Eesti uudised

Tallinn läheb Kopli liinide arendaja otsimisel uuele ringile

Õhtuleht.ee, 27. märts 2014 15:45

7 KOMMENTAARI

t
to ..../ 28. märts 2014 13:53
Purskkaev purskas oma tipus oleva keerleva S-kujulise pihustikuga .veel 60 keskpaigani, kui ma keerasin muru sees olevat kraani.
t
..../ 28. märts 2014 12:10
to: aespa
Ei ole see unustuses! Väga hästi on meeles ja hoiab meeles ka kohalik külaselts. Purskkaev purskas viimati vist enne sõda (või veel sel ajal), pärast oli seal konnatiik (täideti pargiprügiga juba paarkümmend aastat tagasi). Tenniseplatsi kohal mängisid viimati jalgpalli sovjetimadrused. Jalgpalliväljakust sai nõukaajal autobaas, täna on seal killustikuladu. Park hävib nagu muugi poolsaarel suuresti tänu kohalikule võimule, tänu kellele hävitatakse ka põhjapoolset poolsaare osa. Ainus, kel lastakse laiutada ja reostada, on laevatehas ja selle hulgalised tütarettevõtted, koos naftatransiidiga. Mis oli sel ajal, kui pargis tennist ja jalgpalli mängiti ning purskkaevu imetleti, korras pargiteedel patseeriti, kenasti - pankrotis. Ei ole unustanud!
a
aespa/ 28. märts 2014 09:19
Et liinidega on nii kehvasti läinud aga paremini pole läinud teiselpool trammiteed.kõik on räämas. Vanasti oli Süsta park sügiseti alati lehtedest riisutd ja kõnniteed sirged ja puhtad. See elu on seal unne vajunud. Seal oli staadion, kõrge võrguga ümbritsetud tenniseväljakust ümbertehdud korv- ja võrkpalli väljakuks tehtud plats, töötav purskkaev, Ketta tänaval veel jalgpalli väljak. See kõik on unustuses. Kahju!
c
CCCP/ 27. märts 2014 19:36
Pingeline olukord poliitmaastikul mõjutab ka
E
..../ 27. märts 2014 19:29
Ei ole üllatunud. Viimati olnud jutt sellest, kui imeline koht see on, et seal võiks laulukontserte korraldada ja et ega selle ehitamisega kiiret ei ole, andsid viiteid, et tegu vaid taaskordse mullikesega. Viimased tingimused on hinna ka selliseks viinud, et see meelitab igasuguseid kärbseid, kuid kui asi tõsiseks läheb, lendavad taas minema. Madal külm põhjakallas, kust sõidab läbi naftatransiit, naabriteks supiköök ja ülireostav laevatehas - ei too see kiiret rikastumist! Ei ole see kallas Vahemere ääres, kuigi - arenduse kodulehel on mõni ilus pildike joonistatud, kus vähemalt ühel on päike varjude järgi paistmas otse põhjakaarest! Eks linn jätkab nüüd põletamise teel selle ala arendamist... Ei midagi üllatavat.
n
nojah/ 27. märts 2014 17:23
seal pole enam narkareid ja kodutuid ka, sest majugi praktiliselt pole. narkarid ja kodutud tahavad ikka kas a) inimesi b) katust.
v
Vaatleja/ 27. märts 2014 16:18
Ilmselt on kitsaskohaks see nõudmine, et pilvelõhkujaid sinna ehitada ei tohi- miljonid jäävad saamata. Samas kahju, et liinid jälle ripakile jäävad- see õudus ja kodutud ning narkarid, kes seal pesitsevad:-( Imeilus kant. Ma ei mõista, miks mitte teha ilus, prestiizhne kesklinna linnaosa, kus oleksid armsad kuni 5 korruselised majad ja eramud??

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee