Eesti uudised

Mupo võtab erilise tähelepanu alla haljasalale parkijad

Õhtuleht.ee, 25. märts 2014 14:14

17 KOMMENTAARI

l
loomingumaja/ 7. aprill 2014 13:02
naljakas on vaadata laste loomingumaja(vilde teel) ümbruse parkimist:umbes 3m ,tagapool on parkimisplats aga ei emmed ,issid pargivad ikka 2rattaga murule ,peaasi et hästi ligidale saaks.Loomulikult hakkab ka uus asfaldt külgedelt murenema ja muru on porimülgas.Seal peaks trahvi tegema !!!Mitte elumajade ees -kus mõni pargib murule ehk seepärast ,et hilja tulles ei ole kohta lihtsalt tervele autole(ning pargib 3rattaga murule)
m
mahvalda/ 26. märts 2014 10:33
Mina ka ei saa aru nendest ajukääbikutest. Kas neil pole kõige vähematki ilumeelt, miks peab muruplatsi nurgad maha tallama, kas ei jõua siis astuda kolme sammu ümber nurga? ja tõesti, kui panna nende suva järgi igale poole betooni, siis polekski meil ühtegi muruplatsi. Kas seda soovivad need tõelised matsid? Välismaal käies olen igal pool vaadanud sealseid inimesi, pole kusagil näinud eesliradadega muruplatse. Kõik oskavad käia mööda teed, vaadake ringi, ajukääbikutest eeslid. Inglise pargid, kus peetakse piknikke, on hoopis teine teema.
o
ott/ 26. märts 2014 09:44
saaks aind trahvida.ahvi kari
õ
õige/ 26. märts 2014 08:35
sellist kontrolli peaks tegema ka eesti teistes linnades, näiteks Viljandis Männimäel. See linnaosa näeb ikka jube välja, igalt poolt kus vähegi võimalik, trambitakse üle muru, kasvõi paar sammu, kõikjal on muruotsad kõvaks trambitud ja rajad murul kohe kõnnitee kõrval või naabermaja akna all. Selline soovitus, et teha sinna kõnniteed, siis nende eeslite pärast ei tohiks ilusat rohelist muru ollagi, sest kõikjal trambitakse, isegi väga porisel ajal, siis oleks vaid betoon kõikjal. Mina ei saa nendest inimestest aru, neil nagu puuduks peas midagi, kahjuks on neid väga palju.
m
mustamäelane/ 26. märts 2014 06:43
Korteriühistud on teinud siiski juba kõvasti tööd nende parkimiskohtadega, erilist tähelepanu peaks mupo pöörama Kultuurikeskus Kaja juures, sest sealsed üritusel osalejad on parkinud kollase joone äärde ja lisaks veel on pargitud nii hästi, et ega autoga eriti läbi ei manööverda, ainult jalgsi ja jalgrattaga.Samuti on Männikäbi lasteaia juures metsaalune autosi täis pargitud ning pargitakse ka kõrval oleva 5 kordse maja parkimiskohtadele, kuna lasteaiad kuuluvad linnale siis oleks see ka linnaosa probleem, kuid tundub, et Kadaka küla on piisavalt kaugel, et seda märgata.
a
ahhaaaa/ 25. märts 2014 23:04
vaata oma kontori ümbrusse Pärnu mnt, alustades Põhja prefektuuri järel Nõmme poole!
k
kuskohas/ 25. märts 2014 22:52
siin Mustamäel need parkimismajad küll on? Äkki see tola, kes sellest räägib avaldab selle asukoha - läheks ja pargiks ka. Või kujutab asjapulk ette, et viin auto kesklinna parkimismajja ja siis tasuta transpordiga mustakale ja hommikul vastupidi? Aeg oleks linnal hakata süvitsi tegelema parkimisprobleemidega,mitte jahuda midagi teemal "hoovid korda". Enamuse majade juures ei ole sellist hoovi, kuhu normi järgi ette nähtud parkimiskohad rajada.
s
Siim/ 25. märts 2014 22:28
No oih sorri! Kas peaks siis auto maja ette jätma kui parkimiskohta pole?! Või pargin selle M(**n)po peakorteri ette. Seal vist ruumi küll.

m
Mustamäelane/ 25. märts 2014 20:41
Vabandan väga, aga mustamäel reaalselt polegi osade majade ees võimalust parkida mujal kui haljasalal. Ning kui korteriühistu pakub, et teeme enda raha eest korraliku parkla maja ette siis linn ei luba.
t
25. märts 2014 17:14
To Mahvalda! Mujal maailmas tehakse rajooni haljastus ära.....ja jäetakse kõnniteed tegemata.... Ja-jah, tegemata!!! Ja kui inimesed on sisse kolinud, teerajad sisse ,,triibutatud"-tallatud....siis alles tehakse mööda neid radu kõnniteed!!!
Neid tolvanitest arhidekte jätkub....kes oma küünte järgi teid ehitavad, ilmtingimata ümber 10 küüne, nagu Peeter Esimene Piiter-Moskva raudteed...... Mida debiilsem teede-võrk seda ,,eesrindlikum"....
l
25. märts 2014 16:58
Laiendage aga laiendage Kesikute ja oma Munnpo parkimisplatse.... Isegi öösel ärge laske oma kohtadele parkida....., tõkkepuud ikka ette!!!
g
G/ 25. märts 2014 16:38
Võiks ikka luubi alla võtta kõik valesti parkijad, siis jääks ka haljasalale parkijaid vähemaks. Mida on haljasalale parkija hullem kui invakoihale parkija või kõnniteele parkija?
f
Faktide paraad/ 25. märts 2014 16:27
Kes on need suurimad pasapeetrid? Ikka ja jälle maasturiomanikud! Mida suurem aparaat, seda übem suhtumine. Paneks trepikotta ka, kui saaks! Rehvid auklikuks, ehk enam ei roni muru peale..
m
mahvalda/ 25. märts 2014 16:15
kommentaar lipsas käest mimema. Pidasin silmas porimülgasteks tallatud murusid, sest eeslid ei oska käia mööda inimeste jaoks tehtud teed. Üks tuhandest ei talla muru, ülejäänud lasevad kõik otse, mis
sest, et kõnnitee on paari sammu kaugusel. mis sest, et see mururada on poriseks tallatud, siis tuleb kõrvalt minna, ja nii see muruplats otsa leiabki.
m
mahvalda/ 25. märts 2014 16:07
Kas need kultuuritoojad ja nendest õppust võtnud eestlased ei peaks kõigepealt ära õppima
m
mõisnik/ 25. märts 2014 15:34
Kas Tallinn ei võiks lisaks munitsipaalturgudele, -majadele ja -poodidele ehitada ka mõne munitsipaalparkimismaja.

s
Siis.../ 25. märts 2014 15:28
Suurendage seda parkimisplatsi!! Lasnamäel eriti hull seis ikka...
On küll tühja ruumi nendes hoovides!