Eesti uudised

Kütt: välismaalt otsitakse turvalisust, mitte paremat elu

Toimetas Sander Silm, 25. märts 2014, 22:08

7 KOMMENTAARI

e
eestist lahkunud pere/ 26. märts 2014, 08:48
Täiesti 6igus Pr. Kütt. Mainin ka, et Eesti alahindab oma kodanikke ja kes kord tööta ning kasv6i perekondlikel p6hjustel töötu staatust kas pikemalt kandma peab siis edasine elu on päris tumedates värvides. Mida näiteks tähendab, et Inglismaal k6rgkoolis käinu, hästi, ei saa eestis erialast tööd kuid milleks peab see isik veel t6estama dokumentaalselt, et valdab inglise keelt (ei ole keeltekooli tunnistust), et saada tööd t6lgina? Naljanumber. See on vaid üks tühisem näide.
Eestis t6esti ei ole olnud kindlustunnet ega turvatunnet ja see ongi olnud lahkumise p6hjuseks.
k
Külamees./ 26. märts 2014, 06:59
Kuidas saab lastega pere tunda ennast turvaliselt, kui pead elama nagu metskits lumerohkel talvel, kui pole kunagi kundel, kas leiad lume alt rohulible või samblatordi. Esmane, mis inimesele elamiseks turvatunde annab, on raha. Selleks on MÕTLEVAD pead inimühiskonnale välja töötanud SOTSIAALHARTA, mis sunnib teatud liitudesse kuuluvate riikide valitsusi tagama oma kodanikele inimväärse elu. See ei ole ju rahva süü, et valitsejad on lasknud kõik tulutoov laiali parseldada ja ära lagastada. Minule paistab Eesti valitsus praegu ehtsa lambakarjana, kes on ette antud sööda virtsaga segamini sõtkunud ja määgivad haledasti, et SÜÜA EI OLE----------RAHA EI OLE.
m
Maalt/ 26. märts 2014, 06:51
Meie turvatunne on tugevalt häiritud, kui valitsema on pääsenud ´´lehmakauplejate´´ koalitsioon. See, et pukki saada leiti kompromiss, mis põhimõtet mille vastu vahetati
u
Uues vahevalitsuses uued "asjatundjad" - kahjuks./ 26. märts 2014, 01:29
Põgenemine viletsusese eest, sest meil ei ole suur osa rahvast uhke valitsejate üle. Miks ronite Toompeale kui teist asja ei ole, millisest turvatundest räägite, miks siis oma kodumaal seda ei ole?
v
vaba maa/ 25. märts 2014, 23:21
Välismaalt otsitakse tuhandet asja ja vaid ninatargad teavad mis see tegelik põhjus on.
50 (+10) aastat olid meil piirid kinni ja keegi midagi "välismaalt ei otsinud". Võib-olla seda otsitaksegi?
Vastik lugeda kui keegi arvab "tõe monopoli" omavat.
n
nimi.../ 25. märts 2014, 22:52
Täpsemalt: meie õigusruumi eest, mis ahistab oma igapäevaeluga toime tulla üritavaid kodanikke. Pätte see süsteem eriti ei koti.
h
hm,turvaline elu / 25. märts 2014, 22:40

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee