Eesti uudised

Bruno Ganz kohtub laupäeval publikuga 

LL, 3. detsember 2010 00:00
Komöödias “Julia haihtumine” kehastab Bruno Ganz elegantset vanahärrat, kes kohtub juhuslikult linnatänavail oma 50. eluaasta ja selle maagilise numbri üle mõtiskleva filmi peategelase Juliaga (Corinna Harfouch). Kaader filmist: PÖFF
Laupäeval Solarise kontserdimajas toimuval Euroopa filmiauhindade galal antakse Šveitsi näitlejale ja enam kui kolme kümnendi vältel Euroopa kinoilmas ajalugu teinud Bruno Ganzile väljapaistva ja pühendunud töö eest elutööpreemia.

Enne auhinnatseremooniat kohtub näitleja oma austajatega kell 13 Solarise kino 1. saalis toimuva filmi “Julia haihtumine” eriseansi eel ja järel. “PÖFF-i vitamiinilaksu” programmi kuuluvas komöödias mängib Ganz meespeaosa.

1977. aastal osales Ganz koos Dennis Hopperiga Wim Wendersi filmis “Ameerika sõber”, 1979. aastal aga koos Klaus Kinskiga Werner Herzogi nimekas filmis “Nosferatu: Öö fantoom”. Kaks tema kõige tuntumat rolli on ilmselt 1987. aasta Wim Wendersi filmis “Taevas Berliini kohal”, kus ta kehastas ingel Damieli, ning PÖFF-ilgi linastunud filmis “Allakäik” (2004), kus Ganz mängis Adolf Hitlerit tema viimastel päevadel.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee