Kommentaar

Marko Mihkelson | Eesti julgeolek ei ole ohus

Marko Mihkelson, riigikogu väliskomisjoni esimees (IRL), Eesti NATO Ühingu nõukogu esimees, 26. märts 2014 18:44

17 KOMMENTAARI

r
rahulik elanik/ 27. märts 2014 18:47
Kust selline meeltemuutus?! Tore teada Mihkelsoni maharahunemisest.
m
MUSKETÄR/ 27. märts 2014 17:42
Veel üks ennasttäis kehkenpüks, kes on veendunud, et psühhopaat Putin ei tule Baltimaadele kallale. Ju siis Mihkelsonil on isiklikud tutvused nagu ikka juutide vahel. Paraku taolist kindlust ei saa olema täna mitte kellegil, sest tegemist ei ole inimesega vaid suurusehullustust põdeva psühhopaadiga, kellele on suva peale isikliku EGO ja see on väikesel inimesel suur ...
k
27. märts 2014 13:28
kudas nii madalaid tegelasi välja pidevalt palutakse, jube vastik, ka tüütu, alles reeturimölkus kiitis agressorit, okupanti, talle edasisteks anastusteks oma maa ja rahva, riigi ära andmist, nüüd - ?
IGAÜKS TEAB, ET KÜÜRAKAT PARANDAV VAID HAUD, ja kui ikka aina tahetakse ja tehakse, siis - ei tule reeturi arvates ? - järelikult on kohe siin !
k
Kas hr./ 27. märts 2014 12:04
Mihkelson p....e ei taha minna, sa oled üks esimestest meestest, kelle Pihkvas paiknevad vene dessantväelsed/eriüksuslased mättasse löövad
v
Vaatleja/ 27. märts 2014 11:16
Kui ikka hullumaja kandidaat "suure võimsa impeeriumi" eestotsas, siis võib need ilusad muinasjutud ära jätta parem. Kes muu ikka saab rohkem sõjas kannatada kui mitte lihtrahvas!! Suured molud istuvad kusagil käsujagamispuldis ja ei liiguta lillegi peale oma suu. Otsustage siis juba ära, kas Eesti on ohus või ei ole, aga ma usun, et kahjuks paljud asjad räägivad juba selle kasuks, et seda ilusat muinasjuttu siin on raske uskuda, kuigi tahaks, aga reaalsus hakkab juba nii näkku lajatama. Ja usun, et Soome ja Rootsi vast ei ole nii lollid, et liituvad NATOga. Oli ju jutt, et Venemaa tahab NATO maatasa teha. Elukoht küll pole endal Eestis, aga ikka päris raske on süda kodumaa pärast:(
p
pontius/ 27. märts 2014 10:48
tüüpiline reeturi mula !!!
p
Pitukas/ 27. märts 2014 10:45
On ohus, ja idevalt, iga minut võib oht vallanduda!!!Miks petta rahvast kui endale heaolu tagatud???
j
Jaak/ 27. märts 2014 10:38
Pärast Tsehhimaa okupeerimist kuulutas Ripendrop ,et Saksamaa ei tungi enam kellegile kallale. Nüüd kuulutab uue kurjuse impeeriumi välisminister Lavrov,et venemaa ei tungi pärast Krimmi okupeerimist kallale ülejäänud Ukrainale. Ajaloost peaks õppima,on ju teada,mis läks inimkonnale maksma Ripendropi uskumine. Kui teda ei pidurdata,siis tungib kurjuse impeeriumta peale Ukraina kallale veel Balti maadele ja Soomele,siis on teda juba raskem pidurdada.

j
jaa/ 27. märts 2014 08:52
kes siis valetab,kas Reinsalu,et kohe tulevad venkud kallale ja vaja tanke,mille peal saavad venkud täpsuslaskmist harjutada nagu Gruusias . Mihkelson räägib,et kõik on korras.tegelikult ei saa IRL üldse aru,mis toimub peatähtis.et saaks riigi raha laristada.
a
alf/ 27. märts 2014 08:50
Huvitav ,millal juudas Mihkelson vangi pannakse riigi reetmise eest koos Paet,iga.
s
Seda minagi./ 27. märts 2014 06:58
Herilasepesa lähedal elades on targem ja ohutum naabriga rahulikult läbi saada, selle asemel, et seda vitsaga torkides ärritada. Mõne tankiga, mida Eesti oleks suuteline oma laste ja vanurite suu kõrvalt soetama, me ainult kriimustaksime agressori nahka ja ajaksime ta vihale.
o
Onu räägib muinasjuttu/ 27. märts 2014 00:08
"Marko Mihkelson | Eesti julgeolek ei ole ohus"
Mihkelsoni jutt tuletab meelde aega kui Hruštšov pidas kõnet, mida näidati televiisoris. Väike laps vaatab ja ütleb: Ema, onu räägib muinasjuttu.
m
muidugi liitlased tulevad appi/ 26. märts 2014 20:53
kui meie ise ka sõjaliselt agressorile vastu hakkame!Ammu oleks Lääne-ukrainas ja kiievis NATO tangid ja lennukid kui ukraina sõdurid oleksid hakkand venelaste vastu tulistama krimmis...aga ei seda nad kusikud ei julgend!
a
aga mokk on ripakil/ 26. märts 2014 20:21
ja mitte Eesti julgeolekuga seoses
m
Muidugi Mihkel-son, ela rahus. / 26. märts 2014 19:52
Eestimaale (Tartu rahupiirist siiapoole) on venelased koha ammu hõivanud ja rahvusvahelise õiguse seisukohast on eestimaa pidevalt olnud Venemaa osake. Natuke - julgeolekut taas mitteohustades - nihutavad nad ka sümboolselt uuendatud piiriversiooni ja ikka meie julgeoleku huvides. Reinsalu saab romulast 44-tanki ja naabrite eliittankivägi saab märklauad lausa harjutusplatsi kõrvale.
h
Haugi mäluga poliitik./ 26. märts 2014 19:13
Küll Mihkelson jagab asja. Ei tea, kas kavatseb koos Paetiga ka ülejäänud Eesti Venemaale maha parseldada?

s
Seisukoht/ 26. märts 2014 19:10
Riigikogu liikmete ja valitsuses köögutavatel varganägude elu pole mingil juhul ohus, need panevad siit esimestena vaikselt minema. Enda kokkukeeratud sita jätavad siinsele lihtrahvale helpida.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee