Maailm

USA ajaleht: Kiievi snaipriteks olid Venemaa eriüksuslased

Toimetas Geidi Raud, 30. märts 2014 17:33

51 KOMMENTAARI

j
jah/ 1. aprill 2014 22:37
Arva ära kes need on: Kui liigub siis lõugab - kui seisab siis haiseb. Ja päris jubedalt!.......tore, et ära arvasid......need on ju vene sõjaväelased.
s
sic!/ 1. aprill 2014 20:02
Venelase saavad ilmselt viisavabalt, ilma kontrollita Ukrainasse. Ja nii nad terroriakte saavadki läbi viia.
MITTEKUNAGI EI TOHI VENEMAA JA EU VAHEL VIISAVABADUST SOLMIDA!
ELUON SEDA NÄIDANUD JA NÜÜD KINNITAS SEDA...
Venesaeb oksamillel ise istub.
Selleks kaidaeuroopasaab NATO kaitset juurde.
s
Siil oli udus/ 31. märts 2014 20:38
Ja ühed tahavad Venemaaga viisavabadust!
See JU SUURIMVIGA, SEST NII SEE ANONÜÜMNE ARMEE RIIKI TUNGIBKI.
NAGU OLI KIIEVIS...
Seda ei tohi enam kuskil juhtuda.
Rangemini tuleb kontrollida venemaalasi
Ja nende siiasoitu piirata.
d
D'O./ 31. märts 2014 18:36
See oli ju ammu SIILILEGI selge!! - Kus ikka NÜÜD avasdtasid ameeriklased Amerika!!!
t
Tondikari/ 31. märts 2014 18:36
Venelased - te saate haledalt peksa kui peaksite siia või ükskõik kuhu natosse oma kärsa pistma. Teie sõjavägi on nagu hunnik s*tta. Teie sõjavägi on efektiivsuselt USA omast kordades haledam. Tehnika on saast ja rahalised võimalused on ligi 8x väiksemad. Nah te hüppate - te ei saa NATO vastu ja te olete nõrgad. Te pole maailma tipus ei majanduslikult ega sõjaliselt. Haledad jursid - ainult valetate ja tõmblete igalpool, vehite oma lipuga võõral maal ja lõugate rossija rossiija. Keegi ei taha teiesuguste s*takottidega tegemist teha. On olemas ka normaalseid venelasi kes oskavad mõelda ja kes pole putini ajupesuga kaasa läinud, kahjuks on neid ülivähe. Teistele russidele aga vesi peale v*rdjad!
h
Han/ 31. märts 2014 17:23
Olgugi,et need snaiprid võibolla rääkisid vene keeles ega raha eest võid ka eskimo kedagi tulistama panna ja Usa pani 5 miljardit kõrvale ,et "vabastada" ukraina.
s
see on tõsi/ 31. märts 2014 12:57
See on tõsi. Ma suhtlen oma hea tutavaga Ameerikast ja ta lasi mulle videot kuulata saata ta ei saanud,saatmine oli blokeeritudja ta lasi lihtsalt kuulata ja oli kuulda kuidas venekeeles kordinator teisega oma vahel suhtlevad läbi raadjo jaama kuidasja kus keda tulistada.
e
ei usu/ 31. märts 2014 12:31
Küll see selgub, kes need snaprid tegelikult olid. Seda mäsu Ukrainas oli ikka pikalt ettevalmistatud. Tuhanded noored, tursked mehed nädalate kaupa lausa elasid Maidanil. Kusagilt pidi ju raha tulema nende ülalpidamiseks. Nendele kommenteerijatele, kes siin ühtelugu vene rahvast tibladeks sõimavad, ütlen järgmist. Minu vanaema ja vanaisa küüditati lastega Siberisse 1949aastal ja vanaema rääkis elu lõpuni, kui lahked on vene inimesed. Ütles, et kui lihtsad venelased poleks neid heast südamest aidanud, oleksid nad nälga surnud. Tagasi Eestisse tulles pandi nad elama maale kortermajasse. Inimestel olid oma maalapid, kus kartuleid kasvatati. Vanaema ütles, et mitte ükski eestlane ei toonud neile ainumastki kartulit, vaid hoopis ostsid tabalukud ette oma kartulisalvedele. Hädast aitasid välja sugulased. Rahvusel ja rahvusel on ikka suur vahe!

t
Tegelikult/ 31. märts 2014 12:16
Olid snaipriteks USA eriväelased
t
to 09:15 vene fašist/ 31. märts 2014 12:06
Mida tegid vene imperialistliku väed Afkanistanis,tegelik rossija oli Eesist poole väiksem moskva ümbrus kui 1460 a ivan 3 asus ümbritsevaid maid okupeerima,röövima ja vägistama ja tehes seda siiamaani et anastadamaailm
k
kas/ 31. märts 2014 09:15
saab olla veel lihtsameelsem, kui need kes usuvad USAt? Vaadakem ringi lahtiste silmadega ja mõelge kaasa. Kes on olnud sõjaalgatajad Iraagis, Süürias, Afganistaanis jne. USA!!! Vanasti oli rahvas nagu targem ja oskas terad sõkaldest eristada,,nüüd on kõiges süüdi Venemaa, kes pole kuskil sõda alustanud. Ukraina snaiperid olid USAst, see on fakt ja seda ei saa eitada. Ka on sellele kinnitus olemas. Kui keegi põeb rossofoobiat, see on tema probleem, aga laimu ajada, see on kurjast.
See käib ka toimetaja kohta ja ma kontrollin, et kuimu kommentaar kustutatakse, läheb asi hapuks.
u
Uskumatu/ 31. märts 2014 09:00
Aga venemeelsed kaabakad püüavad ka siin õhtulehe kommentaariumis tõdre väänata.
Jätke meelde S***aadyud ja kyllid kes te siin eesti nimede alt kommenteerite- Venemaa on kõige rõvedam ja valelikum riik siin maamunal. Teie asemel oleks mul häbi. Venelane olla on on ikka kole. Igaüks hoiab teiesugustest eemale. Kunagi ei või teada, millal venku ennast või mõnda endasugust järsku kaitsma kukub ja puutinit appi hüüab. Nüüd on üks lollikindel stiil kätte saavutatud ja põhjus ründamiseks alati olemas. Loodetavasti teid lõpuks ikka paika pannakse.
p
Papi/ 31. märts 2014 08:47
No siis peaks ju Venemaa ettepanekust moodustada rahvusvaheline uurimiskomisjon ruttu kinni haarama. Ja ka Kiievi võimud peaks kahe käega poolt olema. Ei tahaks uskuda et Lavrovile antakse valeinfot.
t
Tegelikult olid snaipriteks/ 31. märts 2014 08:13
k
Koll/ 31. märts 2014 06:30
Oh kui rumalad on kommijad siin. Jah need tulistajad võisid olla Krimmi venelased, kes täitsid Putini käsku, aga ukrainlased ei ole küll oma kaasmaalasi tapnud. Nii loll ei saa ikka olla, kes olid need eraldusmärkideta püssimehed? Sellel saab ainult üks vastus olla.
s
SD / 31. märts 2014 06:19
Kas need massimõrvarid öösel magada ka saavad ja miks ei ole kuulda maailma arvamust mõrtsuka Putini tegevuse kohta. See loom peaks puuris olema.

s
Scaramanga/ 31. märts 2014 06:08
Eriüksuslased parklas tõstmas kaste. Tõepoolest, kõik on tõestatud.
Loo autor Jamie Dettmer töötab juhtumisi ka USA valitsuse omanduses olevas Ameerika Hääles.
s
siit Venemaalt/ 31. märts 2014 02:01
eelnevale,see on hea et te ei kuulu keskerakonnale ega ka reformikatele,selle eest on ilmselge kellele te kuulute,te kuulute psühoterapevt Zadornovile ning selletaolistele kes teile päevast päeva trambivad pähe et olete kõige kõige,ise saad aru - inimkonna päästjad,no muidugid ka kõige rikkamad,ning kui tuleb arusaamine что сам ты некто и звать тебя некак начинается реактивный психозб
a
A.H./ 31. märts 2014 00:31
Kas see siis nüüd mõni uudis?
v
väike taks/ 31. märts 2014 00:10
Maailm oleks parem, kui Venemaa ja venelased maa pealt kaoksid.
j
jaagu/ 30. märts 2014 23:39
Venemaad ei saa eriti uskuda, siia tuldi ka vabastama, aga tegelikult okupeerisid ja viisid Eesti 50 aastaks taandarengusse.
Küüditamine, sovetiseerimine ja vene hõimu pealesurumine käis täie jõuga. Uusi kortereid eestlane ei saanud , aga kui mingi labidaspets idast tuli, sai kohe mugavustega korteri ja tundis siin ennast ülihästi.
p
ps/ 30. märts 2014 23:28
aadu, ester, külli, eve, jaak jne jne eesti nimedega venemeelsed hoidke oma joga parem iseendale - see on nii läbinähtav et lausa halenaljakas hakkab :D
p
Püha ja õilis vene tõde/ 30. märts 2014 23:26
Küll ikka kribavad siin fsb ja keskerakonna meelsd nii mis kole :D Andke hagu - aga tõde te ei vääna. Piisab sellest, et vene meedia on täielikult putini käpa all. Kõik mis sealt tuleb on puhas vale. Need kes siin kirjutavad venemeelseid kommentaare on kas üdini pimedad/lollid või siis ajupesu saanud vene meediast ja täiesti venemeelsed. Nii ehk naa pidi olid need snaiprid venemaa poolt organiseeritud. See on nii ilmselge et isegi lasteaia laps saab sellest aru. See et venemaa pröökab igalt nii ministrite kui ka meedia tasandilt "tõde" on ammu teada. Kas ma peksin kahtlema lääne meedias, mis on sõltumatu, või siis putini lauskontrolli all olevates hääletorudes ja lavrovi tõdedes??? Kust tuleb väljend vene vale? Kas venelased on ka enne valetanud?? - Juhtumeid on lugematu arv - vene poliitika tugineb patoloogilisel valetamisel. Mitu valet minutis tuleb vene kanalite uudistest??? vähemalt 60.
Need kes usuvad tõemeeli vene meeidat ja venemeelset möga ... tunnen kaasa.
a
agressor/ 30. märts 2014 23:21
Riigi lausvale propaganda töötab siin täishoos

r
ru SS/ 30. märts 2014 23:12
Kas "väljavalitud rassil püksid nüüd värisevad,eks tõde on ikka valus kuulata
s
siit Venemaalt/ 30. märts 2014 22:26
võib arvata et ühiskondlikud tõõd saab pakutud Magadanis.Mure on neil suur ,Krimm on haaratud aga kodanikke ei ole.
s
siit Venemaalt/ 30. märts 2014 22:22
mis asjase ei puutu aga õelda tahaks,moosiliste näodega kõrgelaubalistel asi ei edene,Rambleris on märge et lähitulevikus kodakonsuse varjamise eest võitakse võtta kriminaal vastutusele,seaduseelnõu autor on seltsimees Lugovoi,karistada võidakse ühiskondlike tõõdega,tõsi asukohta v
p
pange kommentaaridele oma rahvusele vastavad nimed... / 30. märts 2014 21:43
Kuulge kommentaatorid., pange oma rahvusele vastavad nimed kommentaaride juurde. Näha on, et kirjutajad pole eestlased. Osadel on kasutatud lausa googli tõlget. Seega on siingi Venemaa karvane käsi mängus arvamuste suunamisel ja viha õhutamisel. See oli siililegi selge, kelle snaiperid need olid- tüüpiline venelaste käekiri. Püüa ajada mingi rahvus esmalt omavahel purelema ja hiljem vabastajana sisse marssida. Kesikud ei saa ju siiani aru, kelle paela otsas nad tegelikult on. Ja pael on küllalt lühike- miks muidu Savisaarel Moskvast tulles ilme nii kuradi hapu oli.
h
hm/ 30. märts 2014 21:37
Valus propaganda käib aga kus on tõde? Tont seda teab!
s
siit Venemaalt/ 30. märts 2014 20:26
tegelikult see on tõde,snaiprite omavahelised läbirääkimised on internetis,peab ütlema et ukrainlased tegid seda operatiivselt ja kohe,muide nad püüdsid ka kinni elus snaipri ning tassisid ta lastotska moel ET PANNA TA PÕLVILI mahalastute mälestus küünalde ette,seal oli moment kus teda ssunnitakse suudlema risti
a
Alar 1 hiilgab oma/ 30. märts 2014 20:18
õige stalinistliku tarkusega nagu alati. Ega hohljata ole siis inimesed,et ise näevad,kuulevad,saavad aru.
Nas PEAVAD omaks võtma Alar! õiglased nõudmised ja tema tõe.
a
arvamus/ 30. märts 2014 20:06
venelastel oli seal kõige vähem põhjust tüli provotseerida kuna nemad ju toetasid janukovitsit keda usa ja eu tajhtsid maha võtta, et krimmi nafta ja gaas enda kontrolli alla saada.

h
huvitav/ 30. märts 2014 20:05
venelased tuvastasid et tegemist oli usa snaipritega
a
Aet/ 30. märts 2014 20:02
Head suhted venemaaga on meile kasulikud. Paljud elaksid paremini, kui oleksid head majanduslikud suhted Venemaaga.
s
Siiri/ 30. märts 2014 20:00
Venemaa on tore riik, aitab oma rahvast. Meil pole ka midagi karta. Kellelgi meist on kasulik vihavaen.
h
Heiki/ 30. märts 2014 19:57
IRL-i tegelased tahavad musta valgeks teha. Ukrainlased Maidanil on tapmises vastutavad.
s
Saima/ 30. märts 2014 19:52
Ei olnud ja see on kindlaks tehtud.
j
Jaak/ 30. märts 2014 19:07
Venemaa on endiselt kurjuse impeerium,lõpmatult alatu riik!
u
30. märts 2014 19:06
l
L.P/ 30. märts 2014 18:50

l
L.P/ 30. märts 2014 18:50
u
ukrainlased on pururumalad/ 30. märts 2014 18:49
ja usuvad oma silmi,mitte jänkide ja eestlaste tõde.
v
Võts/ 30. märts 2014 18:47
Asjalik uudis. Hoovis kõndisid ja ilmselt ka tulistasid -ehk olid snaiprid. Eelnevatel udistel pole aga keegi näinud vene eriüksuste eraldusmärkidega mehei, aga vot nüüd - USA ajaleht leidis ( tellis ) sellised pildid.
Aga kõige kummalisem on ehk see, et Ukraina enda kohelikud lehed kirjutavad otse vastupidist.
Aga meie ajakirjandust ( kahjuks enamust ) ei ole ju tegelikult tõde kunagi huvitanud.
n
nu jah / 30. märts 2014 18:38
Aga see oli ju kohe selge, et Alfa tegutses seal. Tüüpiline venelaste käekiri ainult sellega läks arvestus mööda, et ukrainlased omavahel tapma hakkavad. Selle asemel läks Berkut üle rahva poole, vene taktikas selline võimalus puudub. Nende segamini komplekteeritud väeosad ongi loodu põhimõttel, et kuskil ei tekiks jõustruktuuridel ühtsus tunnet oma rahvaga.
p
Propaganda/ 30. märts 2014 18:23
mujalt on kuulda otse vastupidist.
c
cia/ 30. märts 2014 18:13
ameerika organiseeris selle kogu asja
u
Usume/ 30. märts 2014 18:07
u
Usume/ 30. märts 2014 18:07

a
Alar1/ 30. märts 2014 18:00
Vene mõrtsukate eesmärk ei olnudki kellegi ridu hõrendada, vaid provotseerida suuremat verevalamist. Siis oleks Putin tulnud oma vägedega, nagu "õige mees". Ukrainlased teevad õigesti, et ei allu Putini provokatsioonidele. Putin just ootabki põhjust, et vallutada terve Ukraina ja kehtestada seal jälle Moskva režiim.
P
:)/ 30. märts 2014 17:57
Pildid olid aga otseselt snaipreid ei näind ja pole kindel milla pildid tehti.
s
Sixtap/ 30. märts 2014 17:53
Propaganda sõda täies hoos, aga naiivsetele mõjub kindlasti nagu vaja.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee