Juhtkiri

Juhtkiri | Tahad rahu, ole valmis milleks iganes

Õhtuleht, 27. märts 2014 19:18

18 KOMMENTAARI

s
1. aprill 2014 09:31
Serksil väga tark ja arukas jutt.Kes teisiti arvavad,on harimatud eesti matsid,kellel pole teadmisi ja oskusi midagi tarka teha ja mõelda.Kahju teist.
v
vaatleja/ 30. märts 2014 17:32
punaimpeeriumi väikselt tsaarilt tuleb tikutops käest võtta,muidu paneb veel midagi põlema!!
i
Iga puu ja põõsa tagant/ 29. märts 2014 23:44
peaks tulema pauk kui putinlased jälle oma *külapoest ostetud püssidega AK-47 siia turismireisile tulevad.Venelased peavadki käima teistel rahvastel tankidega külas. Nii arvab Putin ja sisendab oma publikule. Venkud rõõmustavad, sest varanduslik seis on vaja võrdsustada.
k
Kas tõesti/ 28. märts 2014 19:46
keegi arvab et need NATO lennukid ainult meid sõja puhul aitaksid. Ise istume ja ootame kust keegi appi tuleb sest meil pole millegagi sõdida. Kas Reinsalu ikka ei peaks ikka riigi hätta viimisega juba vanglas istuma. Inimene kes piilub teise kirju on nagu riigi reetur. Mis on siis Reinsalu ja Kross.
p
Papi/ 28. märts 2014 12:17
Sado-maso seksiharrastajad lahti lastud. Goebbelsi katlast leiab neid lookesi veel. Eriti kui originaalid on saksa sõduritelt ja eriti nende kaasajooksikute tegudest võtta. NATO neegrid niivõrd piiri ääres on pigem ohuks maailmarahule kui reaalne kaitse sissetungi eest. Eesti kaitsevägi on ka NATO vägi. Või sellesse pole üldse usku?
t
To serks/ 28. märts 2014 11:30
Serks..ära muretse..kui olukord peale tuleb siis sinusugused argpüksid ja riigireeturid paneme ilusti seina äärde:). Pärast seda peksame tiblad kodumaalt välja!
s
27. märts 2014 23:13
m
Mina tean jälle seda lugu/ 27. märts 2014 22:33
Kuidas vene sõdurid sünnitushaiglasse läksid ja imikud tääkidega seina külge lõid.

s
sangar/ 27. märts 2014 21:53
sa serks ime mune läbi une sa tiblalojus oled ja jäädki tiblaks.
d
ddd/ 27. märts 2014 21:50
Alles lugesin,et kuidas vene sõdurid eesti naised ära vägistasid ja siis lasti ikkagi kuul pähe ka lasti veel.lojused on need venelased ma ütlen.üks naistest oli poepidaja ja see jutt oli maalehes kirjas ka.
s
serks/ 27. märts 2014 21:42
Ma saan aru,et viimaste nädalate propaganda on kommentaatorite ajudega oma töö teinud.
Minu mäletamist mööda pole vedelgaasi terminalide rajamist veel alustatudki.Ja väga paljud eesti ettevõtted on kaubanduslikes suhetes vene ettevõtetega.Ja kui te juhtumisi veel ka maakaarti vaataksite(ah,et te ei tea mis asi see selline on...)siis leiaksite umbes kärbsemusta suuruse täpi sealt ja juurde kirjutatud eesti.Mis te arvate umbes 30% hinnatõusust umbes kahe kuu jooksul?
Antud ajahetkel lihtsalt ei ole eesti suurus ja majanduslik seisukord piisav,et NATO hõlma varjust rusikat viibutada ja jalgu trampida.Ennem sildade põletamist peab ka varuplaan olemas olema.
c
copy to serjoža/ 27. märts 2014 21:32
Me teame neid muinasjutte vene lastearmastajatest küll. Juhul, kui eestlane viskas oma lapse lumehange, siis kindlasti sellepärast, et laps kõva tee peale kukkudes viga ei saaks, kuna vene sõdur oli eestlase eelnevalt täägiga läbi pistnud. Treptow pargis on ka üks selline lapsega muinasjutt. Kindralstaabi lektorid Moskvast irvitasid selle üle. Ja rääkisid nõukogude sõduri "humaansusest" Teise Maailmasõja episoodis, millest venelaste põhilised kuriteod on välja lõigatud ja mida nimetatakse Suureks Isamaasõjaks. Inimesed aeti tupikusse ja ei hakatud kuule raiskama - lihtsalt sõideti tankidega edasi tagasi massist läbi. Eks seal tsiviilide hulgas oli mõni saksa sõdur ka. Ja kahtlemata rohkem lapsi, kui terve see kamp sülle oleks jõudnud võtta. Noh, nagu Tallinna pommitamise ajal, aga siis pomme kokku ei hoitud.
j
Juhan/ 27. märts 2014 21:16
Sellest pole midagi tolku kui see artikkel 5 on ainult paberil kirjas
v
viljandlane/ 27. märts 2014 21:02
Raske uskuda,et venemaa poolsed majandussanktsioonid meile mingit erilist mõju avaldaksid!Mõistagi ei jää need meile märkamata,kuid ilmselt ei midagi tõsist.Arukad inimesed ja firmad ei ehitaks oma elu ja äri üles suhetele venemaaga,sest sealpoolne partner ei ole usaldusväärne ning tema ärid on liialt seotud poliitikaga.Venemaa turule(suur ja põhjatu)üritasid reeglina trügida ikka need,kes soovisid suhteliselt kiiresti ja suuri kasumeid teenida,ehk siis riskikapitalism.Laari valitsus võttis kunagi suuna läände ja tänu sellele on majandusriskid idasuunas suhteliselt väikesed,kuid mitte olematud.Loomulikult sooviks Putini venemaa esimesel võimalusel baltikumi annekteerida,kuid ega tal see kerge olema ei saa.Hea,et NATO väed siia tulevad!
i
Indrek2/ 27. märts 2014 20:19
Eitea mis "totaalne embargo" see küll oleks, gaas, nafta?? Keeraku aga kinni, nagu analüüs näitas mingit väga suurt probleemi sellest ei tekiks. Enne kütan elektriga või istun külmas aga vandi ees lipitsema hakata - tänan ei!
1
19:39-le/ 27. märts 2014 19:43
Sergei, mine kurda vene saatkonnas oma muret :)

t
to:serks / 19:39, 27. märts 2014/ 27. märts 2014 19:41
Õnneks sinusuguse tiblast provokaatori ja 5.kolonni lihtsõduri möla ei kuulata. Mine halise oma Putini juures!
s
serks/ 27. märts 2014 19:39
Müts maha Kaitseväe juhataja ees.Ainus,kes situatsiooni õieti hindab.Kui veel suudetaks meie poliitikutele selgeks teha,et NATO vägede eestisse lubamisega(kutsumisega) teeb eesti riik oma majandusele sellise karuteene,mille silumiseks isegi 10 aastat pole piisav.Sest kui rääkida suurriikidest,millised võtavad vastu otsuseid igasugi majandussanktsioonide kehtestamiseks venemaa vastu,siis need suurriigid ei riski praktiliselt millegiga.Meie oleme praegusel hetkel sõltuvad Euroopa Liidust ning sealt tulevast ja sinna minevast toormest ja toodetest.Vähemal määral ka venemaast.Kui venemaa otsustab kehtestada mingi totaalse embargo balti riikidele,siis seda hinnatõusu,mis tulemas,rahvas üle ei ela.
Tahaks teada ministrite vastust,kas EL ja NATO kavatsevad kriisi puhul ka eestit majanduslikult üleval pidama hakata ?

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee