Eesti uudised

Minister Kruuse: "Kindlustunde loob naisele ikkagi mees" (34)

LISA KOMMENTAAR

anni 1. aprill 2014 14:18
Õige jutt, härra Kruuse !
Arvan et kõige tähtsam on tugev ja ühtehoidev pere. Meestel on aga kombeks
lihtsalt käed tasku pista ja minema jalutada,sest kuskil jäi silma noorem ja kobedam tibi.Pere ei ole enam väärtus,suhtumine perekonda ei ole küll varem selline olnud. Vaadake klantsajakirju mis üksteise võidu reklaamivad mehi kes on järjekordselt uue elukaaslase leidnud. See on pop! Naised jäävad aga üksinda lapsi kasvatama,isegi alimente ei saa enam kätte. Milline on see naine kes võtab sellise riski ? Ühe lapse kasvatab üles,vanavanemate abiga ehk kaks, aga kui juhtud töö kaotama ?
Sellepärast ongi vaja tugevat perekonda, kes raskustes üksteist toetavad.
Mehed,olge ometi mehed ! Naised vajavad teie toetavat õlga. Ärge arvake et naised vajavad vaid teie raha ja kui see nii on, siis olete kuskil teinud vea.
Riigiisad, aidake mõelda kuidas muuta suhtumist perekonda tervemaks.
maali 1. aprill 2014 08:49
väga õige jutt- imetlen sellist hoolivat meest, mul on siiralt kahju, et ei ole elus sellise mehega kohtunud kes ka austaks naist ja ei peaks teda vaid seksobjektiks, see kõik on tegelikult mehe mõtlemises kinni. Tavaelus on nii- naine lükkab lapsevankrit, mees kõrval, naine valib toidu, maksab kassas, mees kõrval, naine viib lapse lasteaeda, mees istub autos ja ootab jne. jne
Väga hea oleks, kui nii olekski. 1. aprill 2014 08:39
Aga paljudel juhtudel pole. Naised on tihti tugevamad kui mehed, teenivad rohkem, saavad sealjuures hakkama laste ja majapidamisega. Sel juhul toob kindlusetunde naine ise ja tegelikult saab naine ilma meheta oma lastega päris kenasti hakkama.
Muidu aga, no oleks ikka tore küll, kui mu mees mulle kindlusetunde suudaks luua. Et saaksingi olla naine ja nõrgem sugupool ja mu mees ongi mu suur turvaline perepea.
tm 1. aprill 2014 08:37
õhtulehe kommentaatorid muutuvad aina tuhmimateks. pole ammu lugenud siin, jahmatama paneb, siinse seltskonna vaimne kapasiteet pole jätkuvalt paranenud. töllide ja juulade meelest tagab ainult mehe rahakott turvatunde naisele? pisikesed toredad piiratud mõistuse ja halva haridusega, ärajoodud geenidega õhtulehe töllkommentaatorid....
Vingujatele 1. aprill 2014 08:06
Käige mõnd aastad rohkem koolis,nähke ise enda karjääri nimel vaeva ja aastaid hiljem tasub see töö ennast kuhjaga ära.Ansipiteks ja Kruusedeks ei sünnita,vaid saadakse suure tööga.Kes püüab kõigest väest,saab igaühe käest.
... 1. aprill 2014 07:52
Kui mees teenib 500 eurot, siis on ikka suur risk lapsi saada. Sel juhul on lapse edasine elu kohe sündides paika pandud vaestetasemel, kust tõusta õnnestub vähestel.
Mees, kui tal puuduvad võimalused peret ülal pidada, eluaset osta, on rumal, kui maandub esimese ettejuhtuva naise elukaaslaseks ja saab isaks, on lihtsalt loll ja kannab tõenäoliselt vaesuses sipeldes kehva mehe mainet. Vaesus annab harva harmoonilise kooselu või abielu.
Naine paneb lastele kodu ja kasvatuse paika ja sellepärast naine, kes last soovib peab olema tark, haritud, vastutusvõimeline,terve nii füüsiliselt kui vaimselt.
Ainus võimalus iivet saada, on see, kui sünnitama hakkavad vaid need väärikad, targad, töökad naised, kes on nõus saama kümme last ja kui nende palgaline töö ongi lapsi kasvatada kodus. Selliseid on ja riik peab panustama nendele .
Ülejäänud naised parem õilmitsegu niisama kaubanduse ja teenuste reklaamijärgses elus. Ilus vaaata.
Omnik 1. aprill 2014 07:14
oleks mul linnapea palk, kasvaks peres 10 last, aga sellel vandil endal seal...
kuidas 1. aprill 2014 00:38
sai ministriks inimene, kes ei adu euroopa väärtusi? Mees ja naine on võrdsed partnerid. mingit kindlustunnet naine ei vaja, kui ühiskond selliselt seda võtab. Ja miks peab mehele panema sellise suure koorma.

kuidas 1. aprill 2014 00:38
sai ministriks inimene, kes ei adu euroopa väärtusi? Mees ja naine on võrdsed partnerid. mingit kindlustunnet naine ei vaja, kui ühiskond selliselt seda võtab. Ja miks peab mehele panema sellise suure koorma.
123 31. märts 2014 23:04
Olles elanud välismaal ja näinud sealset suhtumist peresse ja lastesse siis võin siinkohal päris julgelt väita, et just hoiakute muutust selles vallas on hädasti vaja. Väga paljud emad töötavad esialgu poole kohaga mis Eestis ei ole võimalik. Aga need kommentaatorid siin...jah :)))
kindlustunde 31. märts 2014 22:55
võib ju mees anda, aga mis sest tolku on kui mees töö rabamisest noorelt hauda läheb. Siis pole meest, pole kindlustunnet. Algse kindlustunde rahvale PEAB ANDMA riik. Et kui riigi kodanikul on elus väga halvasti ja ta tuge vajab, oleolemas. Meie riik tunneb kodanikku seni, kuni temalt makse on võimalik saada. Kui sinuga aga midagi juhtub ja sina abi vajad, oled riigi jaoks unustatud
Taavi 31. märts 2014 22:46
Küsimus suurele ringile . Kus asub pildil mees? Õige vastus- pissib põõsa taga .
Õnne võitjatele !
Miks ? 31. märts 2014 21:30
Luisa värk juba Kruuse kõrval.
Minni Kivi 31. märts 2014 21:28
Tark naine sünnitab täpselt nii palju lapsi kui ta jõuab üles kasvatada.
arvaja 31. märts 2014 21:13
No on siin aga mula - muidugi on naisele tähtis kindel perekond ja abikaasa. Aga mis meil on - ainult elukaaslased. Kõnnib minema, kui tuju tuleb ja vaat siis on naine hädas. Lastesaamiseks on kõigepealt vaja armastust, abielu - siis saadakse kõigega hakkama. Saadi ammust aega ja ka saadakse ka praegu.
SOOVITAN KRUUSEL ...... 31. märts 2014 20:06
TUTVU U. KRUUSE MÕNE FIRMA AUTOJUHIGA--LAADIJA --VÕI HOO--AJA TÖÖDEL TRAKTORISTI ,,VÕI LIHTSA TURVAMEHE PALGAGA ,,MIS IGANES LIHT--TÖÖLISE PALGAGA,, KUKUD PERSELI,,,
VÕI ÜLDSE KOKKU -- KUU-- JOOKSUL SAADUD SUMMAGA - ""KUIDAS SIIS TUNDUB --LAPSI KOOLITADA,, RAVIDA TOITA JA RIIETEGA KATTA,,
JA KOLME TOALINE KA IGA KUU MAKSTA + LASTE RAHA IGA PÄEV!.....

Ja mehe karjääri teeb 31. märts 2014 19:48
tugeva iseloomuga ja nõudlik naine !
ninja 31. märts 2014 19:36
no kui mes saab teenida ikka korraliku raha,siis jah aga praeguses Eestis pole see lihtsalt võimalik. eesti riik on tegelikult tüüpiline nõuka riik,kus hästi elasid riigiisad ja ametnikud ning pätid,kes maksid kinni nii võimu kui vaimu...............................................................
Tühi mula 31. märts 2014 18:54
Uute töökohtade loomine, aga seda ei saa teha vaeses riigis, kui enamus rahvast vaene ja kelle taskust reformarid kandivad viimase raha käputäie rikaste taskusse. Rikkad jälle viivad raha riigist välja.
imestap 31. märts 2014 18:48
Armas foto. Toredad maainimesed. Proual ei peaks pesu öösärgist läbi paistma aga ju on korsetti vaja kanda.
Vikat 31. märts 2014 18:27
Kuule Kruuse- pea oma möla veidi maas.
Esiteks ei ole sa mingi õige mees.
Teiseks pole sa mingit kindlustunnet nn. naisperele loonud (vähemalt mitte ise).
Kolmandaks- mine puhu parem oma saksofoni ja hoia arvamused endale.
Juula 31. märts 2014 17:56
Vat sina tead. Ei tea sa midagi, sa pole naine.
Turva Tundee 31. märts 2014 17:12
eesti mees on urmaskruuse....
wenzel 31. märts 2014 17:11
Iga mees ei saa presidentaalset või parlamentaarset või siis ministriaalset palka, mida sa siin lood.

31. märts 2014 17:10
loll jutt.oles ma linnapea,mu mutt elas super elu
ega 31. märts 2014 16:34