Maailm

USA luure hoiatas Obamat Vene võimaliku sissetungi eest Ukrainasse ja Baltimaadesse

Toimetas Sander Silm, 27. märts 2014 10:00

72 KOMMENTAARI

t
tõega näkku/ 30. märts 2014 10:07
Teeme siis ise kõik võimaliku, et ei annaks Venemaale ajendi Eestisse sissetungiks siinsete venelaste kaitseks.Asi on väga lihtne, respekteerida ka tugevat kolmandikku eestimaalastest, kes mõtlevad teistmoodi kui IRL, Reform ja Sotsiaaldemokraadid. Praeguses olukorras on tugev kolmandik eestimaalastest faktiliselt kuulutatud persona non grataks, millega on võetud malli hitlerlikust Saksamaast ja stalinlikust NSV Liidust.Keskerakonna ja tema juhi suhtes käib psühhoterror ja ähvardused juba aastaid, süüdistatuna Eesti mahamüümises ja Vene mõjuagendiks olemises.Kõlavad üleskutsed Keskerakonna häälekandjate ja Tallinna Televisiooni likvideerimiseks, mis on pinuks silmas praegustele valitsejatele, püütakse korraldada poliitilisi kohtuprotsesse, hea et veel laipasid pole . Olukorras, kus osa eestlasi oma rahvuskaaslastega arveid õiendab, destabiliseerib eelkõige venelaste olukorda, kes viimaks ei pea paljuks Venemaalt abi paluda. Miks praegune võimukoalitsioon seda poliitikat jätkab ja kuulutab uhkustundega, ei mingit koostööd Keskerakonnaga, Selle asemel et hüsteeriat õhutada, Läänelt abi paluda ja sõjatehnikat osta-võiks hoida demokraatliku riigi põhimõtteid, jätta vihkamine ja viha, mida on korduvalt oma kõnes rõhutanud ka meie President.
r
RE:/ 30. märts 2014 10:05
t
to : to 11:04/ 30. märts 2014 10:04
Kas sa tõesti mõtled,et vantide "sõjavägi" on aja raiskamine? sa vist ei ole eesti "sõjaväes" käinud. Tahad nalja numbrit siis mine ja sõna otseses mõttes raiska aasta oma elu ära kuskil aia taga kus ei ole absoluutselt mõtet olla. Räägivad oma "distsipliinist"....... seda ei saa mitte üks mees eestis "sõjaväest" vaid se kõik tuleb kodunt ja kasvatusest kaasa milline on inimene täiskasvanuna.
Se jupatsist putini jobu aga ärgu mõelgu ,et ta mingi kõik võimas tegelane on, ta peaks ajalugu õppima sel juhul ja siis ise ka aru saama,et mitte üks nendest jupatsitest ei elanud kaua peale selle kui nad "üritasid" saada maailma juhiks.
l
Logish/ 29. märts 2014 00:35
sest vene valitsus tahaks tuua siia oma armee et kaotada varanduslik lõhe oma rahva ja baltlaste vahel.Kuhu see kõlbab,nemad ju vallutasid meid ning nüüd elame meie,TSUHNAAD,HOOPIS PAREMINI KUI HÄRRASRAHVAS, KEL POLE VAJA SUHU MINGIT KEELT AGA MAJU JA AUTOSID-TELEREID TAHAKS KÜLL
l
liska/ 28. märts 2014 09:51
..ohh..ei ole lihtvenelased hullemad kui lihteestlased...olge normaalsed!Võim on see mis juhib!kes võimu valis?IRW!Kas tõesti läänes parem kui idas?ühest liidust teise ju?vot ässitajaid ma ei salli!!
h
How convenient/ 28. märts 2014 08:44
Mulle naised saunas rääkisid, et ameerika hoopis tahtvat maailma valitseda ja kasutab selleks televiisuri kaudu ajupestud hulludejõudu.
s
See ameerika ahv/ 28. märts 2014 07:17
Tuleb kiiremas korras viia Venemaale loomaeda
s
Sven/ 28. märts 2014 00:04
Kes põgeneda tahab, las minna, head teed, ju kogemata siiamaile eksinud ja kodu mujal on. Mehed jäävad ja võitlevad, mitte poliitika või valitsuse eest. Ikka oma maa ja rahva eest. Mis parata, mujal võib parem olla (elik keegi seal kunagi varem on selle parema elu välja võidelnud, sest muidu ei anta midagi), kuid kodu on ainult siin.

s
Svennile siitpoolt/ 27. märts 2014 23:35
Olin samuti .. kuid praeguseks hetkeks kahtlen sügavalt, kas ikka seisin niiöelda ''õige asja eest''.
Kui vaatan aastate lõikes, siis sellise seadustega kaitstud vargamäe bande eest ma toona küll seisnud poleks, kui vaid teadnuks.
Iseseisvus millest - praegust hetke silas pidades ... rohkem on sellest iseseisvusest kahju, kui kasu.
Kui hetkel olukorrast sõltuvalt relva kätte võtma peaksin, siis suunduksin lennujaama või sadamasse selleks, et neid seadustega kaitstud (õigem on küll öelda seadused ostnud) jalgalaskvad ahnurid ja vargad oma riigi kaitsele suunata.
Kui ikka sinna lennukile või laevale trügida üritavad, siis on lahendus üks ja ainumas - riigireeturite palk.
s
Sven/ 27. märts 2014 23:01
1991. aasta augustis olin Toompeal, automaat käes, valmis vastu võtma lahingut Vene vägedega. Ka nüüd, 23 aastat hiljem, kui tuleb minna, siis lähen ja nii kaua kuni mu sõrm veel päästikule vajutada suudab, annan vastu! Mõni siin seletab, et Vene sõjavägi nii võimas, et pole mõtet vastu hakatagi. KURAT, MEHED, see siin on minu KODU!
k
27. märts 2014 22:35
kui nüüd peakski mingi sõda siin tulema siis on eestlastel kaks valikut - kas jalga lasta või hakata Putja usulisteks. Mingit vastu võitlemist loota pole mõtet, Eesti on ikka väike junn selle Venemaa kõrval. Aaa, ja muidugi pole mõtet NATO abile ka loota, need võtavad oma kosmoselaevad ja lendavad ära kuu peale, peaasi et ei pea oma tagumikke mängu panema.
t
to 9. mai/ 27. märts 2014 19:15
Seda tervitaks siis ka Wiesenthali keskus jne.
v
Veeklkord/ 27. märts 2014 18:37
Sõja tingimustes mingit 5 kolonni ei ole. On vaid kodanikud kes liiguvad mobilisatsiooni punktidesse või o reeturid kes püüavad liikuda mujale. Muud liikumist ei toimu.
h
hääl/ 27. märts 2014 18:17
reede öösel vastu laupäeva algab sõda Ukraina vastu.
t
t/ 27. märts 2014 17:48
Neile, kes sõjakorral Eestist põgeneda lubavad pole kodumaa järelikult piisavalt kallis, et teda kaitsa. Kui juba meil on oma maa saatusest suva, siis miks peaks see USA-d või NATO-t huvitama?
e
EestiMees/ 27. märts 2014 17:22
Taunide kamp siin usub et "suur ja võimas" venemaa vallutab Eesti ära. Hah! Tulgu aga ja vaprad Eesti mehed annavad neile niivisi peksa et nad ei taha enam kunagi siia tulla. NSVL'i ajal olid neil veel inimressursid aga nüüd nad ei raatsiks 300 000 meest kaotada Narva ja Sinimägede all mitte mingil juhul.

t
To: 16:47/ 27. märts 2014 17:04
Hüsteeriline, lapsik ja kohtlane. Reaalsuses peaks sul täiesti ükskõik olema, mis sellel ajal Narva taga sünnib või sündimata jääb. Nimelt sind füüsiliselt, suure tõenäosusega, ei eksisteeri enam.
t
to: Popol Vuh / 16:40/ 27. märts 2014 16:47
TIBLA! Ei vaata siin mingi must, põlenud maa vastu! MUST, PÕLENUD maa hakkab vastu vaatama TEISELPOOL Narva jõge, samuti Petrogradi ja Pihkva linnades ning ka mujal Venemaal!
Hävitame ka kõik venemeelsed tsiviilisikud, kes toetavad või abistavad sõjas vene sõdureid või karjuvad: "ROSSIJA!". VOT TAK!
t
tehke/ 27. märts 2014 16:42
oma silmad lahti ja nähke kaugemale ka ,kui ainult Venemaa tuleb siia,siia seab ennast sisse nüüd USA ja istub ka turjal no umbes 40a,kas seda me tahame,mina tahan oma Eestimaad koos oma Eesti sõdalastega,mitte võõrriigi sõdureid.
e
Eesti riigi kaitsja/ 27. märts 2014 16:40
Hoiatus on teatavaks saanud! Eesti kaitseväelased ja Kaitseliit on VALMIS lahinguteks venelastega!
Eesti ei ole Krimm - Eesti KAITSEB ennast sissetungijate vastu! SURM VENE FAŠISTIDELE!
p
Popol Vuh/ 27. märts 2014 16:40
Enamus kasmaalasi ei adu tõsiasja, et kui Baltikumis peaks puhkema sõda nö. täies mahus, kõigi vahenditega, Vene versus NATO, on meile kõigile täiesti suva, kes selle jõukatsumise võidab. Peale seda eestlasi füüsiliselt lihtsalt ei eksisteeri. Siia ei jää kivi kivi peale, vaid must, põlenud maa vaatab vastu. Nisiis on valida, kas võõrvõim või rahvuse väljasuremine. Nii lihtne see ongi.
s
suur papa ja väike ott/ 27. märts 2014 16:29
Ma ei saa aru kuidas need inimesed nii jobud on.Te üldse saate aru ka mis toimub?See mis ukrainaga on see on nende endi süü.Keegi ei aita ukrainat sest ukraina ei ole eu-s pluss ukraina kui oleks tahtnud siis ta oleks kaitsnud ka end sest sõdurid on seal ka valmis seda tegema ja nad ise alkirjastasid lepe ja annavad venemaale ära osakese.Mida see nato seal teha saab kui nad ise nõustusid sellega kui aga nad oleks venemaale vastu seisnud oleks nato ka aidanud neid.Venemaa ei tule meie maale elusgi ja põhjus in lihtne.Natol on nii hea õhutõrje et venemaast ei jääks midagi järgi ja hävitajaid lubati veel juurdegi tuua.Need raisad hävitaks venemaal kõik kui nad peale lendaks ja venemaa teab seda väga hästi.
e
Eestlane/ 27. märts 2014 16:27
Mina pigem kaitsen enda riiki kurika ja kirvega kui vaja on aga venelastel ei lase end jalge alla talluda, isegi kui peaks elu kaotama.
t
tanel/ 27. märts 2014 16:04
oihh.. andestage, ma vaatasin valesti :/

t
Tanel / 27. märts 2014 16:03
HUVITAV, ET MU KOMMENTAAR ÄRA ON KUSTUTATUD! :O .. mis ajakirjanikud pole eesti meelsed ? :O
t
Tanel.. Puhta tõugu EESTLANE! :)/ 27. märts 2014 15:57
TULGU AGA, MINA KAITSEN EESTIT JA ANNAN KASVOI ELU SELLE EEST .
i
iisaand/ 27. märts 2014 15:55
no tra, kas vene väed paigutavad juba oma vägesi balti riikide piiri äärde, et koguaeg rõhutatakse, et vene tuleb meid vallutama!? NO EI TULE JU! kuni pole vägesi piiri ääres pole karta veel midagi, aga tundub et ajakirjandusele nii meeldiks, et meid tullakse taas okupeerima, miks muidu igal pool rõhutatakse seda. VILLAND JUBA SELLEST, otsest ohtu pole ju. JEESUS KÜLL RSK KUIDAS VÕIDAKSE PLÄRADA ALLES.
s
Sõja korral..../ 27. märts 2014 15:32
Sõja korral lastakse maha kõik reeturid ja vaenlase toetajad, kes kasvõi väikese sõrmega või ühe sõnaga abistavad vene sõdureid või kelle huultelt tuleb "Rossija!". Sõja ajal nalja ei tehta - olgu see igaühele selge!
t
to inva/ 27. märts 2014 14:42
mina olen teinud. Pilt on ikka masendav. Aga tundub, et sinu "tiirud" on tehtud teatud meediakanalite ja plakatite vahendusel või Putini tallalakkujate saatel Potjomkini külades. Kui suur siis Krimmis ka pinss nüüd on? Eurodes paluks?:P
e
Ei soovi../ 27. märts 2014 14:37
..sõda,kuid kui see paratamatult tuleb,siis oleks mu eluunistuseks tappa ära kasvõi ükski kasakas,veel parem kuihulgem!
j
Juhan/ 27. märts 2014 13:49
Kas SAVISAAR leppis Moskvas siis sissetungi kuupäeva osas kokku? Reeturid seina äärde ja maha lasta!
e
Ega/ 27. märts 2014 13:34
marutaudis loom ei adu, et ta hull on. Vaadake ajaloost järgi maailmavallutajate tegusid. Kõik võib tulla.

s
Selge/ 27. märts 2014 13:12
on see, meie valitsus teeb kõik,et rahvas tema poolt ei oleks.Agressiooni korral oleks siia lihtne sisse marssida.Kui ohutuluke vilkuma hakkab on paljud siit kadunud.Olen küll Eesti patrioot aga rahvastiku kastidesse jaotamine küll ilus pole!
m
MATS/ 27. märts 2014 12:56
Hoiatus on asjakohane. Oht on olemas. Venemaa majandus käib allamäge. Rahulolematus intelligentsi hulgas kasvab. Rahvastik väheneb ning rikkurid smugeldavad oma miljardeid välismaale. Kriisi süvenedes tekib rahulolematus ka lihtsa rahva hulgas. Putini populaarsus on statistika järgi juba langenud. Mida küll teha? On vana lihtne retsept - üks väike võidukas sõda! Siis ärkab lihtrahva hulgas partiotism ning natsionalismiuim, võidukale liidrile andestatakse paljugi. Ning majandusraskused saab "l'ääne poolt peale surutud" sõja kraesse kirjutada, vaimustuses rahvast kokkuhoiule üles kutsuda. Kuni võiduka lõpuni. Teiseks, kokkukuhjatud relvamäed on aegumas ning roostetamas, viimane aeg nad käiku lasta, nende pealt poliitilisi dividende teenida.
See teebki mind murelikuks.
m
27. märts 2014 12:39
ma juba önnitlesin oma halli ja hallipassi abikaasat , puhtatöulist eesti meest, et varsti ta läheb punastea nelkidega lehvitama, kui ta isake tuleb, see väitis, et miinitörje mingid asjandused... ma hakkasin naerma, et ei need tee midagi, ja ega siin sel klikil polegi midagi, kommentaarides lugeda, kuidas poisikesed karjuvad - tuli, v valang, ja roomavad. roomamist vaid öpetataksegi, kogu kaitsevöime, see näib putinile eriti meeldivat, eks ta sellepärast tahabki nüüd meid endale allutada. kes aga putinit siia ei taha, need ettenägelikult juba ongi läind, ja lehvitavad ruttu tiibu. aga meie probleem on selles, et putin lubas soome ka ära vötta, enamus ju soomes.
ä
ärritund/ 27. märts 2014 12:38
no miks peab see Eesti asuma suurte lõugade juures. et venemaal taas hea hammustada.No tõesti viha teeb see venemaa-see krt PUTIN pangu end ise VÄIKE RIIKIDE seisukohta ja siis mida ta siis arvab ,kui su kodumaad ohustab mingi mölakas suur riik.
v
Vahet ei ole/ 27. märts 2014 12:33
Saad saa Ameerika või Venemaa pommiga pähe head on mõlemad
s
setu/ 27. märts 2014 12:30
Ei meil ole eestimaa kaitsmisega mingeid probleeme, sest kommentaarium on vapraid mehi täis, üks kõvem kui teine, küll nemad idanaabrile alles hagu annavad...
e
27. märts 2014 12:13
Ei saa venesi alahinnata, esimese Eesti aegu oodati ka valget laeva
t
to inva / 10:46/ 27. märts 2014 11:51
Kust sul need pensioni tõstmise andmed pärinevad? Ei tõusnud seal seni veel midagi.

t
to Pille/ 27. märts 2014 11:49
Rootsit ilmselt tõesti see ei huvita,mis toimub venemaal ja Ukrainas.Neid ei huvita eriti mitte miski peale nende endi
n
No see USA luure/ 27. märts 2014 11:43
On ju ennegi teatanud ja seepärast sõda alustatud,aga hiljem selgub,et polnudki vaja.
t
to eestlane / 11:25, 27. märts 2014 / 27. märts 2014 11:43
Seega, olgem vait ning vagusi ja oodaem alandlikult oma järge? Ei usu, et seda eestlane soovib. Pigem ehk mõni jeestlane.
t
to Kodanik / 10:42, 27. märts 2014 / 27. märts 2014 11:42
Selline soovija küll EV kodaniku nime ei vääri. Pigem on ta graždanin, kes igatseb seda Majaovski ülistatud punast passi!
n
No oht / 27. märts 2014 11:42
Venemaa poolt on olnud kogu aeg. Ja kui see Ameerika veel kaua susib, siis ta lahti lähebki, kasvõi seepärast, et Vene saaks Ameerikale taas ära teha. Ja Ameerika siis istub sääl omal maal, viibutab vaid sõrme, et mis ma ütlesin. See Obama võiks ka juba rahuneda
e
endine tankist/ 27. märts 2014 11:38
huvitav....treileril olev tank on T- 64 ,spetsiaalselt tehtud euroopa kovakattega automagistraalide jaoks.....
i
Imelik../ 27. märts 2014 11:27
...et ikka on naiivseid ja sinisilmseid inimesi siin Eestis. Probleem on tõsisem kui arvata oskate. See, et teemast räägitakse ei ole paanika õhutamine. Iga riik ja inimene peaks teemat võtma väga tõsiselt, kui naaber koondab sõjalisi jõude piirile. Ei maksa arvata, et siin ja praegu on miski uus aeg või teine olukord....ajalugu kipub korduma. Paanikaks pole põhjust aga tuleb tõsiselt teha kõiki jõupingutusi, et naabril kaoks igasugune mõte jalg üle Eesti riigi piiri tõsta.
e
eestlane/ 27. märts 2014 11:25
Ärge külvake paanikat, milleks?

i
issand/ 27. märts 2014 11:20
tule jumal appi. ega siin muu aita, kui palved looja poole.
t
to inva/ 27. märts 2014 11:19
Inimeste sinisilmsus ja rumalus on ikka lõputu! Meelde jääb ainult, kuidas Putun kolmekordistas pensione. Ja nüüd mine ja uuri, palju seal see kolmekordne pension siis ka on.:P Ja veel soovitaks Venemaa maapiirkondadesse reisida ja vaadata, kui õitsvalt ja täis kõhuga seal siis miljonid lapsed ja täiskasvanud ka elavad.
m
Mats/ 27. märts 2014 11:19
Pille nime alt kommenteerib tegelikult Praskovnja või Pelageja.
t
To 11.04/ 27. märts 2014 11:18
Täiesti nõus ,mingisugused koguaeg räuskavad et vene söjavägi ja vene söjavägi ,krt kui seal pidite passima siis pidite aga ärge tulge selle krdi idiootsusega uhkustama siia ,tean ka inimesi kes räägivad et see venesöjavägi oli täielik lollus ja ajamaha viskamine!
n
nimi.../ 27. märts 2014 11:13
Seda mida Venemaa ei saanud 1900 aastate algul, üritab ta seda nüüd võtta. Siis kui see imperialismi ajastu oli. Aga vaevalt ta kõiki riike korraga suudab rünnata. Ja kui ründabki, siis peaks tal eriti palju sõjamehi olema, et igasse riiki neid saata. Teine variant oleks tuumapommid, aga see oleks liiga laastav loodusele endale. Ja midagi poleks teha riigiga, millest järgi jääks vaid tühermaa...
t
To pille/ 27. märts 2014 11:12
Mine häbene kuskil nurgataga
t
Tiit/ 27. märts 2014 11:08
Ärge muretsega NATO ju aitab, või ei usu nüüd NATOusulised ka enam, et NATO appi tuleb?
Pealegi ei ole eesti venelastel mingit tahtmist Venemaa koosseisus olla. Praegu saavad nad ilma viisata mööda euroopat rännata aga siis enam ei saaks.
p
Partisan/ 27. märts 2014 11:06
kas Snownden pubistas mida suust v2lja

t
to ja/ 27. märts 2014 11:05
Jaa, Vene sõjavägi on küll äge jah. Mingit väljaõpet pole, osatakse midagi ainult minimaalselt ning enamus ajast käib niisama üksteise alandamine või peksmine. Aega üle jääb, siis istutakse niisama kotte surnuks. Tegin uurimustöö selle kohapealt ja dokumentaali ka hunnikus vaadanud. See seal ei olnud mingi sõjavägi vaid lihtsalt deb11likute laager. Osad inimesed keda intervjueerisin istusid niisama 2a Musta mere ääres ja püüdsid kala. Teised ei saanud paukugi teha paari aasta jooksul. Pole mõtet tulla rääkima mingist Vene sõjaväest. Fakt on see, et enamusele on sela väljaõpe täielik 0 ning koolitatakse niisama masside viisi kahuriliha.
9
9.mai/ 27. märts 2014 11:03
Putin soovib Ukraina fashistid alistada 9.maiks, siis saab tähistada ohtrate punaste nelkide ja valgete patsituttidega fashismi järjekordset alistamist.
p
Pagulane/ 27. märts 2014 11:02
Venelased kindlasti uritavad oma piire laiendada.Putin ei tagane oma idiootlikest plaanidest.Baltikumil on loota ainult NATOle ja USAle.Loodan ,et venelane sunnitakse rahunema.Vene riigis ei tahaks kull elada.
j
ja/ 27. märts 2014 11:01
need tänapäeva noored kes siin eestis elavad ei pea vene sõjaväes vastugi.
u
Ukrainaga olid / 27. märts 2014 11:01
teised lood - Ukraina oli SRÜ liige ja lisaks suur gaasivõlglane, gaasi rahad Tõmosenko kõrvaldas endale, tahtis Venemaalt kõike tasuta saada. Eluilmas ei usu, et Venemaa hakkab ründama EL-u ja NATO-t, see tähendaks 3. maailmasõja algust. Venemaa ikka nii loll ei ole, kui teda tehakse. USA-l omad kasud mängus.
r
R.T./ 27. märts 2014 11:01
USA luure hoiatas Obamat ja kõik pasundavad.Tundub natuke uskumatu uudis.See millist infot tegelikult USA sõjaväeluure reaalajas Obamale edastab jääb avalikkusele kindlasti teadmata.
t
to INVA/ 27. märts 2014 11:00
Ära kujuta ette oma kolmekordseid pensioneid. Seda RU lubas jah, et tõusevad, tegelikult ei tõusnud mitte midagi ning elavad sama kusiselt, kui mitte kusisemalt edasi. Just oli artikkel ka sellest.
u
Uhiskonnasobralik/ 27. märts 2014 10:54
selleparst ma juba labida ja kirve ostsin ,et punkrit valmistada ning hakkata partisaniks, aga EV ma tagasi ei taasta ma hakkan hoopis uue riigi loojaks

m
Masendav :(/ 27. märts 2014 10:51
Ausalt koli ära kasvõi Austraaliasse endasse, kaugele sellest kuramuse Venemaa ümbruskonnast, ennem rahu ei saa. Kogu aeg mingi susimine ja sõda muudkui küpseb? Ja pole isegi mitte põhjust, vaid ainult suurusehullustus, et terve maailm oleks vallutatud neid raipetel!!!
j
Juku/ 27. märts 2014 10:42
Euroopa ja USA näitas VÄGA SELGELT Putjale Ukrainaga, et hambutud ollakse ja kogu vastupanu piirdub jutuga, aga tegusid ei järgne.
Ei järgne tegusid ka siis kui vene väed Balti riikidesse marsivad. Loodetavasti alustatakse Lätist või Leedust ja siis näete kõik NATO saamatust ja jääb aega tolm pühkida siit Eestist :)
Hakake parem vene keelt õppima ja võtke silmaklapid ära peast, siis peagi saabuv reaalsus teeb vähem haiget ja on vähem ootamatu :)
t
to Pille / 10:21, 27. märts 2014 / 27. märts 2014 10:41
Ma ei tahaks Teid küll viienda kolonni liikmeks ning Putini mõjuagendiks pidada. Kuid siis tuleb ilmselt nentida Teie naiivsust. Et parem olevat probleemile ning potentsiaalsele ohule mitte mõeldagi. See sarnaneb aga natuke jaanalinnu koodi pea liiva sisse peitmisega. Või väikelapsega, kes hirmu vaigistamiseks tõmbab teki üle pea ja on hästi tasa.
Rootsil on väheke lihtsam kui meil, nemad on turvaliselt teisel pool mered ning nendel on küll mitte kuigi suur,kuid küllalt löögivõimas kaasaegse relvastusega armee. Vähemalt vajaduse tekkimisel ründedessandi tõrjumiseks. Seega võib nende meedia ka mitte Venemaa ohu vaid rohkem oma seltskonnakroonikaga tegeleda.
V
......./ 27. märts 2014 10:39
Vaadake venekeelseid kommentaare vene portaalides! See on masendav!
j
......../ 27. märts 2014 10:38
jälgige venekeelseid kommentaare vene portaalides! See on masendav!
h
Hakkab pihta/ 27. märts 2014 10:35
t
to Pille/ 27. märts 2014 10:31
o
ove/ 27. märts 2014 10:30
See on sulaselge et Venemaa ei piirdu vaid Krimmiga.Sinisilmsed vaid arvavad ,et Eesti ei ole ohus.Tulge maa peale,Pille...