Eesti uudised

Eestlanna sai pakkumise abielluda 18 000 euro eest (53)

Kristiina Tilk, 24. märts 2014 07:00
KOHTUMISPAIK: Just sealsamas kohvikus kohtus Angela talle pakkumise teinud eestlanna ja tema itaallasest abikaasaga. Angela tunnistab, et ehkki esialgu tundus pakkumine ahvatlev, sai ta peagi aru, et tasuta lõunaid pole olemas. Foto: LAURA LANTS
"Ahvatlus oli alguses muidugi. Mõtlesin, et teen ära, mis see siis ikka on. Kuid mida rohkem ma sellele mõtlesin, seda enam kahtlema hakkasin. Emale oma plaanist rääkides küsis ta vaid, kas ma olen päris lolliks läinud," räägib noor naine talle tehtud fiktiivabielu pakkumisest, millega ta oleks teeninud 18 000 eurot.

Kohtume nääpsukese Angelaga (nimi muudetud) kohvikus. Oma nime ei soovi naine avaldada, kuna ei tea, mida see endaga kaasa võib tuua. Kohviku valik ei ole juhuslik – just seal kohtus Angela esimest korda noorukese eesti neiu ja itaalia mehega, kes talle pakkumise tegid. Plaaniga välja tulnud neiu on Angela sõnul Helerin ja pärit Tartust – rohkemat ta ei tea. Ent Helerinil on olemas tema isikuandmed. "Nad tegid mu ID-kaardist koopia," lausub Angela.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25.00.2016
Tõmmu peiuga fiktiivabiellu meelitatud tüdruk jääb lubatud rahast ilma
14.04.2014
Küprose linnakese meer sõlmis ida-eurooplannade ja pagulaste fiktiivabielusid
12.02.2014
Fiktiivabielude karm reaalsus: Eesti tüdrukud on valmis end 1000 euro eest maha müüma