silmaringi konnatiigiks pidav ning muutunud pettumust tootvaks ja seiskunud koosluseks.

Nõukogude pärand on visa taganema 2. aprill 2014 09:49
Kas enam see madalamale see Seli kamp saab langeda - kaebuste kirjutamine. Ilmekas näide kuhu võib EOK langeda, kui seda juhib üks endine miilitsakapten. Mees on uurimise all süüdistatanava korruptsioonis, finantseerib isiklikult dopingusportlase "puhtakspesemist", lammutab dopinguvastast võitlust, rüüstab metsa oma kinnistu ümber, jagab kriminaalidele laskemoona ... - enne läheb jumalapäike looja kui selle "venna" (kuri) tegudega üleslugemisega ühele poole saaks.
agamina 2. aprill 2014 09:14
ERR sporditoimetus te tehke vastukäik ja andke teada kes see Seli tegelikult on ja kui te ei tea temast siis võin teid aidata tema kuritegeliku maailma avastamisel seli on tartu kuritegeliku grupeeringu juht ja aju
aff 2. aprill 2014 09:12
mina arvan ka ,et etv sporditoimetus peab arvestama eesti vaatajate ja mitte seinar neli soovidega.
Mis maa! 2. aprill 2014 09:05
Pole ōieti mingit tippsporti mida näidata meil siis Eestis. Muudkui kakleme, jaburdus!!
Selline allkirjade kogumine 2. aprill 2014 08:38
on lapsikult nõme.Kambaka maiguline susserdus.Soovitan teletegijatel lähtuda vaadatavusest.Kui mingi ala rahvast telerite ette ei too,siis pole ülekanne põhjendatud.Ja kui toob,siis on.Lihtne.Võime promoda või naisekandmist aga kui see kedagi ei koti,siis pole mõtet ka raha raisata.
Juhan 2. aprill 2014 08:13
Minule kui tavainimesele tundub kirja sisu jama,on aimatav tagapõhi milleks see on koostatud.Võiks küsida televaataja käest kuidas tema rahule jääb.Minu teada peab ERR rahuldama televaataja soove mitte suunatud inimeste arvamusi.
Intrigaan Seli 2. aprill 2014 08:02
viib Eesti spordi põhja.