Elu

Rolling Stonesi liikmed L’Wreni ei sallinud? (1)

Kais Allkivi, 24. märts 2014, 07:00
PINNUKS SILMAS: Mick Jaggeri bändikaaslased, aga ka pereliikmed ei suhtunud L’Wren Scotti just soojalt.  Reuters
Rolling Stonesi liikmed olevat Mick Jaggeri enesetapu sooritanud armastatut L’Wren Scotti põlastanud ja võrrelnud teda John Lennoni kaasa Yoko Onoga, keda on süüdistatud biitlite laialiajamises. "Bändile L’Wren ei meeldinud, sest ta oli nii kontrolliv. Kui nad teda nägid, ütlesid ikka: siit tuleb Yoko," ütles Scottile lähedane allikas New York Postile.

Scott olevat tahtnud tervele ansamblile tuurikostüüme disainida, kuid Jaggeri bändikaaslased polnud neist huvitatud, nii et viimaks disainis ta üksnes Micki lavarõivad. Bändimeeste vastumeelsus viinud selleni, et Jagger otsustas, et ei võta seekord naist tuurile kaasa. Allika sõnul oli see kümme aastat Rolling Stonesiga koos tuuritanud moekunstnikule suur hoop.

Samal teemal

Legendaarne rokipunt alustas turneed 21. veebruaril Abu Dhabist ning pidi pärast Aasia kontserte tiirutama mööda Austraaliat ja Uus-Meremaad, ent sealsed kontserdid on tühistatud. Jaggeri esindaja nimetab väidet, et laulja ei soovinud kallimat tuurile kaasa, naeruväärseks. Ka Rolling Stonesi liikmed on avalikes sõnavõttudes viisakaks jäänud ja öelnud, et toetavad Jaggerit tema leinas.

Allikas märgib, et peale bändiliikmete ei soovinud Scotti hästi omaks võtta ka Jaggeri pereliikmed: "Ta üritas kangesti Micki tütardega läbi saada. Ta kutsus neid alati perekondlikele lõunasöökidele, kuid nad ei soojenenud üles. Ka nemad arvasid, et ta on kontrolliv ning et Mick on temaga koos vaoshoitum ja viskab vähem nalja."

Tõrjutuse kõrval valmistas naisele tuska ka läbikukkunud rõivaäri. "Mick oli teda investeeringutega aidanud, kuid see ei viinud ikkagi kuhugi. Ta oli juba pikalt luninud rahasüste Micki sõpradelt ja äripartneritelt," teab tema tuttav. Just sel nädalal pidanuks Scott teatama oma firma LS Fashioni sulgemisest.

"See otsus pidi olema temale väga kurb ja alandav. Ta oli väga uhke. See ja tema samaaegne tuurilt kõrvale jätmine võisid olla viimaseks piisaks," arvab allikas.

Kolmapäeval kinnitas arst, et esmaspäeva hommikul kodust surnuna leitud L’Wren Scott sooritas enesetapu poomise läbi.

Õde ei lubata L’Wreni Scotti matustele

Mick Jaggeri siit ilmast lahkunud elukaaslase L’Wren Scotti õel pole tema matustele asja. Sellise ­otsuse langetas Daily Telegraphi teatel õeste vend Randall Bambrough. Eelmisel esmaspäeval endalt elu võtnud moedisainer pööras sõsar Janiga raksu 2008. aastal pärast ema surma ega vahetanud õega sestsaadik sõnagi. L’Wreni õde ja vend elavad Utah’ osariigis, kus tulevane disainer mormooni usku adoptiivperes üles kasvas. Vennaga oli moekunstnik väga ­lähedane – Randall juhtis tema äriasju. ÕL

1 KOMMENTAAR

m
mädchen 24. märts 2014, 11:46
Nii loll "uudis" artikkel! Pullikaka.

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee